Zanim uda ci się dostać do samej stolicy, musisz przejść przez kilka rutynowych czynności tutaj, w strefie celnej. Składając swoją kartę musisz zadbać o to, by twoje dane były prawdziwe, lub żaden z celników nie wytknął ci w niej niedorzeczności!

KP Kete (WIP)

29 sie 2021, o 01:21

------


00000643597643162859765

MIANO Kete T'sami

DATA UR. 10.01.2094

MIEJSCE UR. Thessia

RASA Asari

PŁEĆ Kobieta

OBYWATELSTWA Asari

SPECJALIZACJA Adept

PRZYNALEŻNOŚĆ Społeczność galaktyczna

ZAWÓD NajemnikŚrednie, ukończone -----

Brak.


Datapad z informacjami o wyglądzie Kete T'sami
Wczytywanie danych...


Swym wyglądem niezbyt różni się od pozostałych przedstawicielek swojej rasy. Jej skóra ma barwę jasnego błękitu a na niej znajduje się kilka niedoskonałości w postaci białych plam oraz pieprzyków i piegów. Najbardziej widoczne są one na twarzy, a dokładniej na policzkach, czubku czoła oraz przy skroniach. Jej oczy są koloru błękitnego. Na jej ustach, nosie oraz powiekach mieni się delikatny, fioletowy odcień skóry. Jeśli chodzi o kwestię makijażu, ma namalowane brwi czarną kredką oraz powieki pomalowane również na czarno. Dodatkowo jej paznokcie są pomalowane na jasny róż.

Jeśli chodzi o kwestię sylwetki, nie jest ani szczupła ani gruba. Talia osy seksownie podkreśla jej kobiece atuty. Jest wysportowana, ale nie widać po jej ciele wyraźnych mięśni. Stara się dbać o swoją kobiecość, przez co nawet ziemianki mogłyby pozazdrościć jej egzotycznego wyglądu.

Kwestia ubioru u tej osobniczki jest dosyć ciekawa i niespotykana, biorąc ją oczywiście pod względem innych asari. Kete, poza polem bitwy, lubi ubierać się w luźne ubrania ziemskich kobiet. Najczęściej ubiera się w czarny top oraz czarne leginsy, do tego luźne, sportowe buty. Jeśli chodzi o strój bojowy i pancerz, uwielbia te obcisłe w odcieniach czarnego.
Wzrost i waga: 170cm, 60kg.
Skóra/karapaks: Jasny błękit z kilkoma niedoskonałościami w postaci białych kresek oraz kropek. Na jej policzkach znajdują się białe piegi.
Oczy: Kolor błękitny.
Włosy: Brak.
Znaki szczególne: Makijaż jak u żeńskich przedstawicielek rasy ludzkiej.


Wszystko to, czego nie określiłeś przy poprzednich podpunktach. O czym Twój bohater często myśli? Jakie ma cele? Jakie pragnienia? Wypisz po prostu to, co Ci palce na klawiaturę przyniosą.
Zainteresowania: Interesuje ją ludzka rasa, ich odmiany, kultury, historia oraz zachowania. Interesuje się również bronią palną.
Lęki: : Boi się zajścia w ciążę.
Przyzwyczajenia/zwyczaje: Zarówno te wynikłe z natręctw, jak też powtarzane całkowicie świadomie.
Uzależnienia: Nie trzeba tłumaczyć.
Znaki szczególne: Wszystko, co nie zostało wymienione wyżej, a warte jest wspomnienia.


Biografia postaci - im więcej szczegółów tym lepiej! Pamiętaj, że niektóre wątki opisane w historii mogą zostać wykorzystane przez Mistrza Gry w czasie rozgrywki.ADRES DO ZDJĘCIA STATKU, jeśli brak, zostawić puste
Wymagany niekoniecznie szczegółowy, ale choćby pobieżny opis wraz z historią jego uzyskania. Prosimy o zachowanie realizmu.Na start przysługuje Standardowy generator tarcz, omni-klucz "Primo", oraz 20 tysięcy kredytów. Żadnej broni - tą trzeba dopiero nabyć w sklepie. Oprócz tego można wypisać tam wszystkie, inne od elementów opancerzenia i uzbrojenia przedmioty, jakie obecnie posiada przy sobie postać, lub te, które ma, lecz nie trzyma przy sobie. (Postać posiada przede wszystkim wszystko to, co uwzględni w polach ekwipunku w karcie statystyk. Tutaj jest miejsce na dodanie rzeczy, które posiada ogólnie).

Atrakcyjność seksualna: interesują ją tylko przedstawiciele gatunku żeńskiego. Najbardziej interesują ją ziemskie kobiety.
Nie lubi dzieci, obojętnie jakiej rasy oraz gatunku. Z tego samego powodu boi się zajść w ciążę.

Kete T'sami

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Posty fabularne: 0
Dołączył(a): 29 sie 2021, o 00:18
Miano: Kete T'sami
Wiek: 92
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Najemnik
Kredyty: 20.000

Powrót do Strefa celna

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość