Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Civilizacja V albo Mafia 2 od GreenManGaming

16 paź 2013, o 13:21

Jak by ktoś jeszcze nie wiedział to jest ciekawa oferta z tegorocznego Golden Joysick (takie growe oskary)

Za zagłosowanie na na tegoroczne nominacje do GJ można za darmo dostać Civilizacje V albo Mafie 2 Jak to zrobić? Dość prosto choć może trzeba będzie ciut polatać po stronach.

Otóż wpierw włazimy tutaj LINK. Trzeba się stworzyć darmowe konto. Potem przystępujemy do głosowania. Wybieramy tytuły albo w losowej kolejności, albo te które znamy i wg nas zasługują na uwagę. Po wytypowaniu w wszystkich kategoriach klikamy na "SUBMIT YOUR VOTES" pod kategoriami z lewej strony. Jest to ważne, gdyż wtedy do naszego maila przypisane zostają znaczniki, że już głosowaliśmy.

Następnie nie wiem czy trzeba się również tu logować czy wystarczy samo wypełnienie Formularza tutaj. W każdym razie wypełniamy to zaznaczając jaką grę chcemy i na co (polecam Steam ;> ) Po tym na naszego maila powinno przyjść kilka mail gdzie trzeba będzie potwierdzić maila (uwielbiam te masła maślane) i nasze głosy i jak wszystko dobrze będzie, to dostaniemy klucz na zaznaczoną grę :)

Ja sam wybrałem Civilizację i ostrzegam, że to straszny zjadacz czasu :P Gram jak mam wolną chwilę a z tym czasem ciężko ;>

Z tego co mi wiadomo promocja trwa do 20 października, ale mogę się mylić.
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Civilizacja V albo Mafia 2 od GreenManGaming

16 paź 2013, o 17:22

Ja wybrałem Mafię 2 :D
Ciekawa gra, szkoda że przez rodzeństwo dopiero mam początek rozdziału drugiego, a grę mam od ok 15. Grafika i zachowanie NPC póki co są plusem, cut-scenki też.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać

Wróć do „Archiwum”