W galaktyce istnieje około 400 miliardów gwiazd. Zbadano lub chociaż odwiedzono dotąd mniej niż 1% z nich. Pozostałe światy oraz bogactwa, które zawierają, wciąż czekają na odnalezienie przez korporacje lub niezależnych poszukiwaczy.

Mist
Awatar użytkownika
Posty: 404
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 14:39
Miano: Vanessa Chorisso
Wiek: 29
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Kredyty: 34.900
Medals:

Styx Theta -> Nienazwany System -> Nucis.

2 lis 2012, o 14:40

Słuchajcie, długo zastanawiałam się co zrobić z tą sesją. Na początku miałam zapał i pomysły, ale w wyniku ostatnich wydarzeń spoza gry wypaliłam się kompletnie. Nie jestem w stanie jej poprowadzić dalej, a przynajmniej nie na takim poziomie jakbym chciała. Od trzech dni gapię się w pustą kartkę Worda i nie jestem w stanie napisać nic. Nigdy jeszcze nie miałam tak, żeby pisanie mnie odrzucało. A należy wam się fajna sesja, w której będziecie się dobrze bawić. Tak więcej, ogłaszam sesję za zawieszoną. Możecie ruszyć swoimi postaciami i robić inne sesje, uznając, że Nucis jeszcze się nie wydarzyło a dopiero wydarzy. Bo sesję wznowię, jak tylko wyjdę z tej irytującej stagnacji i jeśli wciąż będziecie mieli ochotę brać w niej udział. Po prostu nie fair jest was tu trzymać, kiedy możecie działać i robić coś fajniejszego niż czekanie na rozlazłego MG.
Naprawdę jest mi przykro i was przepraszam, ale to jest silniejsze ode mnie.
ObrazekObrazek ||Theme: >>:<<||+|-

Wróć do „Galaktyka”