To właśnie tutaj znaleźć możesz nowe informacje pochodzące z programu Wiadomości Galaktycznych, które zadbają o dostarczenie ci zarówno reportaży z sytuacji w galaktyce, jak i zwykłych plotek na temat gwiazd.

Blasto
Awatar użytkownika
Posty: 57
Rejestracja: 7 lut 2022, o 19:09
Miano: Blasto
Wiek: 0
Klasa: Kupidyn
Rasa: Hanar
Zawód: Gwiazda
Kredyty: 20.000
Medals:

Fornax - Mężczyźni Cytadeli

16 lut 2022, o 00:41

Obrazek Wasz ulubiony magazyn powraca w walentynkowym wydaniu! Luty to miesiąc miłości! We współpracy z iPartner Connections, magazyn Fornax postanowił wziąć pod lupę tych, którzy rozgrzewają nasze serca do czerwoności. W dzisiejszym numerze przeczytacie najświeższe ploteczki o Mężczyznach Cytadeli! Wojownicy ukryci w mroku, dostojni przedstawiciele prawa - to dla nich każdego dnia wstajemy z łóżka, by mierzyć się z nudną rzeczywistością, podczas gdy oni mierzą się z przestępstwem. W pierwszej części numeru wystąpi bohater prosto z okładki - Crassus Curio, jeden z bohaterów w niedoszłym ataku o Cytadelę! W dalszych kolumnach poznacie sekrety, przyzwyczajenia i fetysze takich mężczyzn jak Viktor Karajev, który przybliży nam swoje poranne treningi. Dreszczyku emocji dostarczy wam uwikłany w polityczne romanse, Vexarius Viyo.
Na końcu naszego numeru znajdziecie krzyżówkę! Pierwsza osoba, która wyśle jej rozwiązanie na konto Blasto otrzyma bon kredytowy w wysokości 2.000 kredytów!

Nie przedłużając, zabierzmy się do lektury!
- Kebabiara Sushi, jedyny pracownik, redaktor naczelny
[w1]OCHRONIŁ CYTADELĘ, PORA NA WASZE SERCA[/w1]
Pięćdziesiąt twarzy Crassusa Curio
W dzisiejszych czasach ze świecą szukać prawdziwego dżentelmena, który własną piersią ochroni zarówno damę w opałach, jak i jej pałac. Udało nam się jednak dotrzeć do takiej osoby - przedstawiamy zatem Crassusa Curio, rycerza Cytadeli, obiekt westchnień palaveńskich panien, współzałożyciela R&C Security Services. Czy i Waszych serc dosięgnie jego zabójczy pocisk?
Burzliwe życie Crassusa Curio od czasów nieszczęsnego incydentu na Cytadeli stało się tematem numer jeden rozmów spragnionych jego atencji fanek. Kim tak naprawdę jest turiański ochroniarz? Czy w łóżku jego broń jest tak samo sprawna, jak w walce? Czy ten wzór cnót posiada także pociągającą, mroczną stronę, która przyprawi Was o szybsze bicie serc? Tego i więcej dowiecie się w ekskluzywnym dla Fornaxa wywiadzie z bohaterem Cytadeli!

Z Crassusem rozmawiała Kebabiara Sushi.
K.S. Drogi Crassusie, dla usychających z tęsknoty serc jesteś ideałem obrońcy i rycerza; szarmancki, zabawny, wigorowy – takie określenia można spotkać w extranecie. A jak ty się czujesz ze staniem w świetle reflektorów otoczony gromadą swoich nie tylko dekstro fanek... i fanów?
C.C. Przede wszystkim chciałbym wykorzystać tą możliwość i pozdrowić swoją wspólniczkę Milę i siostrę Isis. A wracając do pytania… Myślę, że żadne z tych określeń nie jest przesadzone. Żyję pełnią życia, każdym dniem. I dziękuję za to Duchom. To właśnie to umiłowanie życia pozwala mi przyjmować nową rolę ze spokojem i traktować swoje fanki i fanów z należytą energią i sympatią.
K.S. Większość czasu widywany jesteś ze swoją ludzką partnerką. Naszych czytelników nurtuje zatem jedna kwestia: jakie środki do łagodzenia intensywnych międzyrasowych doznań polecasz?
C.C. Ach, to niezupełnie tak. Mila należy do tej ładniejszej części ludzkiej populacji ale łączy nas jedynie przyjaźń i biznes. Natomiast mogę podpowiedzieć, z własnego doświadczenia nieskromnie dodam, że SigmaBlock to najlepszy preparat na niepożądane skutki międzyrasowych doznań.
K.S. Buntownik z wyboru, niezależny biznesmen i ochroniarz Radnej. Powiedz nam, jak łączysz brzemię obowiązków z zaspokajaniem swoich fanek z całej Galaktyki?
C.C. Jak już wspominałem, to nie tak, że moja nowa pozycja mi przeszkadza. Jestem jaki jestem, idę przez życie z uśmiechem i to właśnie to pozwala mi mieć energię i czas na wszystko. Życie to śpiew, życie to taniec. Trzeba tańczyć póki ma się siłę. A więc wszystkie fanki, zapewniam was, że jestem i będę do dyspozycji.
K.S. Teraz nieco z innej beczki; nasze niezależne źródła donoszą, że byłeś zamieszany w niejaki incydent na Phillistrii, podczas którego anihilowany został niemal cały oddział, według oficjalnych danych z twojej winy. Powiedz nam, jak to jest nosić na sobie ciężar tylu niewinnych istnień, które przepadły przez twoją winę?
C.C. *Po kurewsko długiej ciszy i wzroku pustym jak najgłębsza czerń pustki kosmosu.* C-Co? To nie tak. Dostałem rozkaz, do cholery. Żołnierz wykonuje rozkazy, od tego jest. W ryj volusa, to byli moi przyjaciele! Ja chciałem ale… Dlatego w dupie mam całą hierarchię i Hierarchię!

K.S. Pewnym zaskoczeniem może się także dla ciebie okazać, że skontaktowaliśmy się z twoim ojcem, Proviusem Curio. Utrzymuje on, że pomimo degradacji obywatelskiej rodzina ciągle cię kocha i przez lata próbowała odnowić z tobą bezskutecznie kontakt. Dlaczego więc jesteś takim nieczułym draniem i nie nawiązałeś ani razu z nikim rozmowy?
C.C. Gówno prawda! Trzeba było nie odpierdalać wcześniej. Ooo kariera w Czarnej Straży, Crassus jak mogłeś się tak zachować wobec oficera. Mogłem, do cholery, bo to przez niego zginęli moi bracia! I równie głęboko mam tatulka co karierę w Czarnej Straży. O!
K.S. Podobno po zakończeniu kariery wojskowej zarobku szukałeś na niesławnej Omedze. Z naszych informacji wynika także, że wkrótce po tym na krótką chwilę przywdziałeś barwy Błękitnych Słońc, niesławnej kompanii najemniczej znanej ze swoich nielegalnych działań. Czy w takim razie twoja firma jest jedynie przykrywką do prania brudnych pieniędzy?
C.C. Eeee… Co to za pytania w ogóle? Oczywiście, że nie! To w pełni legalna firma ochroniarska zarejestrowana w Cytadelowej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Bez takich insynuacji.

K.S. Dziękujemy ci za wywiad, Crassusie. Na koniec jeszcze jedno, krótkie pytanie: czy twoja lufa jest dobrze skalibrowana?
C.C. Ciężko mi powiedzieć, że to była sama przyjemność ale swoją lufę kalibruję codziennie.
[w1]TYLKO U NAS![/w1] Nasi niezależni detektywi dowiedzieli się, iż Crassus szaleje na punkcie pewnej kobiety, która skradła nie dość, że jego serce, to także zlecenie. Aby więc pomóc naszym gołąbeczkom w gorącym pojednaniu, otworzyliśmy specjalną skrzynkę odbiorczą, dając szansę tajemniczej wybrance na ujawnienie swoich walorów. Crassusie, to kilka wiadomości dla ciebie - być może rozpoznasz w nich swoją niedoszłą kochankę?
DominateMeKroganWay pisze:
Nasze lufy zetknęły się w przeszłości - twoja była długa i snajperska, moja szeroka i od strzelby. Chcę to powtórzyć!!!
AdoratorkaZThessi'23 pisze:
Jesteś seksowny, kiedy biegasz po mieszkaniu w koszuli ufajdanej dekstro-kebabem i na polu bitwy, kiedy mierzysz swoją ciężką snajperką w kolejne cele. Obserwuję cię codziennie – chciałabym, abyś pomalował mnie jak jedną ze swoich francuskich figurek!
Prawdziwa Fanka pisze:
Lepiej nadstaw drugiego barku, jeśli chcesz ze mną konkurować. Jeszcze niejedną asari sprzątnę sprzed twojego nosa.
Wyświetl wiadomość pozafabularną
[w1]SEKRETY LUDZKIEJ WYTRZYMAŁOŚCI[/w1]
#morningroutine #kulturystyka #lifestyle #kroganstyle
Wiele mówi się o krogańskiej sile, turiańskiej witalności, ale czy niepotrzebnie zapominamy o ludzkiej rzeźbie? Przez żołądek do serca, ale w świecie dekstro, nie ma bezpiecznejszej drogi do serca mężczyzny niż siłownia. Specjalnie dla naszej kolumny kulturystyki, na bardzo ważne pytania odpowie nam nie kto inny a Viktor Karajev!

Jeśli planujecie go poderwać, spotkacie się z dość dużym problemem. Porucznik znany jest z czarującego towarzystwa, które całkiem przypadkiem przypada mu ratować. Redakcja Fornax własnoręcznie odnalazła to przerażająco gorrrące nagranie z pożaru w okręgu Zakera, na którym bohater Przymierza własnoręcznie ratuje ludność cywilną przed zgubną samotnością w wieżowcu. Wierzcie nam, żaden wybuch nie rozniecił tego ognia! W komentarzach pod filmem odzywają się fanki z całego świata. Wciąż myślicie, że macie z porucznikiem szanse? Załoga Fornaxa trzyma za was kciuki - oraz macki!

Co jest sekretem budowy porucznika? Czy to spędzone na siłowni lata ciężkich treningów, czy magnetyzujące działanie doskonałych kobiet, którymi się otacza? Kim jest jego tajemniczy współpracownik, Charles Striker? Jakie porady posiada Viktor dla tych mniej obdarzonych urokiem osobistym mężczyzn?
Z Karajevem rozmawiała nasza dziennikarka, Kebabiara Sushi.
K.S: Drogi Karajevie, wiele mówi się o tym, że najlepsze kardio znajdziemy w sypialni. Jakie ćwiczenia polecasz dla fanów w całej galaktyce?
V.K: Przede wszystkim regularne. Jeśli chcesz wyglądać dobrze i czuć się dobrze, trzeba się poświęcić temu systematycznie. Pamiętajcie jednak, trening nie jest za karę. Trzeba to polubić. Ja odnalazłem się w treningu siłowym, ale bieganie, pływanie, sztuki walki- to wszystko wspaniałe metody na poprawienie swojego funkcjonowania- pod warunkiem, że się przyłożycie ;)
K.S: Nasi dekstroskrętni czytelnicy odwiecznie szukają zamiennika popularnego ananasa - Ziemskiego owoca, którego tajemnicze właściwości wydają się mieć pozytywny efekt na relacjach damsko-męskich. Czy potęga ananasa jest przeceniana, czy wręcz nie możesz bez niego żyć?
V.K: Ananas, poza byciem dobrym źródłem witamin C, A, oraz tych z grupy B, jest też smaczną i orzeźwiającą przekąską, idealnym dodatkiem do kotajlów. Nie jest to jednak panaceum, jak twierdzi wielu w extranecie. Pozwól, że użyję analogii, Keb. Nie da rady zbudować wieżowca bez dobrych fundamentów. Tak samo jest w związku, tak samo w zdrowym funkcjonowaniu. Zdrowa, zbilansowana dieta, zawierająca odpowiedni zestaw witamin i minerałów. Ananas z pewnością jest w niej dobrym, lecz nie niezbędnym elementem. Sam lubię zawrzeć go w swoich przekąskach popołudniowych.
K.S: Nie każdy jest tak naturalnie... obdarzony, jak wy, poruczniku. Jaka jest twoja złota porada na odnajdywanie się w napiętych sytuacjach i zyskanie pewności siebie?
V.K: Dziękuję! <<śmiech>>. Każdy z nas wystawiony jest na stres w życiu codziennym, czy to w szkole, w pracy czy nawet w domu. Czasem sytuacja potrafi nas przytłoczyć. Przypominam sobie wtedy o jaką stawkę walczę. Cel jaki nam przyświeca dodaje nam sił. Oczywiście mam to szczęście i mogę polegać na moich przyjaciołach i towarzyszach broni. Wy też nie musicie być sami w swoich problemach. To moje przesłanie do Was: jesteście warci wiele, ale gdy nie dajecie rady, nie bójcie się poprosić o pomoc.
K.S: Nasze czytelniczki bardzo zainteresowane są twoimi preferencjami. Czy twoja idealna partnerka musi być Ziemianką? A może masz chrapkę na asari?
V.K: Droga Mleczna jest pełna wspaniałych osób! Ziemianki, quarianki, kroganki, wszystkie jesteście wspaniałe! <<śmiech>> W partnerce cenię przede wszystkim inteligencję i poczucie humoru. Chciałbym dzielić z nią zainteresowania, móc spędzać godziny na konwersacjach o rzeczach małych i wielkich. Może nauczyła by mnie czegoś nowego, a w zamian ja ją bym nauczył czegoś, na czym ja się znam.
K.S: Dziękuję ci za wywiad, Viktorze. Ostatnie pytanie dla ciebie! Ile razy dziennie to najbardziej optymalna liczba?
V.K: Staram się trzymać pięciu, lecz jeśli wypada Wam mniej, nie martwcie się! Trzy posiłki dziennie to również dobra liczba! <<śmiech>> Jeśli jednak miałbym się ustosunkować co do innej materii... Nie traktujmy tego tak przedmiotowo. To akt uczucia i powinien być równie spontaniczny, co namiętny.
K.S: Och, nie to miałam...
V.K: Dziękuję za rozmowę :)

Wyświetl wiadomość pozafabularną
[w1]POLITYKA JEST KOBIETĄ, WOJNA JEST MĘŻCZYZNĄ[/w1]
#polityka #worldnews #lifestyle #powerfulmen
Każdy zna piękne oblicza damskich Radnych, stojących na straży naszego prawa ze swojej mitycznej Wieży Cytadeli. Nikt jednak nie zna twarzy tego, kto pilnuje pokoju tam, gdzie nie sięga dyplomatyczna, smukła dłoń. Vexarius Viyo, legenda, samotnik, były porucznik Hierarchii, obecna przyczyna pożarów w wielu sercach niewiast. Co tak naprawdę wiemy o wojowniku skrytym w mroku?

Niełatwo jest być Widmem - coś, o czym Vexarius przekonał się w pierwszym roku swojej służby. Ilość kłopotów, problemów, z jakimi musiał się zmierzyć przytłoczyłaby wielu z nas, ale nie tak uzdolnionego żołnierza. Wszyscy wiemy o niecodziennej relacji Widma Viyo z Radną Irissą - relacji, która wprawiałaby w zakłopotanie zwykłych śmiertelników, a z którą były porucznik chętnie się mierzy jednocześnie zachowując kamienną twarz. Ileż to razy słyszeliśmy pogłoski o radnej asari wychodzącej z pokładu jego fregaty późną porą, lub spotykająca się ze swoim Widmem w prywatnych komnatach?

Tylko u nas, na łamach czasopisma Fornax, Widmo Viyo zgodził się odpowiedzieć na parę naszych gorrrących pytań. Nie możecie tego przegapić!
Z Viyo rozmawiała nasza dziennikarka, Kebabiara Sushi.
K.S: Drogi Vexariusie, stanowisz wybuchową mieszankę tajemniczości i władzy. Jak to jest być najgorętszym powodem do fantazjowania w caluteńkiej galaktyce?
V.V: Chociaż schlebia mi ta sugestia, to obawiam się, że ci którzy fantazjują na mój temat, mają nieco inne pobudki do swoich fantazji. Praca Widma przysparza więcej wrogów niż adoratorów.
K.S: Nasze czytelniczki od zawsze zastanawiały się… co tak naprawdę łączy cię z Radną Irissą? Nasi detektywi nieraz widzieli cię w towarzystwie Widma Vasir, osobistego i ulubionego widmem Radnej Irissy… Czy uriańska kultura pozwala na większą frywolność? Jak oceniasz podejście asari do relacji damsko męskich?
V.V: Turianie cieszą się szerokimi swobodami w swojej kulturze. O ile ktoś skutecznie wypełnia swoje obowiązki i nie uniemożliwia tego innym, nie istnieją żadne zakazy, które musiałyby to regulować. Z Radną Irissą łączą mnie jednak relacje wyłącznie... służbowe. Myślę, że nie jest żadną tajemnicą, że Radna jest osobą wyjątkowo ceniącą sobie profesjonalizm i takie też stosunki panują między nami. Nikt nie powinien się też dziwić mojej znajomości z Widmem Vasir, szczególnie, że współpracowaliśmy ze sobą jeszcze nim sam zostałem Widmem. Wciąż cenię sobie jej porady i wyjątkowe zdolności.
K.S: Widma celują wysoko, jednak Radna Irissa nie jest jedyną kobietą u władzy, która odnalazłaby się w ramionach silnego mężczyzny. Czy Radnej Fel nie przeszkadza wasza szczególna więź?
V.V: Obawiam się, że na to pytanie może odpowiedzieć tylko Radna Fel. Nie miałem jeszcze przyjemności współpracować z nią dłużej, by móc wyrobić sobie na ten temat opinię. Mogę tylko powiedzieć, że osobiście nie zauważyłem istnienia żadnych napięć między Radną Irissą i Radną Fel. Szczególnie pod moim adresem.
K.S: Przystojny, tajemniczy, nosisz potężne brzemię na swoich barkach. Jak wytrzymujesz dzienną presję kobiecych dłoni łaknących ratunku z opałów?
V.V: Dobre Widmo musi umieć poradzić sobie z każdą presją. Nawet tak wymagającą.
K.S: Dziękuję ci za wywiad, Vexariusie. Na koniec, muszę spytać, nasi czytelnicy na to nalegają… Jaki jest twój obecny status? Czy jakaś wybranka skradła twoje serce?
V.V: Naturalnie, cała przyjemność po mojej stronie... i być może zabrzmi to bardzo cliché, ale moją wybranką jest moja praca. A to bardzo wymagająca dama.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
[w1]KRZYŻÓWKA[/w1] Jak dobrze znasz postaci Cytadeli? Wypełnij tę krzyżówkę by sprawdzić swoje umiejętności! Pierwsza osoba, która nadesle rozwiązanie na konto Blasto otrzyma bon kredytów o wartości 2.000 kredytów!
Podpowiedź: jest to coś, co zniszczyłoby extranet na wieki wieków <3
Obrazek
[w1]POZIOMO[/w1]
1 Masakrator niepopularnych opinii nt. mechaniki
3 Najwięcej wyciśnie na sztandze
7 Totalnie ma szczęście do kostek i wcale nie ma pecha!
8 Naprawdę powinieneś zagrać w Destiny
10 Utracił miłość, zyskał Karajeva
[w1]PIONOWO[/w1]
2 Domniemany fan hentai komiksów Mass Effect
4 Największy łowca forumowych Widm
5 Fanka uniesień (biotycznych)
6 Odpisuje gdy dziecko śpi #daddygoals
7 Nikt nie wie co robi, ale jest fajnie
9 Usiądź mi na ryju <3
10 Zaorał Ishę na arenie
Nagroda została przyznana! Rozwiązanie. Specjalne podziękowania
Oryginalny art seksownego turianina autorstwa destinysquared, przerobiony na Curio i oprawiony w Fornaxa przez Carmę & Hawkie spółka zoo.
Dziękujemy również Ren za pomoc w pisaniu głównego artykułu <3

Wróć do „Wiadomości galaktyczne”