Stolica, skolonizowanego przez asari, Illium. Nowoprzybyłym jawi się jako piękne, niekiedy doskonałe miasto, co często potrafi zmylić - tutejsi mówią, że Nos Astra potrafi być równie zdradliwe i niebezpieczne, co Omega. Często porównywane jest do Noverii przez swoje zaangażowanie w politykę handlu.

Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Wieża Optima Group

31 gru 2013, o 22:43

- Kredyty to kredyty, ale z tą nagrodę to może być kłopot. Chcieli abym przyniósł im twą głowę. Jak chcesz to przeskoczyć? - zaczął nie kryjąc zainteresowania ofertą. Jeśli miał dostać zapłatę to nie ważne od kogo, a jeśli przy okazji Voodoo będzie będzie mógł zaoszczędzić to czemu by nie. Jednocześnie odpalił omni-klucz, bo już jakiś czas temu zauważył, że otrzymał jakąś wiadomość. Nie była ona od samego pirata, więc wcześniej ją zignorował, ale teraz mógł sprawdzić czego tak właściwie dotyczyła.
- To może lećmy od razu do tego baru. Muszę szybko się znaleźć prom odlatujący z planety - powiedział zerkając na jej treść i dostrzegając spojrzenie pirata szybko dodał - To nie tak... Mam kolejną robotę i mało czasu aby się stawić, a kontrakt wydaje się lukratywny. Klub wieczność, tu masz adres - i połączywszy się z komputerem promu wyświetlił adres i najkrótszą drogę.
- I masz, ale bez sztuczek. Wolałbym nie musieć tutaj strzelać czy używać szarży - upewniwszy się, że pasy są zapięte wyciągnął urządzenie i podał piratowi. Mimo wszystko nie ufał mu ani trochę, ale byli sami w latającej trumnie, więc wątpił aby czegoś próbował jeśli nie chce umrzeć razem z nim.
- Ale jeśli mi je dasz to jak ściągniesz Wraith'a? - zapytał, bo co tu ukrywać nie rozumiał o co jemu chodziło. Z tego co rozumiał to urządzenie umożliwiało piratom zlokalizowanie jego. Jeśli mu je odda to jak sam wróci na swój statek?
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12234
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Wieża Optima Group

1 sty 2014, o 00:40

Voodoo parsknął tylko śmiechem, ponownie, w reakcji na jego pierwsze słowa. Machnął ostentacyjnie ręką, jednocześnie wytyczając kurs dla autopilota, by nie musieć na bieżąco sterować promem, jeszcze zanim Dragonbite wysłał mu adres.
- Naprawdę myślisz, że mówiłem o podejściu do nich i poproszeniu o pieniądze? - spytał, unosząc przy tym brwi. Obrócił się w fotelu w stronę Nexarona, akceptując przy tym od niechcenia nowy adres, podesłany mu przez najemnika. Odebrał urządzenie i ponownie się odwrócił, siadając tym razem tyłem do Dragonbite'a i zaczynając majstrować przy pudełku.
- Dlatego na chwilę je od ciebie biorę - odrzucił tylko spokojnie, uruchamiając swój omni-klucz, gdy panele na urządzeniu zaczęły jarzyć się na niebiesko.
Chwilę później komunikator w jego narzędziu został uruchomiony. Nexaron mógł się domyślić, z kim połączył się właśnie pirat.
- Co jest? Nie mieliście być w pobliżu Illium? - rzucił nerwowo Voodoo, w odpowiedzi początkowo otrzymując kilka sekund ciszy.
- No trochę cię nie było, tak wyszło. Zresztą, mówiłem ci, że wieków tu nie spędzimy - odrzucił nieznany najemnikowi, męski głos.
- Więęęc?
- Nie mamy jak teraz przylecieć, mamy oddział naziemny na Haestromie. Wyślę ci współrzędne, wbijaj, jak Illium ci się znudziło. Mamy tu masę biegających tosterów, spodobałoby ci się.
Voodoo na ten ironiczny i rozbawiony ton odburknął tylko coś pod nosem, kończąc połączenie, lecz wciąż wpatrując się w omni-klucz, aż dostał, po kilku potwierdzeniach swej tożsamości, lokalizację. Dopiero wtedy skupił się na trzymany przed sobą przedmiot.
- Tłuc się promem przez galaktykę, no zajebiście... Słuchaj, Dragonbite. To prosta rzecz, co zrobimy - przekalibruję urządzenie tak, byś to ty mógł je aktywować. Sygnał wyśle bezpośrednio do mnie...
Chwila pracy przy pomocy urządzenia i omni-klucza, by ostatecznie podał pudełeczko Nexaronowi.
- Palec na tym pseudo przycisku, twoje nazwisko to aktywuje. Najpierw je wypowiedz, potrzebuję próbki głosu.
Po skończeniu wszelkich prac nad urządzeniem, pozostało poczekać jeszcze chwilę, aż osiągną wprowadzony, nowy adres od Nexarona miejsca, w które ten chciał się udać. Nie trwało to zbyt długo.
- To nie będzie ani łatwa, ani szybka robota. Daj mi znać, kiedy będziesz wolny i chętny na trochę kredytów. Tymczasem możesz wziąć to, co znalazłem w wieży, niech stracę.
Pirat parsknął śmiechem, przelewając skromną kwotę na omni-klucz najemnika, który mógł podejrzewać, że nie jest to pełnia tego, co rzeczywiście Voodoo ukradł lub "znalazł". No ale nic to, fakt posiadania Upiora mógł mu to wynagrodzić. - Powodzenia, Dragonbite - odrzucił na odchodnym, odstawiając go pod podany przez Nexarona adres, by później szybko wzbić prom z powrotem ponad ziemię i zniknąć najemnikowi z pola widzenia.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Wieża Optima Group

1 sty 2014, o 13:49

No cóż... Widać pirat miał jakiś plan, który wymagał wprowadzenia najpierw w życie. On zaś miał lukratywny kontrakt na Korlusie i małe okienko czasu aby się na niego załapać, więc... Musiał się sprężyć. Pierwszym przystankiem na drodze, która miała zakończyć się na promie z Illium była klinika Reverie. Oczywiście zaraz po tym jak nagrał próbkę swojego głosu.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek

Wróć do „Nos Astra”