Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Zlot Kraków Luty 2014

11 gru 2013, o 13:32

Drodzy forumowicze,

Od dłuższego czasu chodzi nam po głowie pewien pomysł organizacji zlotu Cytadeli w lutym 2014 (czyli w okresie posesyjnym/feriowym). Chętnie podjęłabym się organizacji, tzn. znalazłabym nam jakąś salę, tani nocleg, plan może jakiegoś zwiedzania, jeśli byłaby taka chęć (Wawel, rynek można w ramach integracji zobaczyć). Sporządziłabym harmonogram, określiła koszty (bez dojazdu, bo to u każdego wyjdzie inaczej). Pytanie jest tylko, czy znaleźliby się chętni, którzy chcieliby na taki zlot przyjechać? Jeśli zebrałaby się jakąś grupa, nawet niewielka, mogę przejść do opracowywania szczegółowego planu i wtedy bym wam wszystko z detalami przedstawiła. Dlatego zamieszczam kilka pytań do was poniżej:

1. Czy chciałbyś przyjechać na zlot do Krakowa?
2. Czy masz jakieś propozycje/zastrzeżenia co do terminu?
3. Czy masz jakieś konkretniejsze pomysły co do przebiegu zlotu, które później powinnam uwzględnić w harmonogramie?

Wszelkie inne uwagi co do zlotu również mile widziane i :) liczę na wielu chętnych.
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Zlot Kraków Luty 2014

11 gru 2013, o 13:37

Może informacja ile taki zlot miałby trwać? Bo ludzie z drugiego końca Polski nie przyjadą na dzień czy dwa, bo bez sensu :c
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Zlot Kraków Luty 2014

11 gru 2013, o 13:39

Wszystko zależy od tego, ile chcecie wydać. Moglibyśmy ewentualnie pomyśleć nad czymś w centrum Polski. Częstochowa? Łódź? Wrocław? Ale nie wiem, czy ktoś tu jest z tych miejscowości i czy pomógłby w organizacji.

Termin też jest elastyczny na razie. Wybrałam luty, bo w styczniu przed sesją nie będzie pewnie zbyt wielu chętnych, ale można by przesunąć na marzec, kwiecień?
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Zlot Kraków Luty 2014

11 gru 2013, o 13:54

Do wakacji tak czy siak siedzę w Krakowie, więc jeśli pojawią się jakieś plany, wchodzę w ciemno. ;)
Niby mógłbym też dostarczyć się w inne miejsce Polski na +/- weekend, ale wstępnie plan jest chyba najlepszy, bo w okolicy sporo ludzi z Cytadeli, więc przynajmniej jakaś frekwencja byłaby zapewniona.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Zlot Kraków Luty 2014

11 gru 2013, o 18:02

Dodam tylko notkę od siebie, że może co niektórzy będą może chcieli też jechać na coroczny konwent fantastyki Pyrkon w Poznaniu (19-21 marca z tego co pamiętam). Chudy rok się szykuję, więc ja bym musiał wybierać między zjazdem a konwentem. :)
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Zlot Kraków Luty 2014

11 gru 2013, o 21:49

Też poważnie rozważam w tym roku Pyrkon. Opuściłem dwa ostatnie lata, pewnie już mnie tam nie pamiętają, więc wypadałoby się przypomnieć. ;)
Skoro i tak muszę siedzieć w Polsce to równie dobrze mogę skorzystać. Jakby co możesz mnie tam o to pomęczyć jeśli faktycznie zdecydujesz się wybrać. W grupie zawsze raźniej.

W ogóle można by zmienić ten temat na po prostu "Zloty i spotkania", żeby się ludzie też od tak mogli ustawiać na jakiegoś browara, czy inne niemoralności.

Z Pyrakiem tak czy siak muszę się spotkać, bo Powrót Króla sam się nie przejdzie. :D
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Zlot Kraków Luty 2014

11 gru 2013, o 22:08

Ja opuściłem ostatni rok :) mnie tam i tak nikt nie zna :D choć w tym roku jednym "mistrzów larpowych" i może Prelekcyjnych będzie mój dobry znajomy :)

Ktoś jeszcze pisze się na Pyrkon? :) ze mną pewnie pojedzie Stark, a jak Stark to i Saiph pewnie :)
Axandr Likulus
Awatar użytkownika
Posty: 197
Rejestracja: 14 mar 2013, o 01:08
Miano: Axandr Likulus
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Polityk
Kredyty: 31.000

Re: Zlot Kraków Luty 2014

14 gru 2013, o 16:03

Kurde fajna sprawa taki zjazd. Tylko czemu w Krakowie. Warszawa jest mi dużo bliższa ;)... Chociaż jakby pojawiło si więcej info może bym się złamał jakby nie było za drogo.
ObrazekObrazek mój numer gadu - 38541854
Tariana Wurst
Awatar użytkownika
Posty: 74
Rejestracja: 30 paź 2013, o 20:35
Miano: Tarian "Upiór" Qui'im
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Najemnik, haker
Status: Walczy o życie i cnotę... takie szlachetne.
Kredyty: 14.240
Lokalizacja: Berlin

Re: Zlot Kraków Luty 2014

14 gru 2013, o 16:11

Każdy wie, że Łódź najlepsza :<
THEMEObrazekObrazekBonus: + 5% do tarcz * +5% do pancerza
Qeirana Aecterus
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 9 cze 2013, o 18:25
Miano: Qeirana Aecterus
Wiek: 32
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianka
Zawód: Dyplomatka
Kredyty: 19.930

Re: Zlot Kraków Luty 2014

14 gru 2013, o 18:55

Łódź sucks, wiem bo mieszkałam i dobiło mi sie to na zdrowiu xD
ObrazekObrazek

Patriotyzm nie jest krótkotrwałym wybuchem uczucia, lecz cichym i niewzruszonym oddaniem przez całe życie.

~~~

Oficjalnie | Prywatnie
Pancerz

~~~

Theme
Amon Pallin
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 5 lip 2013, o 14:51
Miano: Amon Pallin
Wiek: 32
Klasa: Adept
Rasa: Turianin
Zawód: WiDMO
Postać główna: Bachus
Status: Zmarły R.I.P.
Kredyty: 15.000
Medals:

Re: Zlot Kraków Luty 2014

14 gru 2013, o 21:02

Proszę nie obrażać Łodzi! Łódź ma głęboko ukryte piękno i naprawdę głęboko ukryty potencjał! A to wszystko dlatego, że to moje miasto :D
ObrazekObrazek
* * * Spectre Status Recognized * * *
Qeirana Aecterus
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 9 cze 2013, o 18:25
Miano: Qeirana Aecterus
Wiek: 32
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianka
Zawód: Dyplomatka
Kredyty: 19.930

Re: Zlot Kraków Luty 2014

14 gru 2013, o 21:31

Nadal niszczy zdrowie :D
ObrazekObrazek

Patriotyzm nie jest krótkotrwałym wybuchem uczucia, lecz cichym i niewzruszonym oddaniem przez całe życie.

~~~

Oficjalnie | Prywatnie
Pancerz

~~~

Theme
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Zlot Kraków Luty 2014

14 gru 2013, o 21:39

Gdzie w tytule tego tematu jest cokolwiek o robieniu burdelu, albo wygłaszaniu opinii o polskich miastach?
Pomogę Wam odpowiedzieć - nigdzie.
No więc Tarian, Qeirana i Amon - jeśli nie macie do powiedzenia nic co odnosiłoby się do właściwej treści tego topicu, czyli zlotu - wypad.
Kurde fajna sprawa taki zjazd. Tylko czemu w Krakowie. Warszawa jest mi dużo bliższa ;)... Chociaż jakby pojawiło si więcej info może bym się złamał jakby nie było za drogo.
Ile to teraz między Krakowem, a Warszawą? 3 godzinki pociągiem? W stolicy chyba też kilka osób z Cytadeli siedzi, więc zawsze jest jakaś alternatywa. Po prostu ludzie z Krakowa sami są chętni, a Warszawiacy póki co siedzą cicho, więc byłbym jednak większym fanem wybrania Małopolski. Jakoś tak widzę większą szansę, że projekt organizacyjnie podoła, skoro to z południa w ogóle wyszła inicjatywa. :)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ahmed Murray
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 27 sie 2012, o 10:16
Kredyty: 10.000

Re: Zlot Kraków Luty 2014

14 gru 2013, o 21:56

Peter King pisze: Ile to teraz między Krakowem, a Warszawą? 3 godzinki pociągiem? W stolicy chyba też kilka osób z Cytadeli siedzi, więc zawsze jest jakaś alternatywa. Po prostu ludzie z Krakowa sami są chętni, a Warszawiacy póki co siedzą cicho, więc byłbym jednak większym fanem wybrania Małopolski. Jakoś tak widzę większą szansę, że projekt organizacyjnie podoła, skoro to z południa w ogóle wyszła inicjatywa. :)
Właściwe to 6 godzin minimum :D
Warszawiak siedzi cicho, bo i tak wiem, że mało komu będzie się chciało jechać do stolicy. Na jakiekolwiek forum byś nie wszedł, to miejscem takich spotkań, czy nawet konwentów jest Kraków, Wrocław, Poznań : p
Reszta się nie odzywa, bo w sumie Laga na forum dawno nie widziałem, a Pixie też rzadko chyba wchodzi. Nie wiem tylko jakie jest zdanie Burego na temat zlotu :P
Co do mojego uczestnictwa, to raczej dupska z Wawy nie ruszę, bo nie mam na to hajsu. A, no i jak coś, to ferie od 17 lutego, zaraz po zakończeniu tych z małopolszczyzny (których połowę btw spędze w szkole ;-;)
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ostatnio zmieniony 14 gru 2013, o 22:28 przez Ahmed Murray, łącznie zmieniany 1 raz.
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: Zlot Kraków Luty 2014

14 gru 2013, o 22:24

Osobiście najbliżej byłoby mi do Łodzi, bo pojechałbym komunikacją, a nocleg miał w swoim wyrku, ale kraj trzeba zwiedzać, więc będę intensywnie zastanawiał się nad upchnięciem takiego spotkania w terminarzu. Problem jedynie w tym, że Łódź ma w tym roku ferie w pierwszy terminie (końcówka stycznia), a klasa maturalna nie nastraja pozytywnie do opuszczania zajęć. :/
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Dolores
Awatar użytkownika
Posty: 147
Rejestracja: 24 lip 2012, o 23:45
Miano: Ali "Dolores" Portnoy
Wiek: 21
Klasa: strażnik
Rasa: człowiek
Zawód: najemniczka
Postać główna: Lillian Porter
Status: zbiegły "eksperyment" Cerberusa z zanikiem pamięci; była członkini londyńskiej organizacji przestępczej; rasistka
Kredyty: 16.070

Re: Zlot Kraków Luty 2014

16 gru 2013, o 18:06

Słyszałam, że Poznań to fajne miasto... (bo w sumie jak tam byłam, to nie zauważyłam) głównie dlatego, że blisko Szna :P
Ja bym chętnie się na jakieś zjazdowisko zjezdła, ale w lutym jadę pewnie na wycieczkę budowlaną (powzruszać się tunelem ;)) do Gdańska i nie wiem, czy się terminy nie zazębią. Dodatkowo w marcu powinnam się bronić, a - znając siebie - pracę będę pisać na ostatnią chwilę... więc się okaże.
Inicjatywa fajna.
ObrazekObrazek Obecny wygląd: http://oi41.tinypic.com/equnus.jpg + rękawice Ariake Tech. + tenisówki

A war in my mind
Dolores x Willard Theme
Lolita Theme
Vicca Ulianov
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 1 cze 2012, o 20:59
Wiek: 21
Klasa: adept
Rasa: human
Zawód: kurier/kobieta pracująca
Kredyty: 48.150

Re: Zlot Kraków Luty 2014

18 gru 2013, o 10:57

ZObaczyłam luty i złapałam się za głowę, bo toć sesja i w ogóle... Mi niestety zaczyna odpowiadać dopiero koniec marca, jeśli chodzi o Kraków... I w sumie mi Krakow odpowiada jak najbardziej, bo mam na miejscu, a zwykle nie osiadam funduszy na wyjazdy poza, więc... trochę ograniczeń jest. A Cytadelowi mieszkańcy/stuenci Krakowa zawsze mogliby na piwo wyskoczyć :p
ObrazekObrazek
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Zlot Kraków Luty 2014

18 gru 2013, o 22:09

Będę na Pyrkonie.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Vergull Vallokius
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 30 cze 2013, o 00:06
Miano: Vergull Vallokius
Wiek: 37
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Wojskowy
Postać główna: William Kraiven
Lokalizacja: Karath
Status: Ex-kapitan 10. Oddziału Specjalnego / Kapitan jednostki Zwiadowczo-Uderzeniowej
Kredyty: 56.550
Medals:

Re: Zlot Kraków Luty 2014

13 lut 2014, o 09:13

Ja jak mówiłem tak pojadę, ale dopiero będę wolny od 3 marca. Sesja poprawkowa...niestety nie zdążyłem się wyrobić ze wszystkim.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek BONUSY: 20% zniżki przy zakupach [implant] | Raz podczas walki auto.sukces podczas testu na trafienie [implant]
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Odp: Zlot Kraków Luty 2014

13 lut 2014, o 11:47

Misie, nie chcę nic mówić, ale to jest temat dotyczący lutego. Troszeczkę przeterminowany. Sugeruję, byście założyli sobie temat z Pyrkonem, jeśli chcecie się na niego zgadywać - w końcu to nic nie kosztuje. Tymczasem zamykam ten wątek, skoro jest już nieaktualny.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek

Wróć do „Archiwum”