Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Arena walk!

2 wrz 2013, o 13:51

Drodzy państwo startuję z małym turniejem walk. Walka do upadłego i nic zobowiązującego. Za wygraną, kredyty, a za przegraną brak kasy.

Śmiałkowie mają do wyboru: walka bez broni na Omedze, lub pełnoprawny turniej strzelecki na niezamieszkałym terenie, gdzie tarczami strzeleckimi są sami uczestnicy turnieju.

Pisać na dole, jak z chęciami i zainteresowaniem, bym wiedział na co się bardziej przygotowywać. Zaznaczam też, że w tym drugim turnieju jest możliwość utraty swojej postaci, więc lepiej dobrze się zastanowić nad wyborem.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Arena walk!

2 wrz 2013, o 14:50

Mamy w planach utworzenie specjalnej, rozbudowanej lokacji przeznaczonej właśnie ku temu. Proponowałabym poczekać, aż to się stanie i wtedy dołączyć do rozgrywki. : P
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Axandr Likulus
Awatar użytkownika
Posty: 197
Rejestracja: 14 mar 2013, o 01:08
Miano: Axandr Likulus
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Polityk
Kredyty: 31.000

Re: Arena walk!

2 wrz 2013, o 16:20

A ile to trwać będzie?
ObrazekObrazek mój numer gadu - 38541854
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Arena walk!

11 paź 2013, o 16:30

Tak drodzy państwo. jak widać wyżej, wszyscy mieli plany, ale nikt tego nie zrobił. Ani Carmen, ani ja, ani nikt inny. Wszyscy mówili, że to będzie, ale teraz każdy będzie zwalał winę na cokolwiek, że jeszcze tego nie ma.

Nie o tym jest jednak ten post. Wracam do tego pomysłu i mam w nosie zdanie władzy. W ciągu mniej niż 14 dni, mogę to zrobić i będziemy mieli arenę. Na początek jednak pytanie: czy tego chcecie? Nie chcę tworzyć czegoś, z czego nikt nie skorzysta. Chcę wasze posty tutaj, w tym temacie. Chcę od was usłyszeć, że to się wam podoba, lub nie. Możecie mówić, jak sobie wyobrażacie, żeby taka arena wyglądała, co na niej powinno być, a co nie.

Oczekuję tylko jednego: nikt nie będzie tu pisał, że czyiś pomysł mu się nie podoba. Chcę tylko słyszeć: czy pomysł areny będzie miał popularność, czy też nie. Oraz, jaka jest wasza wizja takiej areny, jeżeli chcielibyście, bym się za nią zabrał.
Nie oczekuję niczyjej pomocy w tym projekcie, ale ucieszę się, jak ją otrzymam. Najbardziej to chcę waszych wypowiedzi tutaj, więc pisać! :D
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 665
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Arena walk!

11 paź 2013, o 19:40

Sam pomysł areny wydaje się ok, ale trzeba się zastanowić nad prowadzeniem walk. Chodzi o to czy każdy kto chce walczyć będzie musiał szukać sobie mg czy też jeden z nich obejmie stałą pieczę nad areną.

Jeśli chodzi o samą arenę to widzę ją po prostu jako miejsce nielegalnych walk za pieniądze gdzieś na Omedze.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Arena walk!

11 paź 2013, o 19:51

Wziąłbym na siebie prowadzenie tam walk. Byłyby tam stosowane zasady z mechaniki, która nie została jeszcze opublikowana dla graczy, ale MG mają do niej dostęp. Coś czuję, że jak się nic z tym nie zmieni i legalnie tego w ciągu dwóch tygodni nie opublikują, to będę musiał te informacje przemycać z działu MG.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Arena walk!

11 paź 2013, o 23:15

Jak dla mnie gites, na pewno skorzystam, o ile będzie możliwość skorzystania z legalnej areny, bo nielegalne to można sobie i na losowych planetach robić d:
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Arena walk!

12 paź 2013, o 08:01

Ja już chyba nawet w dziale dla MG wspominałem, że jestem zainteresowany.
Teraz tylko co z tymi wszystkimi rzeczami, które były tam omawiane? To znaczy kwestia Imperatora itd.?
W sensie lecimy z tą całą lokacją, czy jednak decydujemy się na jakąś prowizorkę w byle temacie?
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Arena walk!

12 paź 2013, o 10:08

Peter, w zasadzie to można przedstawić graczom pomysły dotyczące tego.
A więc do rzeczy: Temat ten był omawiany w dziale MG i pojawiły się dwa pomysły, które miały zwolenników, którzy przyznam bez udawania, bronili swoich wizji areny: pierwszy był jakimś sporym latającym statkiem, a drugi to miały być ruiny niezamieszkałej już planety.

A jakiego pomysłu wy jesteście zwolennikami?

Btw. Wypowiedziały się już trzy osoby, to mam więc 10 dni na zakończenie prac. Nie będę czekał, aż zostanie mi jeden dzień i już się zabieram :P
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Nathaniel Black
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 18 sie 2013, o 17:58
Miano: Nathaniel Black
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik Przymierza, N1
Lokalizacja: dd
Kredyty: 15.450

Re: Arena walk!

16 paź 2013, o 20:08

Ja też bym chętnie wziął udział. Nieważne czy na pięści czy z karabinami. Zapisuje się.
ObrazekObrazek
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Arena walk!

17 paź 2013, o 20:27

Ja bym skorzystał ze statku, mógł by jakąś tam techniką generować teren i by było bardziej zróżnicowane niż jedne i te same ruiny.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Arena walk!

21 paź 2013, o 21:50

No dobrze, okazało się jednak, że coś takiego to ciut za dużo, bym mógł to robić sam. Dlatego więc nie dam tej areny dzisiaj, jak to planowałem. Informuję jednak, że mam dwójkę swoich nowych pomocników przy tym.

Carmen, która zajmie się oprawą graficzną areny.
Axandr, który weźmie na siebie opisy NPC.
Ja, który zabiorę się za to, na czym znam się najlepiej: czyli ogólnie rzecz biorąc konstrukcją aren, na których odbywać się będą walki. Postaram się, by były przynajmniej trzy zróżnicowane tereny, zarówno dla walk drużynowych, jak i dla pojedynków jeden na jednego.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Arena walk!

21 paź 2013, o 22:26

A będzie taki DM pokroju 4 osoby każdy kontra każdy?
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Arena walk!

22 paź 2013, o 00:11

Można będzie do tego wykorzystać areny drużynowe, ale po prostu każdy zacznie w innym miejscu. Postaram się je skonstruować tak, by pasowały do obu tych typów walk.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz

Wróć do „Archiwum”