Zanim uda ci się dostać do samej stolicy, musisz przejść przez kilka rutynowych czynności tutaj, w strefie celnej. Składając swoją kartę musisz zadbać o to, by twoje dane były prawdziwe, lub żaden z celników nie wytknął ci w niej niedorzeczności!

Vanda
Awatar użytkownika
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2023, o 23:01
Miano: Vanda Twig
Wiek: 18
Klasa: Żołnierz -> Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Poborowa Przymierza Systemów
Postać główna: Imię, nazwisko lub pseudonim postaci głównej.
Kredyty: 15.000

Vanda [WIP]

28 wrz 2023, o 23:37

00195
MIANOWanda Zofia Gałązka
DATA UR.02.12.2168.
MIEJSCE UR.Ziemia, Polska
RASACzłowiek
PŁEĆKobieta
OBYWATELSTWAZiemskie
SPECJALIZACJAPoborowa
PRZYNALEŻNOŚĆPrzymierze Systemów
ZAWÓDZołnierz

Zdobyte wykształcenie, ukończone szkoły.

[url=http://link do mieszkania, nieobowiązkowy]nazwa/nr budynku[/url], adres mieszkania.
Ogólny opis wyglądu postaci. Dodaj coś od siebie. Wszystko dotyczące tego punktu będzie mile widziane. Napisz jaką Twoja postać posiada sylwetkę, jak chodzi, w jaki sposób się wyraża, czy cokolwiek innego, co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Wzrost i waga: Podane oczywiście w centymetrach i kilogramach. Skóra/karapaks: Kolor, faktura. Oczy: Kolor, znaki szczególne. Włosy: Kolor, długość, ew. także fryzura. Znaki szczególne: Wszystko, co nie zostało wymienione wyżej, a warte jest wspomnienia.
Wszystko to, czego nie określiłeś przy poprzednich podpunktach. O czym Twój bohater często myśli? Jakie ma cele? Jakie pragnienia? Wypisz po prostu to, co Ci palce na klawiaturę przyniosą.
Zainteresowania: Nie trzeba tłumaczyć. Lęki: : Wypisz zarówno te, które z czystych obaw czy fobii wyrobiły się u Twojego protagonisty, jak też te, które mu wpojono, czy jakich nabawił się sam z jakichś powodów. Przyzwyczajenia/zwyczaje: Zarówno te wynikłe z natręctw, jak też powtarzane całkowicie świadomie. Uzależnienia: Nie trzeba tłumaczyć. Znaki szczególne: Wszystko, co nie zostało wymienione wyżej, a warte jest wspomnienia.
Biografia postaci - im więcej szczegółów tym lepiej! Pamiętaj, że niektóre wątki opisane w historii mogą zostać wykorzystane przez Mistrza Gry w czasie rozgrywki.
ADRES DO ZDJĘCIA STATKU, jeśli brak, zostawić puste
Wymagany niekoniecznie szczegółowy, ale choćby pobieżny opis wraz z historią jego uzyskania. Prosimy o zachowanie realizmu.

Na start przysługuje Standardowy generator tarcz, omni-klucz "Primo", oraz 20 tysięcy kredytów. Żadnej broni - tą trzeba dopiero nabyć w sklepie. Oprócz tego można wypisać tam wszystkie, inne od elementów opancerzenia i uzbrojenia przedmioty, jakie obecnie posiada przy sobie postać, lub te, które ma, lecz nie trzyma przy sobie. (Postać posiada przede wszystkim wszystko to, co uwzględni w polach ekwipunku w karcie statystyk. Tutaj jest miejsce na dodanie rzeczy, które posiada ogólnie).

Opcjonalnie, pozostałe ciekawostki odnośnie postaci.

Wróć do „Strefa celna”