W galaktyce istnieje około 400 miliardów gwiazd. Zbadano lub chociaż odwiedzono dotąd mniej niż 1% z nich. Pozostałe światy oraz bogactwa, które zawierają, wciąż czekają na odnalezienie przez korporacje lub niezależnych poszukiwaczy.

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12234
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Stacja paliwowa

14 cze 2013, o 12:09

Obrazek Stacje paliw można spotkać w wielu układach w całej galaktyce. Paliwo jest oczywiście najważniejszym kanałem sprzedażowym (1 kredyt za jednostkę paliwową), ale dobrze sprzedając się również sondy różnego typu, które można wykorzystać do wykrywania złóż minerałów oraz anomalii z niezbadanych planet. Pięć sztuk kosztuje 100 kredytów, ale należy pamiętać, że można zakupić ich tylko tyle, ile zmieści się na statku. Ponadto w kryzysowych sytuacjach stacje dysponują sprzętem naprawczym, natomiast korzystanie z niego wiąże się z kosztami, więc trzeba być na to przygotowanym lub wykupić specjalne ubezpieczenie.
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Stacja paliwowa

14 cze 2013, o 12:43

Gdy wyszli, skierowali się prosto do suwanych drzwi. Na stacji panował spory ruch. Wgłębi pomieszczenia znajdowały się terminale, przy których można było zamówić usługi. Zbliżyła się do jednego z nich i zobaczyła dostępne opcje.

- Potrzebne ci paliwo?- zapytała podczas kupowania sond.- Ile nam się zmieści, ze dwadzieścia?- Zapytała, a po chwili tyle zamówiła. Po tym wcisnęła przycisk "Skontaktuj sie z obsługą" Po chwili drzwi za terminalami rozsunęły się, a w nich pojawił się salarianin w stroju mechanika.

- W czym mogę służyć?- zapytał rzeczowo, ręce wycierając w jakąś szmatę.

- Potrzebny nam moduł do radaru. Chciałabym, żeby odbierał więcej częstotliwości. A najlepiej wszystkie. - wyszczerzyła zęby.

Salarianin wyszedł na chwilę znowu na zaplecze, po czym przyniósł kilka rzeczy, opakowanych skrupulatnie. Kiedy Palmira przyjrzała się temu, wybrała taki, który miał się jej najbardziej przydać.
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Stacja paliwowa

14 cze 2013, o 12:57

Mężczyzna wszedł w swoim pancerzu zaraz za Palmirą i rozejrzał po stacji. Na tej jeszcze nie był, ale na inne latał jak tylko brakowało mu paliwa. Z sondami jeszcze nie był obyty więc tutaj pole do popisu miała Palmira. Wierzył że kupi wszystko jak trzeba i będą mogli wziąć się do pracy. Może okaże się to też bardziej wpływowe niż praca u Błekitnych? Na pytanie Asari skinął głową. Obliczył szybko i pomyślał że w magazynie powinno być tyle miejsca.
- Powinno się zmieścić, ile mam się dołożyć? - spytał.
Skoro już pracują razem to wolał by za wszystko płacili razem. Następnie zlustrował jeszcze stację wzorkiem po czym wrócił spojrzeniem na Asari.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Stacja paliwowa

14 cze 2013, o 13:37

Palmira zerknęła na status zamówienia i z tego, co pokazywał terminal, sondy już wprowadzono na statek.

- Nic, ja za to zapłacę.- powiedziała nieznoszącym sprzeciwu tonem i skupiona na analizowaniu moduły. Zapłaciła za całe zakupy. Po tym jednak odwróciła się gwałtownie do Derieta, jakby sobie o czymś przypomniała. - Masz jakieś narzędzia na statku? Będą mi potrzebne. - skomentowała, po czym znowu odwróciła się do sprzedawcy i zaczęła z nim omawiać sposób montażu modułu. Kiedy skończyła, dodała tylko - Mam nadzieję, że nie będzie komplikacji... Możemy wracać na statek.
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Stacja paliwowa

14 cze 2013, o 13:43

Deriet już chciał coś powiedzieć ale usłyszawszy jakim tonem to powidziała nic nie powiedział uśmiechając się lekko. Co za kobieta, ma charakter.
Odwróciła się z powrotem do sprzedawcy, a drell znów rozejrzał się po sklepie. Zawsze go ciekawiło co tu można kupić prócz paliwa. Nagle Palmira znów sie odwróciła tak szybko że o mało się nie przestraszył. To było bardzo nagłe.
Po chwili znów skinął:
- Narzędzia mam, zawsze trzeba jakieś mieć gdyby statek się zepsuł podczas lotu. - następnie ruszył za nią z powrotem na statek.
Nie ma to jak szybkie zakupy.

Do tematu -> http://cytadela.eu/viewtopic.php?f=16&p=13398#p13398
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme

Wróć do „Galaktyka”