Dystrykt będący równocześnie dzielnicą handlową Omegi. Ten nadzwyczaj rozwinięty obszar stacji jest pełnym sklepów i siedzib najróżniejszych korporacji rajem dla osób kręcących swój biznes na tych terenach (oczywiście rzadko kiedy legalny, ale na to nikt tu nie zwraca przecież uwagi).

Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Out Pub

26 sie 2013, o 12:15

Kate, siedziała nic nie mówiąc, słuchała o czym mówi James. Były to dla niej dość istotne informacje. Kiedy mężczyzna pokazał jej ogłoszenie na swoim omni-kluczu, dziewczyna zdążyła jedynie przeczytać datę jego dodania. Gdy Williams zaś wstał i skierował się ku wyjściu, Kate przystanęła na chwilę w drodze do drzwi i ruchem głowy pokazała Borysowi, aby ten poszedł z nimi.
ObrazekObrazek
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

26 sie 2013, o 13:04

Po powrocie do środka Borys zaczął przysłuchiwać się parze. Nie usłyszał nic ciekawego poza jednym nazwiskiem.
- Hmm... Lyana Daven?
Rusek nie znał tej osoby, ale może mieć coś wspólnego ze zleceniem. Akcja ratunkowa, następna osoba towarzysząca, nieważne. Para wychodziła z lokalu a Kate wskazała mu że pora ruszać, co więc ucznynił idąc z nimi do wyjścia.
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

26 sie 2013, o 13:09

- Cieszę się, że nawiązałem z Panią kontakt, doktor Daven.- odpowiedział, słysząc słowa młodej kobiety.- Nazywam się James Williams i kontaktuję się z Panią, w sprawie ogłoszenia. Potrzebujemy medyka pokładowego, wydaje mi się, że Pani się świetnie do tego nada.

Wyczekując odpowiedzi, Williams spoglądał na idących w jego kierunku towarzyszy, Borysa o dość tęgiej posturze, oraz Kate, kruchej dziewczyny, która wbrew pozorom jest silną biotyczką.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

26 sie 2013, o 14:43

Kate wyszła na zewnątrz baru gdzie znajdował się James. W Outpub'ie było tak przytulnie, że przez chwilę zapomniała, że znajduję się na Omedze. Dziewczyna oparła się o ścianę i rzuciła papierosa na ziemie, po czym przydeptała go butem. Miała nadzieję, że zrekrutowanie tej kobiety przyjdzie im szybko i łatwo. Musiała wyjaśnić Borysowi jakie są ich dalsze zamiary. Kiedy ten stanął przed wyjściem, Kate mogła się mu przyjrzeć w całej okazałości. Przyglądała się mu przez chwilę tak, aby ten nie zauważył wzroku skierowanego w jego stronę. Po chwili podeszła utrzymując pewien dystans i powiedziała do Borysa, tym razem nie patrząc mu w oczy.

- James właśnie rozmawia z lekarzem, który będzie nam towarzyszył w trakcie misji. Dowiedziałam się, że naszym zadaniem będzie zakradnięcie się do bazy Błękitnych Słońc. Mam nadzieje, że nadal się na to piszesz. - Skończyła mówić z lekkim zarysem uśmiechu.
ObrazekObrazek
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

26 sie 2013, o 19:01

A więc to tak... - pomyślał.
A więc chodziło o szturm na bazę Słońc, a ta cała pani Daven to dodatkowa osoba. Git że będzie lekarz...
Przynajmniej jeszcze raz pokaże Słońcom, gdzie ich jeszcze nie ma a powinny być. Zwrócił się do Kate i powiedział:
-OK. Możecie na mnie liczyć. Lecimy swoimi maszynami czy mam coś zgarnąć na potrzeby akcji?
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

26 sie 2013, o 19:49

- Wolałbym nie zdradzać celu naszej misji, przez komunikator. Czułbym się zobowiązany, gdyby zjawiła się Pani na Omedzę.- odpowiedział.

James zwrócił uwagę na to, jak Borys i Kate rozmawiają ze sobą. Nie był jednak w stanie usłyszeć, na jaki temat toczą konwersację.

- Jedyne co mogę Pani zapewnić, to stałe miejsce w załodze, pracę z profesjonalistami i nagrodę za dobrze wykonaną pracę.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

26 sie 2013, o 20:41

Dziewczyna słuchając odpowiedzi Borysa, przeczesała ręką włosy, które zbyt często zsuwały się jej na twarz.
- Z tego co mi wiadomo, nie jesteśmy w posiadaniu żadnego środku transportu. Znając Darkah'a możemy się posunąć na tyle daleko, aby uzyskać go w każdy możliwy sposób, nie zważając na nic. Lepiej będzie jak te sprawę omówisz właśnie z nim. W sumie to nawet nie mieliście okazji, żeby porozmawiać o akcji. - Kończąc, spojrzała Borysowi w przyprawiające ją dreszcz oczy.
ObrazekObrazek
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

27 sie 2013, o 14:13

Po wysłuchaniu odpowiedzi Kate, Rusek odrzekł:
- Będę musiał z nim pogadać. A tak przy okazji, w okolicy dzielnicy Gozu znajdzie się z parę zabawek do zgarnięcia. Na koszt Słońc.
Sam wiedział, że tam znajduje się lądowisko "zarządzane przez Słońca". Kilka cichych strzałów bądź wyprowadzenie ich w pole powinno dać nieco czasu na "wypożyczenie na czas nieokreślony" jednego z ich statków. Ale teraz wypadałoby przepytać Darkaha ws. szczegółów akcji, skoro Borys ma wziąć w nim udział...
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12110
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Out pub

31 sie 2013, o 08:03

Rozmowy i pertraktacje w pubie trwały w najlepsze. Wszystko to przy dźwiękach elektronicznej muzyki i przy odpowiednich drinkach. Z czasem Out pub zaczął się znacznie przeludniać. Najwidoczniej nastały godziny szczytu. W pewnym momencie omni-klucz Jamesa rozpłysł pomarańczowo, informując, żeotrzymał prywatną wiadomość.
James,
Zebrałam dla ciebie kilka informacji i pomocnych materiałów. Spotkajmy się na Cytadeli tam, gdzie wcześniej.
Helen
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

6 wrz 2013, o 20:23

- Przepraszam Was wszystkich na chwilę, mam pilną wiadomość.

Darkah po odczytaniu wiadomości, wiedział, że musi się śpieszyć. Pirat nie będzie długo na niego czekał, a on musiał zdobyć statek i jeszcze jednego członka załogi. Czas wydawał się przyśpieszać, dlatego w pośpiechu odpisał piratowi, że niedługo się do niej odezwie. Tymczasem ruchem ręki, pokazał Borysowi i Kate, by podążali za nim w kierunku doków.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

9 wrz 2013, o 17:47

- Brzmi nie źle. Mam nadzieję, że znajdziemy coś co będzie nam odpowiadało. - Odpowiedziała mężczyźnie i spojrzała w kierunku Darkah'a, który po otrzymaniu wiadomości wydawał się lekko zdenerwowany. Zastanawiała się, jak długo jeszcze potrwa werbunek całej załogi. Jej myśli przerwał gest, który wykonał James. Dziewczyna spojrzała przez chwilę na Borysa i nie zastanawiając się, ruszyła w stronę doków.
ObrazekObrazek
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

11 wrz 2013, o 09:00

Borys miał się już zapytać Darkaha o bardziej szczegółowe operacje, ale wtedy zadzwonił mu omniklucz.
- Jasne - odpowiedział, ale przypomniał sobie, że ma na miejscu jeszcze parę
rzeczy do załatwienia, więc gdy widział, że odchodzą, powiedział na koniec:
- Musicie mi wybaczyć, ale mam jeszcze parę spraw niecierpiący zwłoki. Może spotkamy się później co?
I skierował się w stronę wind prowadzących do doków w centrum Omegi.
Wyświetl wiadomość pozafabularną
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Raiden
Awatar użytkownika
Posty: 63
Rejestracja: 27 sie 2014, o 18:28
Miano: Loki Nedari
Wiek: 34
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Najemnik, pilot
Lokalizacja: Gellix
Kredyty: 8.885

Re: Out pub

20 wrz 2014, o 21:46

To miejsce przywracało wspomnienia. Tu mnie postrzelili, tu mnie okradli a tu spotkałem bardzo miłą prostytutką, która wyrzuciła mnie przez okno z pomocą biotyki. Słodko.
Jedynym miejscem, które przychodziło mu do głowy to Out pub w dystrykcie Tuhi. Tutaj panował jakiś względny spokój a pub był całkiem porządny, ważne było by nie pić za dużo i nie dać się ponieść rytmowi tego miejsca. Inaczej można skończyć w bardzo dziwnych miejscach z różnymi ludźmi.
Doszli do miejsca docelowego bez przeszkód, nie licząc paru natrętów i vorcha próbującego coś od nich wyżebrać przez pół godziny. Nareszcie dojrzał jakieś porządne miejsca do siedzenia, bar i z ulgą stwierdzi, że jak na razie nie szykuje się na jakąś burdę.
-Za mną. - powiedział krótko i znalazł ustronne miejsce ukryte w cieniu.
Usiadł wygodnie na krześle a naprzeciwko niego pozostało miejsce dla jego towarzyszki.
-I jak wrażenia? - powiedział opierając łokcie na blacie i łącząc dłonie w których ukrył swoje usta, cały czas miał założony kaptur więc teraz wyglądał jak jakiś mnich.
Theme, Armor, Clothes, Voice ObrazekObrazek I Do what I Do, for the Love of It -Premia techniczna 10%
Silje Berhanne
Posty: 47
Rejestracja: 25 lip 2014, o 22:55
Miano: Silje Berhanne
Wiek: 30
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 1.615

Re: Out pub

20 wrz 2014, o 22:25

- Dobrze, tato. - mruknęła gdy wychodzili z doków. Jeszcze powinna go za rękę złapać i dreptać obok jak zdziwione dziecko. Nie brała ze sobą nic, bezpieczniejsze było na statku niż przy niej. Jedynie jak zwykle omni-klucz. Dobrze, że nie słyszała myśli Raidena, bo wciągnęłaby go z powrotem do statku i kazała natychmiast odlecieć!
W pewnym momencie, zapewne gdy dopadł ich vorch, Silje odruchowo na chwilę złapała drella za nadgarstek, by poczuć się pewniej. Poszli dalej jednak i w końcu trafili do pubu. Usiadła na wolnym miejscu i w końcu odetchnęła, rozglądając się.
- Przytulnie. - uśmiechnęła sie i miała nadzieję, że mężczyzna zrozumie, że to miejsce ją raczej przytłacza. - Masz jakiś plan czy.. chcesz zobaczyć o się wydarzy?
ObrazekObrazek
Raiden
Awatar użytkownika
Posty: 63
Rejestracja: 27 sie 2014, o 18:28
Miano: Loki Nedari
Wiek: 34
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Najemnik, pilot
Lokalizacja: Gellix
Kredyty: 8.885

Re: Out pub

20 wrz 2014, o 22:43

-Nie wiedziałem, że mam taką uroczą córeczkę. - zażartował Raiden gdy ta skomentowała jego rady, nie chciał wychodzić na jakiegoś aroganta i narcyza, po prostu chciał dziewczynie pomóc - Wybacz jeśli się rządzę, zawsze możesz odejść.
Potem podczas drogi do baru nie cofnął ręki gdy dziewczyna chwyciła go za nadgarstek, nawet przysunął się lekko do niej i pociągnął przed siebie. Vorche tak działają na wszystkich, przeklęte szkodniki.
-Plan na Omedze jest jak układanie domku z kart podczas wichury. - zaśmiał się drell - Już zapomniałem jak tu jest. Naszym... Twoim jedynym planem jest szukanie i pytanie. Jeśli odpowiedź będzie chciała nas odnaleźć, to to zrobi.
W miejscu takim jak Omega pytanie o niektóre rzeczy może wywołać róże reakcje. Raz może to być chęć uciszenia pytającego lub pomoc za pewną opłatą. Może być różnie.
-Chcesz coś? - zapytał wskazując na menu - Tylko nie radzę alkoholu, zaufaj mi.
Theme, Armor, Clothes, Voice ObrazekObrazek I Do what I Do, for the Love of It -Premia techniczna 10%
Silje Berhanne
Posty: 47
Rejestracja: 25 lip 2014, o 22:55
Miano: Silje Berhanne
Wiek: 30
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 1.615

Re: Out pub

20 wrz 2014, o 22:59

Widziała vorche, ale tutaj była podejrzliwa. Po prostu skoro Raiden wie lepiej, to wolała się go trzymać.
- Nie, skąd. Cieszę się, że mnie tu nie zostawiłeś i nie stwierdziłeś, że sobie sama poradzę. - bo w sumie co go powstrzymywało od takiego zachowania? Przecież nie było mowy o byciu jej ochroniarzem, miał ją tylko tu podrzucić.
- No dobrze, to moj plan. Znam go, wiesz? - uśmiechnęła się kącikiem warg. - Raczej pytałam o twój, skoro znasz to miejsce to myślałam, że coś masz.. - oparła się wygodniej i rozejrzała jeszcze raz ze swojego miejsca, oglądając przez ramię. Mało komfortowo bylo jej siedzieć tyłem do sali, ale nie narzekała.
- W takim razie.. - przejrzała menu. - Zdam się na ciebie. Byle mnie nie zabiło.
ObrazekObrazek
Raiden
Awatar użytkownika
Posty: 63
Rejestracja: 27 sie 2014, o 18:28
Miano: Loki Nedari
Wiek: 34
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Najemnik, pilot
Lokalizacja: Gellix
Kredyty: 8.885

Re: Out pub

20 wrz 2014, o 23:15

-Za szybko mi zaufałaś. - powiedział spoglądając na nią spod kaptura - To jest właśnie jeden z błędów śmiertelnych, lepiej na to uważaj.
Szybka rada od gościa, który spędził tutaj dwa lata. W sumie miała racje, nie był do niczego wobec niej zobowiązany. Mógł odejść w każdej chwili więc co go trzyma? Któż to wie, ciekawość, nuda, zainteresowanie, niebezpieczeństwo, powodów może być wiele. Raiden szybko przeszukał myślami wszystkie miejsca, które tutaj znał.
-Więc myślimy podobnie. - powiedział nawiązując do ich planu, jedną ręką zaczął bawić się nabojem wiszącym na jego szyi a na drugie oparł swoją brodę - Są trzy dystrykty mogące cię zainteresować, Centrum, Kima i Tuhi w którym obecnie się znajdujemy. W pierwszym są Zaświaty, tam sprawuje władzę Aria, najsilniejsza osoba na tej stacji jeśli nie w tym systemie. Zwracanie się o pomoc do jej ludzi polecam uznać za ostateczność, mają u mnie parę długów ale w końcu to Omega. Kima jest siedzibą organizacji najemników, Niebieskie Słońca, Zaćmienie, Krwawa Horda, mogą coś wiedzieć, jeśli był tu jakiś statek przymierza oni będą o tym wiedzieć. No i to miejsce, to dzielnica handlowa, chyba tego nie muszę ci tłumaczyć.
-Lepiej uważaj. - powiedział gdy ta "zdała się na niego" - W końcu mogę być złym oszustem próbującym cię oszukać.
Oczywiście żartował, uśmiechnął się szczerze jednak nie podobało mu sie to, że dziewczyna zaczęła na nim polegać. Nie lubił tego. Teraz tak po prostu nie mógł od niej odejść. Cholera... W co ty się pakujesz chłopie?
Theme, Armor, Clothes, Voice ObrazekObrazek I Do what I Do, for the Love of It -Premia techniczna 10%
Silje Berhanne
Posty: 47
Rejestracja: 25 lip 2014, o 22:55
Miano: Silje Berhanne
Wiek: 30
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 1.615

Re: Out pub

20 wrz 2014, o 23:52

- Gdybys mial mnie zabic, to.. - zamilkla na sekunde. - choc nie, to miejsce tez jest do tego dobre. - wzruszyla lekko ramionami. - Gdybym tak miala patrzec na swiat dawno zamkneliby mnie w jakims zakladzie bez klamek. W kazdym razie to nie tak, ze zawsze dreptam za reke z kazdym nowopoznanym facetem. - po co ona sie w ogole tlumaczyla? - tutaj to ty, chcac nie chcac, jestes dla mnie pewniejszym towarzystwem niz ktokolwiek inny. - zamilkla, zabebnila palcami w stolik. - Swoja droga ciekawi mnie czemu w ogole sie przejmujesz? - przechylila glowe lekko w bok. - mogles mnie tu wysadzic i zyczyc powodzenia. W sumie myslalam, ze to zrobisz.. - patrzyla na drella caly czas.
- Czyli pewnie powinnam zaczac w Kima. - zamyslila sie, zagryzajac warge oduchowo i patrzac gdzies w bok. - Tak chyba bedzie najlepiej. - namyslila sie, ale odruchowo zerknela na niego, oczekujac jakiegos przytakniecia.
- Dobrze, oszukanczy oszuscie. - rozesmiala sie. - Gdybys chcial mnie zabic miales sporo czasu na statku. Do woli moglbys mnie tam przetrzymywac i torturowac czy cokolwiek, a na koniec zapakowac w zamrazarke i jesc na obiady. Ale tego nke zrobiles... Hm... - znow spojrzenie powedrowalo gdzies w bok. -Ale moze lubisz jak ofiara nabiera do ciebie zaufania, a ty mozesz jej ptem brutalnie uswiadomic jak nardzo sie mylila. Kto wie? - wzruszyla lekko ramionami.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2014, o 15:14 przez Silje Berhanne, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Raiden
Awatar użytkownika
Posty: 63
Rejestracja: 27 sie 2014, o 18:28
Miano: Loki Nedari
Wiek: 34
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Najemnik, pilot
Lokalizacja: Gellix
Kredyty: 8.885

Re: Out pub

21 wrz 2014, o 00:07

Śmiał się w duchu kiedy starała się rozgryźć jakie ma intencje. Właśnie to chciał zrobić, zmusić ją by zastanowiła się czy na pewno chce jego pomocy. Jednak wyszła w końcu na jedno.
-Chcę po prostu powiedzieć byś podchodziła do każdego z zasadą ograniczonego zaufania. Nigdy nie odbezpieczaj broni... - powiedział, tym razem całkiem poważnie - Droga na którą chcesz wejść tego wymaga i może ci to uratować życie.
Dalej zapadło pytanie, które sam zadaje sobie od lądowania tutaj. Powinien ruszyć w swoją stronę, zająć się własnymi sprawami a jednak siedział tutaj.
-Ja...Po prostu... - przez chwilę nie mógł znaleźć odpowiedzi jednak wkrótce pojawiła się sama - Nie lubię patrzeć jak rodziny są rozdzielane...
Przy tych ostatnich słowach stłumił w sobie napad wspomnień, zacisnął dłoń na naboju i zamknął na chwilę oczy nie pozwalając by pamięć wybuchła. Matka umierająca w łóżku, ojciec zabijany przez piratów... Nie! Wracaj idioto!
-Poza tym gdzież bym śmiał zostawić takiego medyka! - wybrnął jakoś i zaniósł się sztucznym śmiechem.
-Ludzkie wątróbki lubię zgrillowane i polane potrawką z jelita. - zaśmiał się ponownie i puścił w końcu maltretowany nabój - Kima to już jest coś, możemy się tam skierować za chwilę. Jednak nie masz żadnej broni, prawda?
Theme, Armor, Clothes, Voice ObrazekObrazek I Do what I Do, for the Love of It -Premia techniczna 10%
Silje Berhanne
Posty: 47
Rejestracja: 25 lip 2014, o 22:55
Miano: Silje Berhanne
Wiek: 30
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 1.615

Re: Out pub

21 wrz 2014, o 00:25

- Nie jestem az tak naiwna jak moze ci sie wydawac. Po prostu czasem jest to ryzyko.. i musze poniesc ewentualne konsekwencje swoich decyzji. Rownie dobrze moglabym nadal siedziec w domu i czekac na wiadomosc od siostry. Kazda decyzja ktora teraz podejmuje niesie ze soba jakies ryzyko. Moze mi sie cos stac w podrozy, a moge dowiedziec sie, ze Mad pozarla miazdzypaszcza. - znow wzruszenie ramion, jakby starala sie bagatelizowac cala sprawe. Bo tak bylo, nie chciala sie tu rozkleic.
Wpatrywala sie w stolik, albo naboj na szyi drella, bo tak latwiej bylo jej sie skupic i byc ogarnieta. Jednak gdy sie odezwal przesunela spojrzeniem w gore, do jego twarzy. Widziala jak walczy z emocjami i prawie wyciagnela reke, by zlapac go za dlon i scisnac pocieszajaco, ale powstrzymala sie. Pewnie by tego nie chcial. Poza tym znaja sie zbyt krotko, by cokolwiek na prawde waznego sobie opowiadac, nie miala wiec zamiaru naciskac.
- Tak na prawde nie wiesz nawet czy jestem lekarzem. - pokrecila glowa. - chyba, ze poszperales o mnie w extranecie, tam moglo cos byc. - dodala zaraz, bo byla tez taka mozliwosc. Z drugiej strony musialby znac jej imie i nazwisko, samych Silje pewnie byly tysiace, jesli nie miliony.
- Nie, nie mam. - przyznala z westchnieciem. - Wiem, wiem. Moj blad. Ale nie wiem czy chcialabym widziec siebie z bronia.. Mad chyba zeszl;aby na zawal po takim widoku.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2014, o 15:15 przez Silje Berhanne, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek

Wróć do „Dystrykt Tuhi”