Cronos jest niepozorną, normalnie nieuchwytną stacją Cerberusa leżącą w pobliżu Anadiusa - umierającego, czerwonego olbrzyma o masie 20 mas Słońca. Jego kształt pozwala na zacumowanie wielu statkom, jednakże bez poznania jej położenia od osób trzecich, jest praktycznie nie do wykrycia.
LOKALIZACJA: [Mgławica Koński Łeb > Anadius]

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12267
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Laboratorium badawcze w sektorze alfa

14 maja 2012, o 01:09

Obrazek Cerberus, organizacja znana przede wszystkim z haseł i poczynań klasy homines primum, dążąca do polepszenia wszelkich standardów ludzkości za każdą cenę, nigdy nie obeszłaby się bez laboratoriów, w których opracowywane i badane są wszystkie ewentualności, jakie w przyszłości mogłyby ofiarować tej rasie szczególne profity - właśnie do tego służy laboratorium badawcze w sektorze alfa. Od długiego czasu na pierwszym miejscu w planach pracujących tu naukowców jest opracowywanie coraz to nowych konceptów na specjalistyczne, prototypowe wzmacniacze biotyczne, implanty genetyczne i omni-klucze, które w dużej większości nigdy nie ujrzą światła dziennego poza hermetycznymi kręgami, w jakich zostały stworzone. Jakkolwiek, nie zawsze są one niestety bezpieczne, przez co bardzo często przeprowadzane tu eksperymenty wzbudzają wiele kontrowersji.
Okazjonalnie, rozwijane są też tutaj nieliczne koncepcje nanotechnologiczne niekoniecznie podchodzące pod bezpośrednią ingerencję w organizmy żywe, ponieważ jako jedno z dwóch posiada ono aparaturę potrzebną do podobnych inicjatyw.

Wróć do „Cronos”