Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Logan Ross
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 14 cze 2014, o 08:27
Miano: Logan "Shroud" Ross
Wiek: 38
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan SSV Midway
Status: T5 w stopniu majora, rozpoznawalna postać.
Kredyty: 5.750

Załoga SSV Midway

17 cze 2014, o 20:15

Witam, ciężko mi stwierdzić kiedy ostatecznie zostanę dopuszczony do gry, ale skoro ludzie nie znaleźli rażących błędów w mojej karcie, chyba nie będzie problemów z jej akceptacją.

W tej sytuacji chciałbym zachęcić wszystkich do wstępowania do załogi okrętu mojej postaci.
Dokładniejszy opis SSV Midway dopiero powstanie (na razie proszę zapoznać się z wstępną charakterstyką umieszczoną w strefie celnej), ale chyba rozsądnie jak najwcześniej zacząć szukać wartościowych graczy do załogi.
Szukam ciekawych postaci oraz osób, które nie będą miały nic przeciwko współpracowaniu z zupełnie nowym bohaterem na forum. Po akceptacji Logan rusza na misję związaną z atakami zbieraczy na ludzkie kolonie, jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam.

Gdybym zapomniał o czymś istotnym, będę wdzięczny za zwrócenie uwagi i wszystkie pytania.
ObrazekObrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Załoga SSV Midway

18 cze 2014, o 11:55

Obecnie pracuję nad postacią, która idealnie nadawałaby się na pokład twojego statku, więc mogłabym ją tu wrzucić. W razie czego będę pisać na PW :3
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: Załoga SSV Midway

18 cze 2014, o 12:51

Marshall jak najbardziej chętny, w końcu to jego cel życiowy. Jak tylko wróci w jednym kawałku z Shodan.
A no i nie wiem na ile wartościowym graczem jestem :)
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek
Logan Ross
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 14 cze 2014, o 08:27
Miano: Logan "Shroud" Ross
Wiek: 38
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan SSV Midway
Status: T5 w stopniu majora, rozpoznawalna postać.
Kredyty: 5.750

Re: Załoga SSV Midway

18 cze 2014, o 18:21

Dzięki za tak szybką odpowiedź. Więcej szczegółów można dopracować w późniejszym etapie, ale jeśli ktoś chce już teraz zabrać się za ich opracowywanie, chyba wystarczy ten temat, ewentualnie prywatna wiadomość.
Sam obecnie pracuje nad opisem całego statku, który opublikuje niebawem.
Dodatkowo chce powiedzieć, że na fregacie znajdą się jeszcze miejsca, wiec serdecznie zachęcam do zgłaszania kandydatur.
ObrazekObrazek
Logan Ross
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 14 cze 2014, o 08:27
Miano: Logan "Shroud" Ross
Wiek: 38
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan SSV Midway
Status: T5 w stopniu majora, rozpoznawalna postać.
Kredyty: 5.750

Re: Załoga SSV Midway

19 cze 2014, o 10:06

Wybaczcie double post, ale założyłem temat z okrętem we wczesnej wersji beta:
Link
Bez tego chyba nie moglibyśmy tam pisać. Jednocześnie chce zaznaczyć, że wątek będzie rozbudowywany (w pierwszej kolejności o opisy w drugiej o grafiki). Jeśli w załodze ma pojawić się administratorka to wolę uniknąć głupich błędów i zadbać o odpowiedni poziom, a to wymaga czasu, dlatego proszę o wyrozumiałość.
ObrazekObrazek

Wróć do „Archiwum”