Julietta Eclipse
Awatar użytkownika
Komandoska asari, polityk, wyborny kardiochirurg i modelka
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, o 20:37
Miano: Julietta Inazumo
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Szeregowa Przymiera
Kredyty: 15.000

George Black

20 lis 2012, o 20:43


Miano: George "Happy" Black
Wiek: 23, 21 Marca 21 2163
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Specjalizacja: Inżynier
Przynależność: Społeczność Galaktyczna
Zawód: Inżynier-Mechanik

Aparycja: George jest brunetem. Mierzy 180 centymetrów gdyż ma niedobór wzrostu. Ludzie w Jego wieku są zwykle wyżsi. Wzrost nadrabia jednak muskulaturą. Nie jest ona za duża, ani za mała. Idealnie wyważona. Nosi czarną kurtkę lub płaszcz, czarną koszulkę z krótkim rękawem i czarne jeansy lub marynarkowe. Ma też ciemno błękitne oczy. Zawsze zakłada te same ciuchy. No, może po za porą zimową, gdzie zakłada cieplejsze ciuchy, ale i tak wszystko idzie w czarny kolor lub jego odcienie. Fryzura jest strzyżona na jeża, z grzywką podciągniętą do góry.

Osobowość: Happy jest zimny. No może nie dosadnie, ale jest to uzasadnione. W dzieciństwie był poważny. Zbyt poważny. Tak jest teraz. Nie okazuje uczuć. Nie ma ich w głosie. Nie ma ich również w mimice twarzy. To wszystko sprawia, że niektórzy mogą się go przestraszyć. Jemu to nie przeszkadza. Na wszystko reaguje z niespotykanym prawie nigdzie.
Uwielbia grać na gitarze. W swoim domu, ma 2 gitary. Jedną, od Gibson Guitars i drugą, akustyczną za 100 kredytów. W muzyce, da się usłyszeć złudne emocje. Tu też wszystko jest takie... takie... bez serca. Zabijanie? Zabija z zimną krwią. Nie mruga okiem na widok krwi. Nie zabije jednak kobiety w ciąży lub dziecka. W dzieciństwie, skatowali na śmierć jego starszego o 4 lata kolegę a także labladorkę. Sunię. Jednak to ma inne podłoże. Głębsze niż sobie wyobrażacie. Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć jakie. Na ksywkę Happy reaguje spokojnie. Nie zraża się. Sam ją zaproponował. Tak się przyjęło. Muzyka, którą komponuje na gitarze, jest raczej smutna. Rzadziej szybsza. Lubi towarzystwo Asari.

Historia: George urodził się w Vancouver, 21 Marca 2163 roku. Jego rodzicami, są instruktorka na Stacji Gagarina i nauczyciel szkoły ponadgimnazjalnej w Vancouver. W wieku 10 lat doznał pierwszego szoku, który zmienił go z
wesołego chłopczyka w nic nie czującą "maszynę". Wracał ze spaceru z labladorką, którą wabił Asir i kolegą, Tommym. Napadło go kilku lokalnych "dresów".
-Macie na szluga?
-Nie. Nie palimy - Odpowiedział a starszy o 3 klasy kolega, którego uczy ojciec, oberwał wraz z nim]
-To spalimy kundla! - byli też nachlani i to mocno.
-Nie! Tylko nie Asir!
-A czemu to niby, szczylu?
-Zostawcie ją - George doznał szoku. zaczęli awanturę z kolegą a potem wyrwali 11 letniemu Georgowi smycz i zaczęli
katować psa. Jednocześnie katując Tommy'ego
-Spierdalaj mi stąd kurwa! Żebym cię tu więcej gówniarzu nie widział
George wrócił do domu i powiedział ojcu co się stało. Zadzwonił do matki, a Policja znalazła w 3 dni tych dresów i skazali ich na 50 lat za zabójstwo z ciężkim okrucieństwem psa i człowieka. Więcej nie było takich sytuacji.
Następna sytuacja, była tak krwawa i tak bezlitosna, że nie chcę jej tu opisywać. Nadmienię w skrócie. Kumple tych dresów, co ich skazano, napadli na jego grupę. Skatowali ich i 3 zastrzelili. Nie będę wymieniał, od jakich słów ich wyzywali. Powiem tylko, że brutalne zachowania agresorów, zmieniły Happy'iego doszczętnie. Z wesołego chłopczyka,
zmienił się w bezlitosnego robota. Ojciec zauważył tą zmianę. Wiedział o ataku. Ich też skazano ale na podwójne dożywocie za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem i uszczerbkiem na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Od tamtego czasu, gdy skończył w wieku 19 lat edukację, wyleciał na Cytadelę. Pracował jako najemny technik i dostał z tego całkiem niezłą sumę kredytów. Pozwoliło mu to otworzyć własny warsztat, co daje mu stały dochód: 5-15 tysięcy kredytów miesięcznie. 3 Miesiące temu, zatrudnił pomocniczkę. Asari.
Przyjął ją rok temu. Od tamtego czasu, George się troszkę zmienił ale nadal jest bez serca. Nie dosłownie. Umie wysłuchać człowieka i pomoże gdy ktoś naprawdę tego potrzebuje.

Broń:M8-Mściciel
Środek Transportu:brak
Ekwipunek:Omni - Klucz, ubranie cywilne.
Dodatkowe Informacje:
Chciałem jak najlepiej odtworzyć charakter człowieka, który jest bezlitosny.
Asystentka - wygląd poniżej:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, o 21:16 przez Julietta Eclipse, łącznie zmieniany 1 raz.
Cytat każda pasja, nawet najmniejsza jeśli daje radość, jest warta rozwijania - czy coś takiego. Meele fight training theme
Bruce Connor
Awatar użytkownika
Posty: 181
Rejestracja: 6 sie 2012, o 18:04
Miano: Bruce Connor
Wiek: 34
Klasa: Żołnierz - Porucznik, N4
Rasa: Ludzik
Zawód: Żołnierz, z nastawieniem na pilota
Postać główna: Bruce Connor
Kredyty: 6.950

Re: George Black

20 lis 2012, o 21:01

Dobra, rozpiszę się tu i może opinia coś tu wskóra. Otóż sprawa ma się tak. Nie chodzi tu o to, czy napiszesz dużo/mało/konkretnie/lejesz wodę. Problem jest w tym, że piszesz słabo. Nawet bardzo. To forum o sporych wymaganiach, gdzie grają głównie dorośli ludzie, z dużym doświadczeniem i bogatym warsztatem literackim. Tobie niestety brakuje zarówno znajomości ortografii, interpunkcji czy nawet odpowiedniego słownictwa. Robisz powtórzenia, niektóre zdania budowane są w sposób naprawdę kosmiczny i ciężko zrozumieć, co masz na myśli. Osobiście uważam, że powinieneś potrenować na poprzednich pbf'ach, o których wspominałeś na sb. Dragonball etc. Na nich poziom jest znacznie niższy, ale tam możesz pokazać klasę i jak podszkolisz się, to wtedy spróbuj uderzać na fora z klimatem i trzymające jakiś poziom. Na razie plasujesz się na bardzo niskiej pozycji i dopóki nie poprawisz się, to choćbyś zrobił 10 kart postaci, to niewielu chętnych się znajdzie, aby pisać z Tobą. Nie chodzi tu o to, by Ci dokopać. Fora mają swoją renomę i nie dopuszczają do gry słabszych jednostek. Dlatego moja rada, wróć na forum gdzie już grałeś i popisz tam miesiąc czy dwa. Znajdź może jakiegoś mentora, który by wytykał błędy. Może matka Ci pomoże albo siostra. Na razie jest tego po prostu za dużo u Ciebie i to nie pozwoli Ci na rozgrywkę tutaj. Zaznaczę, że jest to moja opinia i mogę mówić tylko za siebie.

Pozdrawiam.
ObrazekObrazek
Julietta Eclipse
Awatar użytkownika
Komandoska asari, polityk, wyborny kardiochirurg i modelka
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, o 20:37
Miano: Julietta Inazumo
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Szeregowa Przymiera
Kredyty: 15.000

Re: George Black

20 lis 2012, o 21:06

Bruce. Jeśli chodzi o pisanie opowiadań i opisywanie, to jestem raczej kiepski. Może właśnie nie proszę nikogo, o pomoc, gdyż chcę wszystko robić samodzielnie a mama pracuje na 3 zmiany, a siostra jak mówiłem, wyjechała do Kolbud, z powodu zmiany szkoły. Może po prostu warto dać mi szansę. Gdy graliśmy z przyjaciółmi w Jedi Academy, to mówili, że z nowicjusza też da się zrobić pro koksa. Tu tez by się to odniosło. Można jakieś sesje w Zaświatach zrobić. Można poćwiczyć. To tyle z mej strony.
Cytat każda pasja, nawet najmniejsza jeśli daje radość, jest warta rozwijania - czy coś takiego. Meele fight training theme
Bruce Connor
Awatar użytkownika
Posty: 181
Rejestracja: 6 sie 2012, o 18:04
Miano: Bruce Connor
Wiek: 34
Klasa: Żołnierz - Porucznik, N4
Rasa: Ludzik
Zawód: Żołnierz, z nastawieniem na pilota
Postać główna: Bruce Connor
Kredyty: 6.950

Re: George Black

20 lis 2012, o 21:10

Rodzina to tylko przykład, kto może pomóc. Są jeszcze znajomi, może jakaś nauczycielka ze szkoły mająca powołanie mogłaby Ci sprawdzać opowiadania i tłumaczyć co jest nie tak. Bardzo dobrym ćwiczeniem jest czytanie książek. Im więcej czytasz, tym nabierasz pojęcia jak to powinno wyglądać. Czy ktoś tu znajdzie się, żeby Cię podszkolić to nie wiem. Z szansami również nie mogę się wypowiedzieć, bo nie jestem organem decyzyjnym. Napisałem Ci jak to wygląda z mojego punktu widzenia i co powinieneś zrobić. Pamiętaj też, że żołnierzy nie wysyła się od razu na front, tylko do obozów szkoleniowych. Cytadela obozem raczej nie jest :) Tyle ode mnie.
ObrazekObrazek
Julietta Eclipse
Awatar użytkownika
Komandoska asari, polityk, wyborny kardiochirurg i modelka
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, o 20:37
Miano: Julietta Inazumo
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Szeregowa Przymiera
Kredyty: 15.000

Re: George Black

20 lis 2012, o 21:18

Bruce wiem że chciałeś przytoczyć przykład. Nie mniej jednak... Jeśli czegoś nie rozumiesz, to możesz to napisać. Mogę potem dodać pole, wyglądające tak:

[hr]800][/hr]
Wyjaśnienia:
Takie coś znacznie ułatwiło by wam znalezienie znaczenia danego posta.
Cytat każda pasja, nawet najmniejsza jeśli daje radość, jest warta rozwijania - czy coś takiego. Meele fight training theme
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: George Black

21 lis 2012, o 10:49

Tak, jak pisał Bruce i ja w Twojej poprzedniej karcie - Twój warsztat pozostawia wiele do życzenia. My nie jesteśmy forum od uczenia ludzi pisania, jakkolwiek brutalnie to nie zabrzmi. Z tym wiążą się także inne rzeczy; już wcześniej zostałeś przez Ahriego poinformowany, że nie poprowadziłby Ci misji z taką umiejętnością pisania. Aktualnie Bruce nadmienia, że graczy również odstraszałbyś tym samym. Wspominałam Ci też wcześniej, że bardzo ciężko się czyta złożone przez Ciebie zdania - mi tym ciężej, gdyż jako polonistka z wykształcenia po prostu łapię się za głowę widząc podobne karty. Tym samym, sprowadzając sprawę do meritum, nie wiem, czy - pomijając fakt, że słabo piszesz - byłby w ogóle sens akceptacji karty, jeśli nikt nie chciałby z Tobą grać, lub też prowadzić Ci misji.

PS Jedi Academy - chodzi Ci o jakiegoś PBF-a czy grę komputerową? Jak o to drugie, to nie ma tego nawet co porównywać.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Julietta Eclipse
Awatar użytkownika
Komandoska asari, polityk, wyborny kardiochirurg i modelka
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, o 20:37
Miano: Julietta Inazumo
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Szeregowa Przymiera
Kredyty: 15.000

Re: George Black

22 lis 2012, o 14:07

porównywałem do gry i PBF po wydarzeniach z tej gry. Kiedy zakończysz Dark Side Ending. Jeśli jesteś polonistką, to ja jestem Fizyk-Humanista. Bardziej to drugie. Skoro gadamy o tym. To może mieć też wpływ na moją ocenę. Można by to sprawdzić. Założę sesję w Zaświatach, i możemy ją rozegrać na swoich postaciach. Oczywiście, jako przymiarka a w wiadomości poza fabularnej można wymienić błędy. Co wy na to?
Cytat każda pasja, nawet najmniejsza jeśli daje radość, jest warta rozwijania - czy coś takiego. Meele fight training theme
Tiberius Vallokius
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 25 lip 2012, o 11:08
Miano: Tiberius Vallokius
Wiek: 39
Klasa: Inżynier
Rasa: Turianin
Zawód: Operator Drużyny Szturmowej/Inżynier ochrony
Postać główna: Boom
Kredyty: 2.000

Re: George Black

22 lis 2012, o 15:40

Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie i tak dla jasności NIE.

Wróć do „Podania odrzucone”