Dystrykt będący równocześnie dzielnicą handlową Omegi. Ten nadzwyczaj rozwinięty obszar stacji jest pełnym sklepów i siedzib najróżniejszych korporacji rajem dla osób kręcących swój biznes na tych terenach (oczywiście rzadko kiedy legalny, ale na to nikt tu nie zwraca przecież uwagi).

Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Out Pub

10 lip 2013, o 14:18

- Jeśli masz na myśli używanie, naprawy i konserwację, to tak. - odpowiedziała żałując, że nie rekrutuje jej towarzyszka mężczyzny. Dziewczyna przynajmniej szybko przechodziła do konkretów. - Wcześniej mówiłeś, że miałeś kiedyś w drużynie yahga. Kim on był?- zmieniła temat mając nikłą nadzieję, że może choć na ten temat się czegoś dowie.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

10 lip 2013, o 18:35

Siedząc, Borys słuchał karaoke śpiewaną przez asari. Poczuł jakieś dziwne pożądanie w głosie śpiewającej, ale z trudem zdołał wrócić do rzeczywistości. Kate przysiadła się do towarzysza (choć zauważył, że jest wkurzona, czyżby zdenerwował ją mój charakter?), natomiast Darkah i yagh ?...
Może będzie lepiej będzie porozmawiać z nią sam na sam jak rozmowa będzie się dłużyła, bo wręcz ona ma go powoli dość. Lepiej by było, gdyby Ice z nią pogadała, tak jak z Iwaniewiczem Tokarowem.
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Aleksander Kirow
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 cze 2013, o 20:03
Miano: Aleksander Władimirowicz Kirow
Wiek: 31
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Status: Ex-Przymierze, Poszukiwany przez Hegemonie i Asari.
Kredyty: 4.985
Lokalizacja: Łódź

Re: Out pub

11 lip 2013, o 12:52

Rosjanin odwzajemnił uścisk dłoni.
- Aleksander Kirow. - skłonił się lekko - Oczywiście, proszę usiąść. - wskazał krzesło naprzeciw. Kątem oka zauważył jak zakolczykowany przygląda się krytycznie białowłosej, oczywiście zatrzymując się w szczególnych miejscach. Czyżby małżeństwo? Ciekawe, co ta dwójka knuje. Przecież nie zatrudnią yahga do prac w ogródku.
- W czym mogę pomóc?
ObrazekObrazek

W cywilu + Oporządenie bojowe + Main theme + Sankt Petersburg

"I was chosen by heaven.
Say my name when you pray to the skies.
See Carolus rise.
With the lord my protector, make them bow to my will.
To the skies... see Carolus rise."
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

13 lip 2013, o 14:12

- To chyba mało ważne, ale skoro pytasz... był przemytnikiem. Pomogłem mu wyrwać się z tej dziury, zwanej też Omegą.- James starał się utrzymać kontakt wzrokowy ze swoją towarzyszką- Chyba nie żyje. Nie był tak silni jak pozostali przedstawiciele Waszej rasy, ale świetnie znał się na silnikach. Wiele się od niego nauczyłem.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

13 lip 2013, o 14:52

Kiedy Aleksander wskazał jej miejsce, dziewczyna usiadła na krześle zakładając nogę na nogę.
- Mam dla Ciebie pewną propozycję. - Powiedziała do Kirowa poważnym tonem.
- Ja i ten mężczyzna, który rozmawia z Yahg'iem, werbujemy załogę. - Wspominając o Jamesie, wskazała go skinięciem głowy.
- Chcę tylko wiedzieć, czy interesuję Cię dołączenie do nas.
Kate oparła się prawym łokciem o blat stołu i cierpliwie czekała na odpowiedź Aleksandra. Ice wchodząc do klubu, miała zamiar odpocząć po ciężkim dniu i nawet nie zdawała sobie sprawy z tego, że sprawy mogą się tak potoczyć.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Out pub

13 lip 2013, o 22:00

Kiru nie zamierzała nawet w najmniejszy sposób okazać, że poruszyła ją ta informacja. Okazywanie słabości przed przedstawicielami innych ras było równie niebezpieczne jak na Parnacku.
-Prześlij na mój omniklucz informacje o czasie i miejscu spotkania. - Rzuciła obojętnym tonem - Czy twoja towarzyszka nie potrzebuje pomocy? - powiedziała mając nadzieję, że człowiek trafnie odczyta, że Kiru nie chce już jego towarzystwa.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

14 lip 2013, o 17:22

Po wypiciu drinka Tokarow nie miał już nic do roboty.
Wiedział, że ma już robotę, ale ma już dość przebywania w klubie.
Poczuł, że jest tutaj duszno, więc postanowił wyjść na zewnątrz aby poczekać na Ice i Darkaha (oraz na ewentualnych towarzyszy)...
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Aleksander Kirow
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 cze 2013, o 20:03
Miano: Aleksander Władimirowicz Kirow
Wiek: 31
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Status: Ex-Przymierze, Poszukiwany przez Hegemonie i Asari.
Kredyty: 4.985
Lokalizacja: Łódź

Re: Out pub

30 lip 2013, o 11:10

- Jeden wypad w miłym towarzystwie nigdy nie zaszkodzi. - Rosjanin złożył ręce w piramidkę. - Zostaje tylko jedno pytanie, jaki charakter będzie miała ta misja? Zaznaczam, że nie interesuje mnie piractwo, walka z cywilami ani z Przymierzem. Mam swój kodeks honorowy, swego rodzaju Bushidō. Po za tym jestem otwarty na propozycje.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek

W cywilu + Oporządenie bojowe + Main theme + Sankt Petersburg

"I was chosen by heaven.
Say my name when you pray to the skies.
See Carolus rise.
With the lord my protector, make them bow to my will.
To the skies... see Carolus rise."
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

4 sie 2013, o 15:41

Darkah odchodzi od stolika, przy którym przed chwilą rozmawiał z Yahg'iem. Rozejrzał się po sali, by zlokalizować swoją towarzyszkę i pomóc jej w werbunku. Kiedy Darkah zauważył już Kate, podszedł do niej pewnym krokiem.

- I jak Ci idzie?- spytał, uśmiechając się do Kate.

- Przepraszam, gdzie moje maniery. Mam na imię James, mów na mnie Darkah.- wyciągając rękę do mężczyzny towarzyszącego Kate.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

4 sie 2013, o 17:41

Kate uważnie słuchała słów Aleksandra. Niestety nie była w stanie powiedzieć czegokolwiek na temat misji, którą przyszłoby jej wykonywać razem z nim. Patrząc na niego miała wrażenie, że nie pójdzie na taką propozycję bez tak istotnych szczegółów. Kiedy do ich stolika podszedł James, uniosła wzrok ku jego twarzy.
- Jak na razie wszystko w porządku. - Odpowiedziała, patrząc spod rzęs.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Out pub

4 sie 2013, o 18:40

Człowiek na szczęście zrozumiał ukryty przekaz i ruszył w stronę swojej partnerki. Wreszcie wolna od uciążliwego towarzystwa, Kiru skupiła się na zawartości talerza przed nią. Zapewne w założeniu kucharza to danie miało wywołać szok u jedzącego, ale jeśli chodziło o nią, ta potrawa nie znajdowała się nawet w pierwszej pięćdziesiątce najdziwniejszych rzeczy jakie kiedykolwiek jadła.
Szybko dokończyła posiłek i wyszła na zewnątrz.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

20 sie 2013, o 13:03

Przed klubem było jak zwykle tłoczno, ale i tak o niebo lepiej niż wewnątrz przybytku.
Po chwili zauważył jednak, że yaghanka wyszła na zewnątrz i gdzieś się kierowała.
- Pewnie swoje sprawy - pomyślał jak zwykle.
Chwilę później postanowił przejrzeć raz jeszcze newsy na swoim omnikluczu.
- Same brednie. Choć zaraz...
Jego uwagę przykuło ogłoszenie naboru do okrętu należącego do Widma
Wyświetl wiadomość pozafabularną
- Dobra. Czemu nie? Przynajmniej będę miał stałą wypłatę...
Po wysłaniu wiadomości, postanowił wypić łyka swojego bimbru.
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

21 sie 2013, o 18:31

- Teraz przydałby nam się jakiś lekarz, nie sądzisz Kate?- powiedział, zwracając się głową, do swojej białowłosej dziewczyny.

Wyczekując odpowiedzi, James wyciągnął paczkę papierosów i próbował poczęstować Ice. Williams zdecydowanie zbyt dużo palił, ale niestety nałóg był od niego silniejszy. Mimo wszystko utrzymywał dobrą formę i nie męczył się, aż tak jak na palacza.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

22 sie 2013, o 13:59

Dziewczyna przyglądała się Jamesowi, wyciągającemu paczkę papierosów ze swojej kieszeni. Kate dobrze wiedziała, że jej nałóg nie sprowadza się do uzależnienia od nikotyny, lecz do samej czynności palenia. Dlatego, gdy ten pokazał jej gestem, aby się poczęstowała, bez wahania wyciągnęła jednego papierosa z paczki mężczyzny.
- Czyżbyś sugerował, że podczas misji mogą nas... hmm... Pokiereszować? - Wypowiadając ostatnie słowo, na twarzy dziewczyny zarysował się uśmiech, który podkreślał myśli jakie miała wtedy w głowie. Była podekscytowana, nareszcie zobaczyła iskierkę nadziei w tym, że w jej życiu problem monotonii zniknie.
- Jeżeli tak, to medyk będzie nam niezbędny do dalszego działania. - Odpowiedziała ze spokojem wyjmując zapalniczkę.
ObrazekObrazek
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

23 sie 2013, o 00:23

Darkah widząc uśmiech dziewczyny, momentalnie posmutniał. Z jednej strony nie chciał ją uświadamiać, jaki naprawdę jest cel misji, a z drugiej strony, musi być z nią szczery. Kate była jednym z członków dawnej załogi Jamesa, nie chciał po raz kolejny jej stracić.

-"Pokiereszować", ładnie to nazwałaś.- przez moment na twarzy Willimasa pokazał się mały uśmieszek, który niedługo zniknął.- Musimy wkraść się do bazy Błękitnych Słońc. Misja prawie nie wykonalna, ale wydaje mi się, że z Twoją pomocą uda nam się.

Czekając na reakcję Ice, najemnik porządnie zaciągnął się ze swojego papierosa, a następnie powoli wypuścił dym.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

23 sie 2013, o 13:10

Kiedy mężczyzna zwracał się do Kate, ta przez ten czas zdążyła podpalić papierosa.
- To nie będzie łatwe, ale podobno dla chcącego nic trudnego. Kiedy słuch po Tobie zaginął, odeszłam z Błękitnych Słońc i moja noga już więcej tam nie postała. Ktoś jeszcze wie, że żyjesz? - Mówiąc, co pewien czas zaciągała się papierosem. Zaintrygował ją cel misji, była ciekawa czego James może tam szukać.
ObrazekObrazek
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

23 sie 2013, o 14:17

- Oprócz Ciebie, nikt nie wie, że zmartwychwstałem.- odparł uśmiechając się do białowłosej dziewczyny.- Moim celem misji, jest znaleźć pewną dziewczynę, która kiedyś należała do mojej załogi. Dostałem cynk od piratki, która kiedyś darowała mi życie. Nie wiem do końca, czy mogę jej zaufać, ale warto spróbować.

Po wypowiedzi Jamesa, ten przygasił papierosa i usiadł do najbliższego wolnego miejsca. Czuł jak od stania, nogi zaczynają się pod nim same uginać. Ruchem ręki, zaprosił Kate, aby usiadała obok niego.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

23 sie 2013, o 19:35

Dziewczyna uważnie słuchała słów Jamesa, a jej wzrok błądził gdzieś po pomieszczeniu, co mogło sprawić wrażenie braku zainteresowania z jej strony.
- Rozumiem. W takim razie ktoś jeszcze przeżył tę katastrofę. Czemu jej szukasz? Masz z nią na pieńku? - Dziewczyna rozmawiając miała wrażenie, że osoba, która siedzi na przeciw niej jest jej zupełnie obca pomimo tego, że znała Jamesa za czasów pracy w Błękitnych Słońcach.
ObrazekObrazek
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

26 sie 2013, o 10:43

Po wypiciu swojego specyfiku Rosjanin postanowił wrócić do środka, żeby uściślić parę rzeczy ws. zlecenia.
Zauważył jak Kate rozmawia ze swoim partnerem, więc postanowił im nie przeszkadzać trzymając się dystansu i posłuchać. Może będą jakieś szczegóły warte wyłapania...
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

26 sie 2013, o 11:29

- Nie, nie mam z nią na pieńku, po prostu jestem każdemu z Was winny dług. Zawiodłem Was i niektórych kosztowało to swoje życie.- rzekł, opierając się o blat stołu, przy którym siedział wraz z towarzyszką.

Nie czekając aż Kate odpowie, James włączył swój omni-klucz. W extranecie było multum ogłoszeń na lekarza pokładowego. Większość z nich wygasała, bądź zostały nadesłane tydzień, dwa tygodnie temu. Williams miał szczęście i trafił na ogłoszenie sprzed godziny.

- Spójrz, to wygląda całkiem w porządku. Świerze ogłoszenie, nadane godzinę temu przez niejaką... Lyana Daven. Wyjdźmy na zewnątrz baru, będzie więcej słychać.

Po tych słowach James ruszył za drzwi baru. Czekając na Kate, wykonał połączenie do Lyany, mając nadzieję, że Pani Doktor odbierze.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, o 12:38 przez Darkah, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia

Wróć do „Dystrykt Tuhi”