Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

REKRUTACJA: [Horror] Iglica

22 lis 2013, o 10:50

Jak zdążę to mogę być. BSi naturalnie. Ale jak mi sie nie spodoba częstotliwość odpisów to sobie pójdę.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Ariel Halperin
Awatar użytkownika
Posty: 20
Rejestracja: 27 lis 2013, o 21:29
Miano: Ariel Halperin
Wiek: 41
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz I klasy w Siłach Przymierza
Status: obecnie bez stałego przydziału
Kredyty: 15.000

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

2 gru 2013, o 21:32

Świeżo zluzowany z poprzedniego przydziału kapral Ariel Halperin zgłasza gotowość na wzięcie udziału w misji
ObrazekObrazek
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

2 gru 2013, o 21:58

W porządku, dodałem Cię do listy.
Pamiętaj tylko, że do rozpoczęcia jeszcze miesiąc, więc możesz sobie spokojnie znaleźć jakiegoś mistrza i rozegrać z nim szybką sesję. Nie ma sensu, żebyś się tak kręcił bez celu. No ewentualnie chociaż spotkaj z kimś, żeby trochę pospamić w jakimś barze czy coś. ;)

Wolne miejsca powoli się zapełniają, ale chcę zaznaczyć, że wcale nie oznacza to braku możliwości na wejście do gry. Sytuacja jest jaka jest, niektórzy tkwią na sesjach, inni mogą nie mieć czasu na grę lub w ogóle zniknąć. Słowem zgłaszajcie swoje kandydatury. Nie mogę powiedzieć, że zagrają wszyscy, ale postaram się, żeby w Iglicy wzięło udział jak najwięcej postaci.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 665
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

2 gru 2013, o 22:09

Jeśli będzie jeszcze miejsce i skończę sesję z Ellen to chętnie pójdę na Iglicę.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Pyrus Pax
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 30 lis 2013, o 16:44
Miano: Pyrus Pax
Wiek: 35
Klasa: Inżynier
Rasa: Turianin
Zawód: Najemnik
Status: Poszukiwany w systemach Hierarchii Turian
Kredyty: 15.000

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

5 gru 2013, o 16:53

Jeśli byłoby miejsce, to ja się z chęcią wkleję po stronie Słońc. :D
Lillian Porter
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:10
Wiek: 24
Klasa: szturmowiec
Rasa: człowiek
Zawód: żołnierz Przymierza
Kredyty: 45.000

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

19 gru 2013, o 00:02

Dobra, pomyślałam sobie. Pierwszy kwartał przyszłego roku to dla mnie praca nad magisterką, więc muszę sobie zarezerwować czas na badania i pisanie, a także nadrabianie zaległości projektowych. Co prawda nie oszukuję się, że będę takim pracusiem, który na forum czasu nie znajdzie, ale jednak sztywne trzymanie się terminów ni dy rydy w moim przypadku... jak coś się zmieni w moim rozumowaniu, to dam znać, ale wygląda na to, że Lily nie będzie towarzyszyła nowym kolegom z Norada, bo jej "pańcia" z przykrością wybrała inne priorytety :(
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

21 gru 2013, o 00:42

No więc tak.
Część graczy się wykruszyła, część jest nadal zajęta, a część leci w kule i w ogóle się nie odzywa. Ponieważ jednak włożyłem w przygotowanie eventu zbyt wiele wysiłku, tak czy siak mam zamiar z nim ruszyć, tyle tylko, że w nieco innej formie.
"Braki kadrowe" zmusiły mnie do ograniczenia rozmachu. Innymi słowy nie będzie już dwóch grup, będzie jedna i tu niestety padło na Błękitne Słońca / Najemników. Przymierzu więc dziękuję.
Konwencja i fabuła przygody pozostają bez zmian. Nagrody również, choć wspomniany już w temacie statek, będzie nagrodą za naprawdę szczególne osiągnięcia, a nie tylko dotarcie do końca.

Tym samym otwieram nową rekrutację. Lista uczestników została wyzerowana, chętni mogą zgłaszać się od nowa.
Zanim to jednak zrobicie - przeczytajcie raz jeszcze zasady, a przynajmniej ich pierwszą część.

W razie jakichś pytań piszcie w temacie, albo zaczepiajcie w inny sposób, będę odpowiadał tak szybko jak to możliwe.
No i radziłbym się spieszyć, do rozpoczęcia nie zostało wiele czasu.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Faerie Nache
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 1 lis 2013, o 13:08
Miano: Faerie Nache
Wiek: 283
Klasa: Szpieg
Rasa: Asari
Zawód: Agentka operacyjna
Postać główna: Nakmor Gavos
Lokalizacja: Omega
Status: Widmo, Wyznaczona nagroda za jej głowę przez Zaćmienie
Kredyty: 19.060
Medals:

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

21 gru 2013, o 09:25

Ja ze swojego miejsca ciągle jestem zainteresowany Iglicą. Faerie (jeśli uda się skończyć przed terminem aktualną sesję), zapewne z chęcią się pojawi na czymś nowym i nieznanym podając się za najemnika i hackera. A główny cel - zapewne wyciągnięcie dużej ilości informacji na temat nowego obiektu, które potem przekaże gdzie trzeba.
ObrazekObrazek Bonusy: +30% moce tech, +10% obrażenia od broni, +20% obrażenia w głowę, +30% obrażenia wręcz, +15% tarcze, +20% premia techBattle Theme /Femme Fatal Theme/ThemeVoice
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

21 gru 2013, o 09:52

Cieszę się, ale zgodnie z tym co pisałem, zgłaszać można się tylko nie będąc na żadnej sesji, a Ty na jednej jesteś, więc poczekaj do jej zakończenia.
Jako Twój mistrz gry mogę powiedzieć tyle, że to jest do zrobienia, choć sporo zależy od tego czy sam nie przeciągniesz rozgrywki.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 665
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

21 gru 2013, o 10:06

Ja też nadal jestem zainteresowana. Co do celów, może polecieć tam jako poszukiwacz przygód lub po prostu za kredytami.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
William Kraiven
Awatar użytkownika
Posty: 677
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:19
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Lokalizacja: Cytadela
Medals:

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

21 gru 2013, o 10:28

Wciąż zainteresowany, aczkolwiek muszę skończyć corkowy event. Jeśli nie zdążę, to najmocniej przepraszam. William oczywiście poleci tam w celach zarobkowych, oraz zdobycia reputacji w Błękitnych Słońcach.

((Jeśli to nie byłby problem dla ciebie to mógłbym dołączyć do eventu nawet po jego krótkim już trwaniu. Od taki wysłany oddział wsparcia.))
Obrazek ObrazekObrazek| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | [url=gg://28020261]Obrazek[/url] | "Myśli" | Obrazek | Obrazek Dla MG:Wyświetl wiadomość pozafabularną
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

23 gru 2013, o 15:35

Dołączenie w późniejszym terminie nie jest jakimś tam wielkim problemem. Wszystko zależy od tego ile osób ostatecznie się zgłosi.
Na razie do gry kwalifikuje się tylko jedna Kiru i jakkolwiek szkoda byłoby mi stracić opracowany scenariusz, tak nie wystartuje z całą Iglicą w formie solówki.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

24 gru 2013, o 13:44

No dobra ziomy i ziomalki: Borys Tokarow jest wolny i może lecieć na Iglicę >:)
Wyświetl wiadomość pozafabularną
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: REKRUTACJA: [Horror] Iglica

29 gru 2013, o 13:32

Na wypadek gdyby ktoś się zastanawiał - sesja ruszy. ;)
Choć zdecydowanie straci trochę na rozmachu i możliwości oddania konfliktu tak jak początkowo chciałem to zrobić, ale główna linia fabularna zostaje bez zmian. Dlatego nie musicie się martwić jakąś okrojoną sesją czy czymś z tych rzeczy.

Teraz tak.
Zostały Wam na upartego 4 dni (dziś, jutro, pojutrze i 1.1.2014 do godziny 22, kiedy pojawi się mój post).
Sama przygoda rozpocznie się bez nużącego wstępu i ogólnie pojętego pieprzenia głupot, pierwszy wpis, co w sumie spokojnie mogę zdradzić - umieści Was już na okręcie zmierzającym ku Iglicy. Niestety wrak jest nieosiągalny Waszymi prywatnymi środkami transportu, zwyczajnie niezidentyfikowany statek zostałby od razu rozstrzelany przez którąś z obecnych w okolicy flot.
Z tego powodu musicie przed rozpoczęciem przygody trafić na Korlus, nieopodal którego dryfuje sama Iglica. Nie ma potrzeby rozgrywać jakichś fabularnych kwestii rekrutacyjnych, chcę żebyście tam byli, a nie żebym musiał teleportować Was przez pół galaktyki, bo aktualnie siedzicie z knajpie na Ziemi, czy coś.

Kolejna sprawa to moja chęć przypomnienia Wam o konieczności zrobienia zakupów. Gramy w oparciu o pełną mechanikę. To z kolei oznacza, że pochłaniacze ciepła, granaty i wszelkiej maści żele będą się kończyć, a zaufajcie mi kiedy mówię, że będziecie ich potrzebować. Na Korlusie można znaleźć poczciwą Zbrojownie, więc równie dobrze można załatwić wszystko za jednym zamachem. Ja tak czy siak proponuję nie zwlekać.
Nie, nie stracicie miejsca na sesji nie wywiązując się z tego o czym tu pisałem, ale ten fabularny falstart też nie będzie czymś na co machnę ręką. ;)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Archiwum”