Cronos jest niepozorną, normalnie nieuchwytną stacją Cerberusa leżącą w pobliżu Anadiusa - umierającego, czerwonego olbrzyma o masie 20 mas Słońca. Jego kształt pozwala na zacumowanie wielu statkom, jednakże bez poznania jej położenia od osób trzecich, jest praktycznie nie do wykrycia.
LOKALIZACJA: [Mgławica Koński Łeb > Anadius]

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12267
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

[SKLEP] Punkt militarny Cerberusa

15 maja 2021, o 13:36

Cerberus posiada co prawda punkty militarne na każdej swojej stacji czy bazie, jednakże ten na Cronosie odpowiada także bezpośrednio za zaopatrywanie pozostałych, dzięki czemu zawsze posiada na magazynach odpowiednie ilości sprzętu. Składuje on przede wszystkim rzeczy opracowane przez naukowców należących do organizacji, ale znajdzie się także kilka modeli sprowadzanych od niezależnych producentów. To, co wyróżnia tutejsze produkty, to - podobnie jak w sklepach Przymierza i Widm - ich niedostępność na rynku ogólnym i unikatowość na tle innych towarów.
Punkt militarny jest duży, ponieważ połączony bezpośrednio z magazynem zajmuje się także wysyłką. Kupno odbywa się w niewielkim, całkowicie zelektronizowanym biurze bez uczestnictwa personelu, przy pomocy naściennego terminala z bazą produktów. Transakcji dokonać może tylko osoba z identyfikatorem członkowskim.
Akcesoria bojowe:
  • Pochłaniacze ciepła - cena za sztukę 45 kredytów
  • Medi-żel - cena za sztukę 70 kredytów
  • Omni-żel - cena za sztukę 90 kredytów
  • Plecak - cena za każdy poziom w górę 50.000 kredytów.
  • respecjalizacja zdolności - 100.000 kredytów
    Kupując, podaj wymieniane zdolności.
Ważne informacje:
  • Ceny wyposażenia przedstawione pod modellami
  • chip kolorystyczny do omni-klucza - 500 kredytów
  • stawka sprzedaży: 50% ceny kupna
Obrazek
sprawdź w extranecie

Wyłącznie dla członków organizacji Cerberus.
Obrazek
karabiny szturmowe
sprawdź w extranecie

Wyłącznie dla członków organizacji Cerberus.
Obrazek
karabiny snajperskie
sprawdź w extranecie

Obrazek

MODY DO BRONI
Lufa dużego kalibru
Działanie: Zwiększa obrażenia zadawane przez strzelbę o 10%, zmniejsza celność o 5. Nie można korzystać z inteligentnym czokiem i innymi modyfikacjami lufy.
Dostępny dla: Strzelby
Cena: 30.000
⇌ sprawdź w extranecie
Inteligentny czok
Działanie: Zwiększa celność strzelby o 5. Nie można korzystać z innymi modyfikacjami lufy.
Dostępny dla: Strzelby
Cena: 25.000
⇌ sprawdź w extranecie
Ulepszony celownik
Działanie: Podnosi celność o 3. Pozwala zniwelować ujemne modyfikatory za daleką odległość o kolejne 5. Nie można używać z innymi celownikami.
Dostępny dla: Karabiny snajperskie
Cena: 28.000
⇌ sprawdź w extranecie
Zbieracz Cukierków
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 20 paź 2022, o 20:36
Kredyty: 20.000

Re: [SKLEP] Punkt militarny Cerberusa

2 lis 2022, o 00:21

Czuł niepokój. Emocja, która pojawiała tylko i wyłącznie podczas najbardziej skomplikowanych operacji Cerberusa. Teraz było inaczej. Wszystko się zmieniło kiedy dioda na jego osprzęcie ostrzegawczo świeciła na czerwono, a w rogu ekranu zobaczył swego rodzaju zaproszenie. Nie. Nie było to zaproszenie. Było to coś znacznie gorszego. Był to rozkaz.
Rozkaz zatytułowany “Cukierek albo psikus!”. Reszta wiadomości też nie napawa optymizmem. Warsztaty, których tytuł pokrywał się z nazwą wiadomości, miał na celu zwiększenie integracji pomiędzy różnymi oddziałami organizacji. I ponoć był to pomysł samego Człowieka Iluzji. Gdzie zazwyczaj znajdował się na pozycji opcjonalnej, tak teraz jego obecność była wymagana. Czuł, że ciężko mu będzie wybaczyć taką zniewagę. Nie miał innego wyjścia jak udać się do punktu militarnego po zakup firmowej paczki. Nawet nie chciał wiedzieć na co zostaną wydane kredyty członków załogi stacji.
Stał w kolejce czekając razem z całą resztą skazanych. Wszyscy po to samo. Cóż, lepsze było to niż zeszłoroczne święta firmowe. Dobrze wiedział, że jego gniewna postawa znaczy tyle co nic. Jeśli Harper będzie go gdzieś chciał tam będzie.
Rozejrzał się po sali widząc znajome mu duo z daddy issues. Nienawidził z nimi współpracować. Ponad połowa czasu spędzonego razem opierał się albo na słuchaniu “Mój tata jest zły” albo “Mój ojciec nigdy by tak nie zrobił”. Projekt Łazarz był małą ceną za wywalenie ich ze stacji na dłuższy czas.
Gdzieś tam w tle dostrzegł rudą czuprynę tej ździry Chambers. Wciąż nie wiedział jakim cudem znalazła się w Cerberusie. Jeszcze ten Petrovsky. Pewnie dalej oddaje się marzeniom o zajęciu Omegi.
- Trzymaj.
Z roastowania własnych współpracowników wyciągnął go głos pracownika stacji. Spojrzał na niego i zabrał swoją paczkę.
- Dzięki. Wesołego Halloween.
Rzucił odchodząc czując coraz większy spokój wiedząc, że kolejny firmowy event już za nim. Gdzieś w duży miał nadzieje, że drugiego eventu nie musi dożywać.

Wróć do „Cronos”