Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

"Frostbite", prom zrzutowy UT-47 Kodiak

17 kwie 2013, o 20:22

Dalia Cmoknęła.
- Uwierz mi, że na co a na co, ale na problemy z wzrokiem nie narzekam do dobrych... szesnastu lat.
W chwili obecnej nawet nie czuła, że kiedyś poddała się modyfikacjom genetycznym. Dla niej był to normalny wzrok, przyzwyczaiła się do tych wszystkich nadludzkich możliwości i po prostu traktowało je jakby tak było od zawsze. Nie wyszło mu odwracanie kota ogonem, choć na moment jej uwaga przeniosła się na znane jej nazwy firm, które najwyraźniej korespondowały z Frostem. Spojrzała raz jeszcze na spis, na Daniela, ponownie na spis i westchnęła ciężko.
- Daniel. Przyznaj się. Ile z nich zapłaciłoby za Twoją głowę?
Oczekiwała odpowiedzi pomimo tego, że skradł jej całusa a właściwie to ona chętnie go nawet oddała. Zakryła jedną dłoń mężczyzny własną.
- Nie dzisiaj, proszę. O ile jeszcze się tutaj mieści, sprawdzimy jutro bądź za dwa dni adres. Na dziś dość wrażeń, nie sądzisz?
I tak subtelnie przypomniała mu o szwach na jego brzuchu, które lepiej nie rozdzierać w efekcie kolejnej walki, która się niewątpliwie nawiąże jeśli Frost zdecyduje się odwiedzić kontakt Cerberusa z Kanady.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: "Frostbite", prom zrzutowy UT-47 Kodiak

17 kwie 2013, o 20:29

- To nie działa w ten sposób - uśmiechnął się na jej osobliwe pytanie o nagrodę za jego głowę. W sumie to nigdy w ten sposób o tym nie myślał, ale ona była "z zewnątrz", a nie z tego korporacyjnego bagna, jakim była Noveria. - Pod tym względem korporacje są strasznie podobne do drelli, z tą ich cholerną filozofią zabójców. Wolny strzelec na Noverii jest bronią, którą po prostu lepiej wykorzystać, zanim zrobi to ktoś inny. Kiedy ktoś zginie, to tępi się zleceniodawcę, a nie zabójcę. - Westchnął. - Choć zdarzali się narwańcy, chyba jakieś korporacyjne żółtodzioby, którym się wydawało, że mnie też należy zlikwidować. Co ciekawe, uciszani byli przez własnych pracodawców... - Przez chwilę się zastanowił, jakby zatapiając się we wspominkach, po czym szepnął jej na ucho: - Poza tym, skąd pomysł, że te korporacje wiedzą, że pracowałem nie tylko dla nich?

Pogładził jej policzek palcami, a potem przeniósł rękę na jej biodro. Uwielbiał te krągłości. - Nie dzisiaj, powiadasz... - spauzował na chwilę, a potem mruknął: - To co dzisiaj? Japońskie ogrody dzisiaj?
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: "Frostbite", prom zrzutowy UT-47 Kodiak

17 kwie 2013, o 20:43

Skinęła. Miał rację. Dalia była z innego, nie mniej osobliwego bagna. Nazywało się ono nawet dźwięcznie Cerberus.
- Ciekawa zależność. Wykonujecie brudną robotę za swoich zleceniodawców, a i tak się o was biją a nie wy zabiegacie o pracodawców. Nigdy się nie bali o waszą niedyskrecje? Że ktoś was z innej korporacji przekupi? Czy to po prostu to była niepisana zasada profesjonalizmu?
Lekko zmarszczyła nos. Miała wiele pytań, zaintrygował ją. W Cerberusie nie było mowy, aby pracował dla wielu. Miałeś być wierny. Za lojalność nagradzano. Dalia do dziś pamięta jaką dumę czuła, kiedy Iluzja gratulował jej awansu na oficera. Dziś krzywiła się na to wspomnienie.
- Um...
Mruknęła coś niewyraźnie, kiedy ciepły oddech uderzył o jej uszko. Cicho westchnęła i noskiem otarła się o wierzch jego dłoni.
- Dobry pomysł. Ale zostawmy najpierw gdzieś nasze rzeczy. Marzy mi się także prysznic. Wtedy, popołudnie możemy poświęcić na ogrody.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: "Frostbite", prom zrzutowy UT-47 Kodiak

17 kwie 2013, o 21:03

Frost jedynie zaśmiał się na pytanie o przekupstwo, bo dla niego wydawało się wręcz niedorzeczne. Owszem, była to niepisana zasada profesjonalizmu, której złamanie źle się odbijało na reputacji, zdrowiu i - przede wszystkim - funduszach. Ale w sumie teraz się to dla niego nie liczyło. Zostawił Noverię za sobą.
- A prom to złe miejsce na zostawienie swoich rzeczy, *księżniczko*? - spytał z przekąsem. - Wybacz, ale po dzisiaj mam lekki niesmak do hoteli... chociaż może w Vancouver takich problemów nie ma. Chciałbym w to wierzyć... dobra, znajdzie się coś.

Frost zastanawiał się zagadnieniem jedynie jeszcze przez chwilę, potem jego myśli jakoś tak odpłynęły. Bogowie, tyle spraw na jednego człowieka... Nie. Nie jednego. Dwójkę. Jednocześnie cieszył się z tego, ale też wiedział, że Dalia też jest zagrożona. Dziwnie się złożyło, hm? - Gdyby wtedy na Cytadeli ktoś mi powiedział, że kilka dni później będziemy się parzyć jak króliki, to bym mu dał w zęby za robienie ze mnie głupka... - powiedział nagle, nieco zbyt szorstko, niż skłaniała do tego sytuacja. Najwyraźniej na chwilę doszedł do głosu ten codzienny Frost. Jednocześnie Daniel złożył kilka pocałunków na szyi i biuście Dalii. 15 minut. Kit z optymizmem i "aż 15 minut", dla niego to zawsze będzie *tylko* 15 minut.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: "Frostbite", prom zrzutowy UT-47 Kodiak

17 kwie 2013, o 22:12

Dalia wywróciła oczyma.
- Hej! To nie ja wytargałam kombinezon arktyczny nie wiadomo po co ze sobą do hotelu. Byłoby lepiej i dla mnie, i dla Ciebie, abyś naprawdę nie zabierał ze sobą więcej niż plecak z niezbędnymi rzeczami podręcznymi. No i może poza tym Wdowę. Ale nie więcej.
W przeciwieństwie do wielu kobiet, pani doktor nie miała problemów nigdy aby zmieścić się w jedną torbę bądź plecak. Być może to przez to, że przyzwyczaiła się do życia na stacji, które w ciągu swojego dorastania zmieniała bardzo często, więc i często musiała się z całym bagażem przenosić. Niechętnie wyplątała się z jego ramion.
- Los sobie z nas zadrwił, prawda? Ale ja nie zamierzam narzekać.
Kiedy w końcu zdecydowała się wstać, przeciągnęła się leniwie i nim mężczyzna zdążył zaprotestował, zaczęła się ubierać. Piętnaście minut. Wciąż była kobietą, toteż każdy czas był zbyt krótki, aby się przygotować do wyjścia.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: "Frostbite", prom zrzutowy UT-47 Kodiak

17 kwie 2013, o 22:28

- Dobra! To niech podniesie rękę to z nas, które zostało dzisiaj postrzelone przez brak kombinezonu z tarczami - zawołał, po czym podniósł rękę i z satysfakcją cieszył oczy tym, z jaką gracją Dalia jej *nie* podnosiła. - Nie ma mowy. Od dzisiaj ten kombinezon to moja druga skóra. Co drugi najemnik na Omedze nosi pancerz na co dzień, więc nie będzie w tym nic dziwnego, i ja naprawdę serdecznie pieprzę konwenanse ubioru!
Przyglądał się jej ubieraniu z wielkim żalem, dochodząc do wniosku, że choć w tej koronce wyglądała wspaniale, to jednak bez niej stanowiła widok, za który można było umrzeć. Nawet od tyłu. Właściwie to *zwłaszcza* od tyłu, jakby się nad tym zastanowić. Nawet jej wielka blizna na nodze tylko dodawała jej uroku. Ze smutnym westchnięciem podniósł się i, złożywszy jeszcze jeden ukradkowy pocałunek na jej szyi, również przystąpił do ubierania się.

Skończywszy, usiadł na fotelu pilota, strzelił kręgami szyjnymi i znudzonym do granic możliwości głosem powiedział do komunikatora:
- Prom "Frostbite" prosi o pozwolenie na wejście w przestrzeń powietrzną i lądowanie w konglomeracji miejskiej Vancouver... - Daniel oparł głowę na ręce. Jeśli było coś, co skutecznie obrzydzało mu podróże, to były to ceregiele podczas lądowań. Po kilku sekundach w głośnikach Kodiaka odezwał się głos kontrolera:
- Przyjęto, "Frostbite". Jesteście zarejestrowani jako przybywający zza granicy z terytorium Alaski. Macie coś do oclenia?
- Momencik, zaraz spytam... - warknął ze zniecierpliwieniem, a potem wydarł się, niby na tyły promu: - HEJ, SHEPARD, CZY PROTEAŃSKA BROŃ MASOWEJ DESTRUKCJI LICZY SIĘ JAKO "COŚ DO OCLENIA"?!
Chwila ciszy w głośnikach...
- To był żart.
- Zrozumiano. Macie pozwolenie na lądowanie.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: "Frostbite", prom zrzutowy UT-47 Kodiak

17 kwie 2013, o 22:56

- Ależ Daniel! Jesteśmy na Ziemi. To nie Omega. Tutaj nie ma siedliska całej cholery galaktyki.
Z początku chciała protestować, ale końcem końców tylko wzruszyła ramionami.
- Zresztą, jak chcesz. Podczas kiedy ja się będę grzać na słoneczku na plaży, Ty możesz się swobodnie gotować w kombinezonie ARKTYCZNYM nad morzem.
Posłała mu zbyt słodki uśmiech i dla efektu zatrzepotała rzęsami. Pani doktor uśmiechnęła się pod nosem w odpowiedzi na pocałunek. Odwróciła się w stronę Frosta, już ubrana, jeszcze tylko przewiązywała w pasie płaszcz oraz zapinała guziki. Z tego co donosiły stacje metrologiczne, w Vancouver padało.

Kiedy Daniel załatwiał formalności z kontrolą lotów, Dalia pośpiesznie spakowała ich rzeczy podręczne oraz osobiste. Zapewne w ogóle nie zwróciłaby uwagi na rozmowę, gdyby nagle Daniel się nie wydarł, że aż podskoczyła i musiała łapać rzeczy, które wypadły jej z rąk. Cicho prychnęła. Pośpiesznie zapięła zamek i wróciła do snajpera, opierając się łokciami o oparcie fotela, na którym siedział.
- Podejrzewam, że mają poczucia humoru.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: "Frostbite", prom zrzutowy UT-47 Kodiak

17 kwie 2013, o 23:09

- A ja *podejrzewam*, że właśnie dostali swoją całoroczną dawkę zabawy w tej robocie - mruknął, kręcąc głową. Znał kilku kontrolerów lotu w Porcie Hanshan. Przypadki, kiedy jakiś nieszczęsny prom źle podchodził do dokowania i rozbijał się w sekcji doków, były chyba jednymi zabawnymi elementami ich pracy. Frost okręcił się na fotelu w jej stronę, tak szybko, że ledwie mogła zabrać łokcie. - A ten kombinezon ma klimatyzację, spokojnie. I wybacz, ale siedliskiem całej cholery galaktyki nie jest Omega, tylko cała galaktyka. - Daniel uśmiechnął się jadowicie. - Poza tym, ziemskie pospólstwo będzie miało wreszcie okazję ujrzeć cud mody w mojej własnej osobie.

Po tych słowach wstał, podszedł do szafki i zaczął przywdziewać na siebie rzeczony kombinezon. Spodziewał się, że nieprzyjemny odór z systemu klimatyzacji powinien już zniknąć, bo ostatnio zdarzało mu się coraz częściej z niego korzystać. Ot, galaktyka była strasznie gorącym miejscem.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: "Frostbite", prom zrzutowy UT-47 Kodiak

17 kwie 2013, o 23:29

- O nie. Dla mnie Omega zawsze będzie siedliskiem cholery. Wybacz, Daniel.
Podarowała mu pstryczek w nos nim nie odsunęła się mu z drogi i więcej nie zatrzymywała, choć widziała jak wyciąga ten kombinezon. Mieli się nie rzucać w oczy, prawda? A jak Daniel chciał udawać turystów w mieście mając na sobie pełne opancerzenie? Dalia w poddańczym geście opuściła ręce wzdłuż ciała.
- Ziemskie pospólstwo też zasługuje na swoją porcję rozrywki. Masz rację.

Przytrzymała się jakiegoś pulpitu kiedy lądowali. Wciąż bała się, że przy nagłych manewrach straci równowagę. Stacją tak nie trzęsło... Panna Antonov wzięła głęboki wdech powietrza i sięgnęła po strój plecak, który przerzuciła przez ramię. Włosy niesfornie opadały na ramiona, nie miała jednak czasu, który mogłabym im poświęcić, gdyż Frost zapewne nie będzie na nią czekał.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: "Frostbite", prom zrzutowy UT-47 Kodiak

17 kwie 2013, o 23:42

Lądowanie w deszczu nigdy nie należało do przyjemnych doświadczeń, ale mieliśmy przecież XXII wiek - erę wspomagających wszystko WI. Dzięki oprogramowaniu promu, Frost lekko i bezstresowo podprowadził Kodiaka do doku w Vancouver, zajmując miejsce nr 304, jedno z tysięcy takich samych... i jedno z niewielu wolnych. To dobrze wróżyło, oznaczało, że wielu przyjezdnych wita w Vancouver. Nie dawało to, rzecz jasna, zbyt wielkiej szansy na całkowite pozostanie w cieniu, ale przynajmniej Cerberus znalazłby ich... godzinę później? Wbrew pozorom stanowiło to bardzo duży kawałek czasu.

Nie chcąc zbędnie przedłużać, Frost założył czepiec swojego kombinezonu, stanowiący teraz substytut parasola w ochronie przed deszczem, i otworzył drzwi Kodiaka. Powietrze, które wdarło się do środka, było... chłodne. Bądź co bądź, padał deszcz, a wiosna się dopiero co zaczynała.
- Idziemy - zakomenderował Frost i wyszedł, pozwalając, by mokre krople z nieba - rzecz, którą na razie widział tylko na vidach - swobodnie opadały mu na kombinezon. Zignorował je, zamiast tego sprawdził broń na chwytakach - wszystkie trzy jej sztuki, Kat, Szarańcza i Wdowa, znajdowały się na swoim miejscu. Skupiał się teraz na znalezieniu tego miejsca wśród tych zawiłych uliczek, które już dawno wybrał na ich kolejny przystanek.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]

Wróć do „Środki transportu”