Dystrykt Doru to obszar położony najbliżej kluczowych systemów utrzymujących stację w takim stanie, w jakim jest teraz. Pewnie dlatego jest jednym z najbardziej chronionych. Znajdują się tutaj takie mechanizmy jak system uzdatniania wody, główny system wentylacyjny czy stacja centralna kolumny nośnej.

Kompleks wydobywczy

17 sty 2013, o 11:03

Obrazek


Pomimo całej gamy nielegalnych dóbr kursujących w kierunku i z Omegi, pierwiastek zero wciąż stanowi pierwszy towar eksportowy stacji. Naturalnie więc maszyneria wydobywcza ma się bardzo dobrze. Doglądany przez zespół starannie wyselekcjonowanych techników sprzęt wciąż pracuje, skutecznie umacniając pozycje Arii na tronie. Asari ani myśli dopuszczać choćby w pobliże tego miejsca kogokolwiek, rozumiejąc jak kluczowe znaczenie w walkach o władze pełni cały kompleks. Nawet przypadkowe naruszenie jego terytorium karane jest więc możliwie jak najdotkliwiej, a przede wszystkim publicznie, tak by dać wszystkim do zrozumienia, że nie mają wstępu do skarbca Arii.
Naturalnie nie powstrzymuje to zawsze gotowych do wykorzystania okazji mieszkańców Omegi. Nieważne więc czy jakimś cudem pracujesz w tym miejscu, czy też może po prostu przechodzisz obok - lepiej uważaj na zbłąkane kule, bo okolica zdaje się w nie obfitować.
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 10435
Posty fabularne: 935
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 21:04

Powrót do Dystrykt Doru

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron