Dead man tell no tales.
Właściciel: Jeanette Hawkins
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12234
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Sala przesłuchań

9 cze 2012, o 17:03

Sala przesłuchań to nazwa, która przyjęła się już przy wielu innych pomieszczeniach, które ostatecznie połączył jeden cel oraz dość skromne wyposażenie. Oczywiście, przeznaczenie pokoju w postaci małej, szarej i zimnej klitki, ulokowanej na drugim pokładzie, jest nadzwyczaj jasne - nie tylko nazewnictwo wchodzi tu w grę. Ślady krwi celowo nigdy nie zostały zmazane z tych ścian, nawet jeśli w większości stanowią one krwotoki z nosa, a nie wypruwanie flaków. Na środku tak ponuro wyglądającej sali znajdują się dwa, proste i z pewnością niewygodne krzesła, ustawione naprzeciwko prostego, mocno powyginanego stołu. Wszystko wygląda tak, jak gdyby wielokrotnie zostało używane w sposób, do jakiego przedmioty te z pewnością nie zostały przeznaczone. Jedno jest pewne - piraci przyjaciół tutaj nie trzymają.

Ciemnowłosy, barczysty mężczyzna szedł spokojnym krokiem przez korytarz, mijany co chwilę przez innych członków załogi. W ustach trzymał odpalone cygaro, które najwyraźniej nie przeszkadzało nikomu z obecnych na statku.
- Mam go naprostować? - rzucił niby sam do siebie, choć w rzeczywistości komunikował się z siedzącym pokład wyżej pilotem.
- Oszczędź go, Hawk sama chciała to zrobić - odrzucił rozbawiony Deuce przez komunikator.
- To po gówno tam idę?
- Podobno jest... narwany. Dopilnuj, żeby poczuł się jak ostatnie gówno, zanim szefowa wróci. Siedzi jeszcze na Omedze
Mężczyzna parsknął śmiechem i uruchomił terminal wiszący na ścianie obok zamkniętych drzwi.
- Jasne - odrzucił jeszcze, po czym, po rozpoznaniu jego tożsamości, przeszedł już przez otwarte drzwi, które momentalnie się za nim zamknęły.
Pomieszczenie nie było duże, w dodatku puste, za wyjątkiem dwóch stołków i stołu, z czego do jednego przywiązany był, nieprzytomny mężczyzna.
- Pobudka - warknął Voodoo, łapiąc Boom'a za głowę i uderzając nią o blat stołu.
Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Wraith

9 cze 2012, o 18:00

Z całkiem przyjemnego snu Booma wyrwała twarda rzeczywistość. A dokładniej blat stołu.
- Kurwa! - krzyknął, gdy tylko się obudził. Jego nos bolał jeszcze bardziej. Gdy zauważył jakiegoś faceta przed sobą, od razu zaczął się wyrywać. Niestety, nic z tego. Więzy trzymały mocno. Myślałem, że na planecie miałem przesrane...
- Zabiję Cię, przysięgam, że jak tylko będę miał wolne ręce to zabiję Ciebie, twoją rodzinę i twojego kurwa pupila, jeśli jakiegoś masz. - nie był na wygranej pozycji ale twarda pobudka wyprowadziła porucznika z równowagi.
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12234
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Wraith

9 cze 2012, o 18:04

Mężczyzna zarechotał uradowany wyprowadzeniem drugiego z równowagi. Wyciągnął z ust cygaro i przechylił głowę, unosząc wysoko brwi.
- Rzeczywiście narwany - rzucił bardziej do Deuce'a, niż do Lewisa.
- Mówiłem - odpowiedział mu głos w komunikatorze.
- Słuchaj słońce, podobno mam cię nie męczyć, bo szefowa chce cię wykończyć osobiście, ale jeżeli będziesz mnie wkurwiał, to złamię zasady - rzucił niewinnie, opierając się jedną ręką o blat stołu, stojąc naprzeciw Booma.
- Więc zamknij mordę, póki jesteś w stanie - dorzucił po chwili, uśmiechając się złowieszczo.
Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Wraith

9 cze 2012, o 18:14

No pięknie. Teraz przesłuchuje mnie gej. Pomyślał Lewis i przewrócił oczyma.
- Słońce? Co Ty jakiś homo jesteś? - Boom szarpnął się znów kilka razy - A ja Ci powiem, że nie złamiesz zasad. Srasz po gaciach przed tamtą kobitką. - wyszczerzył się i zaśmiał ale przerwał mu w tym kaszel. Wypluł plwocinę z krwią na ziemie i spojrzał znów na faceta.
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12234
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Wraith

9 cze 2012, o 18:31

Mężczyzna powoli zaczął okrążać stół, nie przenosząc nawet wzroku z sufitu na Lewisa, jakby był kompletnie niewarty uwagi.
- Ja się jej nie boję - rzucił krótko, chłodno wręcz, stając koło stołka, na którym siedział Boom.
- Ty powinieneś - warknął po chwili i wymierzył mu prawego sierpowego w szczękę. Zaczął go irytować, a o to akurat nie było trudno, bo Voodoo znany był ze swojej impulsywności. - Więc stul pysk, bo na tę chwilę nie daję ci nawet godziny - dodał, zaciągając się dymem.
Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Wraith

9 cze 2012, o 18:37

Boom spokojnie podążał wzrokiem za tym facetem. Gdy poleciał sierp, odruchowo chciał się zasłonić. Niestety, nic z tego. Cios trafił prosto w jego szczękę. Łupnęło a McMillan jęknął z bólu. Wypluł kolejna dawkę krwi.
- Ja? Stary, ogarnij się.
Jesteś w ciemnej dupie, Lewis. Robisz sobie przypał.
- Ej. - spojrzał na niespełnionego boksera - Będę grzeczny jak mi dasz szluga. Zajarałbym. - westchnął.
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12234
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Wraith

9 cze 2012, o 18:42

Mężczyzna parsknął pogardliwym śmiechem, wracając na swoje poprzednie stanowisko po drugiej stronie stołu i pokręcił przecząco głową.
- Jedyne na co zasługujesz to kolejny cios w ryj - odrzucił, przywołując na twarz uśmiech pełen pogardy. - Nie wiem w ogóle, po gówno ona cię zabrała z tej planety - dodał po chwili, modyfikując coś w swoim komunikatorze tak, że w słuchawce słyszał teraz rozmowę Deuce'a z innym statkiem pirackim.
- Może myśli, że wyciągnie za ciebie kasę. Albo chce się zabawić zanim cię zabije, chuj wie - dodał nieco ciszej, już raczej sam do siebie, zbyt przejęty tym, czego w tym momencie się dowiadywał.
Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Wraith

9 cze 2012, o 18:49

Żyd.
- No nie pierdol. Papierosa mi żałujesz? Ja to Ci powiem, że waląc mnie w ryj bardziej byś się zmęczył niż dając mi fajka. Poza tym... Jako gospodarz powinieneś być bardziej gościnny. - wyprostował się, przeciągając kości. Oczywiście na tyle, na ile pozwalały mu więzy. - Spójrz na mnie, stary. To proste, spodobałem się jej. - na twarzy porucznika znów pojawił się uśmiech - I co? Przyszedłeś tutaj tak posiedzieć? Jak mnie uwolnisz to możemy się napić. Ja stawiam.
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Wraith

10 cze 2012, o 21:07

To proste, spodobałem się jej
- Och, czyżby? - rzuciła uśmiechając się zadziornie, wchodząc do pomieszczenia. Już pozbawiona pancerza, w jakimś już codziennym stroju, przeszła przez próg i machnęła ręką na stojącego przy stole mężczyznę, który tylko kiwnął głową, wychodząc.
- No proszę, pan Boom Boom... - spokojnym krokiem podeszła do stojącego w kącie krzesła, które pchnęła tak, że podjechały prawie pod sam stół. Ustawiła je tyłem do Lewisa, siadając sama tyłu na przód okrakiem, kładąc łokcie na jego oparciu.
- Podobno dopiero się obudziłeś, a już sprawiasz problemy - stwierdziła beznamiętnym głosem, wyciągając z kieszeni paczkę fajek. Wetknęła papierosa między wargi i odpaliła, chowając resztę znów do kurtki.
- Nieładnie.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Wraith

10 cze 2012, o 21:19

Gdy jego wybawicielka z zasranej planety weszła do pomieszczenia, Boom od razu się uśmiechnął. Tą przynajmniej znam... Jako tako. Może da mi szluga?
Kiedy usiadła, zaśmiał się głośno.
- Wejście smoka, nie ma co. - jak kobieta wyjęła paczkę, wbił w nią wzrok. Niestety, papieros nie był dla niego.
- Obsługa jest beznadziejna. Pobudka fatalna. I nawet papierosów nie dostałem. Jak tu mam nie sprawiać kłopotów? Jak już urządziliście z mojej twarzy worek treningowy, to chociaż mnie fajkiem poczęstujcie.
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Wraith

10 cze 2012, o 21:43

Parsknęła śmiechem, widząc jego błagalny wzrok, kiedy wyciągnęła fajki. Nie dla psa kiełbasa!
- Na fajki też sobie trzeba zasłużyć - stwierdziła, uśmiechając się szelmowsko. Zaciągnęła się głęboko i wypuściła dym z płuc prosto w zakrwawioną twarz mężczyzny. Niech cierpi.
- Widzę, że potrzebny ci nowy makijaż - drwiąco skomentowała małą demolkę na jego twarzy, którą z pewnością urządził mu Voodoo. - Dobrze, że tu nie ma luster.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Wraith

10 cze 2012, o 21:54

Gdy dym uderzył w jego twarz, zmrużył oczy. Rozdmuchał szybko resztki chmury i spojrzał się na kobietę.
- Zasłużyć? To może mam Ci jeszcze kakao zrobić i kapciuszki przynieść? Mamy XXII wiek. Siedzisz w swoim własnym pierdolonym statku. Zbudowanym prawdopodobnie za gruby hajs... I żałujesz mi jednego fajka?! Co za ludzie... Co za świat... - westchnął i wyprostował się. Nie do wiary! Obili mu ryj i nawet nie dali zapalić. W pierdlu mają już lepiej.
- A mi się moja twarz podoba. Zawsze wyglądam sexy. - wyszczerzył się w swoim uśmieszku.
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Wraith

11 cze 2012, o 16:01

Parsknęła śmiechem, co nie zmieniło faktu, ze i tak nie zamierzała mu się dać sztachnąć. Nie jej fajki! Mógł próbować wysępić od Voodoo... Taa, pewnie próbował. On ledwo jej chciał dać na Noverii.
- Masz zaskakująco dobry humor jak na kogoś, kto spędzi tu kilka dni czekając, aż ktoś zapłaci za niego okup. No, w innym wypadku wywalimy cię w kosmos. Ubierz się ciepło, podobno zimno tam mają - stwierdziła drwiąca, trzymając papierosa między wskazującym a środkowym palcem. Uśmiechnęła się fałszywie, co było jak najbardziej zamierzonym zabiegiem.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Wraith

11 cze 2012, o 16:22

Boom westchnął głęboko. Jakbym przynajmniej był wolny, wziąłbym własne szlugi. Zasrany statek z zasraną załogą. SSV Shalom jak nic. - pomyślał i spojrzał na palącą kobietę.
- A co? Mam płakać? I tak nie zmieni to mojej pozycji, nie? - McMillan raczej nie należał do osób, które użalają się nad sobą.
Okup... Aha... Zaraz, zaraz! Kosmos?
- Czemu od razu kosmos? A nie moglibyście mnie na Ziemi wyrzucić tak przy okazji? To już Cerberus lepiej traktuje swoich więźniów, kulkę w łeb bym dostał. - westchnął znów. Porucznik nie dowierzał w jaką kabałę się wpakował. Ale, zawsze trzeba szukać dobrych stron sytuacji.
- Ej. To chociaż dacie mi papierosa przed tym, nie?
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Wraith

11 cze 2012, o 16:36

Zbędne pierdolenie. Już miała się wyłączyć, świadoma tego, że zaraz znowu puści jej tekst o fajkach, kiedy ten poruszył sprawę... Cerberusa.
- Cerberus? - rzuciła momentalnie, przenosząc wzrok na zakrwawioną twarz Lewisa. - Co wiesz o Cerberusie? - dodała po chwili, ostrzej.
Może jednak zaciągnięcie go tu nie było błędem i rzeczywiście coś wiedział. Jeżeli wcześniej miał jakieś kontakty z tą organizacją, to może okazać się też kopalnią informacji!
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Wraith

11 cze 2012, o 16:46

Oho. Czuły punkt. Lewis od razu wyluzował, po wspomnieniu przez kobietę Cerberusa.
- Masz niepowtarzalną okazję poznać pogromcę tych skurwieli.
Ach, stare dobre czasy. Aż humor się poprawia, na samo wspomnienie rozpierduchy, którą się urządziło bandzie terrorystów.
- Wiem o nich dużo. Bardzo dużo. Robiliśmy sporo nalotów na ich laboratoria i placówki. Straciłem rachubę dawno temu. - Boom uśmiechnął się i nachylił do kobiety - Za fajka możemy o tym pogadać.
Może choć raz uda się postawić na swoim.
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Wraith

11 cze 2012, o 17:06

Pogromca? Ta, już to widzi! Niemniej, pomimo tego, że za bardzo nie wierzyła, by mówił w stu procentach prawdę, skutecznie ją zaciekawił. Zdziwiła się lekko, kiedy ten się zbliżył i stwierdził, że opowie za fajkę. Nigdy w życiu!
- Mam lepszy pomysł - rzuciła cicho, uśmiechając się zawadiacko. - Opowiesz, albo odstrzelę ci jaja - dokończyła myśl i odsunęła się, żeby móc spokojnie wetknąć do ust papierosa i zaciągnąć się.
- No, chyba, że nie masz nic do stracenia - stwierdziła zaczepnie, podpierając łokieć o oparcie krzesła. - Wtedy wymyślimy co innego!
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Wraith

11 cze 2012, o 17:18

No nie! Nawet teraz żałują jednego fajka. Mimo, że oferuje informacje. W głowię się to nie mieści!
- Do stracenia, moja droga, to Ty masz wiele. - Boom poruszył się niespokojnie. Więzy nie dawały za dużo komfortu.
- Zobacz. Strzelając mi w jajca, nie dostaniesz informacji. Dając papierosa, już tak. Tracisz tylko jednego szluga, a dostajesz dużo informacji. - miał nadzieje, że ta kobieta myśli logicznie. - Daj mi zapalić, a odpowiem na wszystkie twoje pytanie. Umowa stoi?
Myśl o utracie klejnotów rodzinnych nie była pocieszająca. Ba! Wolałby już ten kosmos. Ale ten papieros mu się należał. Jak nic.
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Wraith

11 cze 2012, o 17:45

Przetoczyła wzrokiem po suficie. Jak dla niej wciąż najlepszym wyjściem było użycie broni, ale skoro tak jęczy o tego papierosa, to mu go da. Wyciągnęła fajkę z paczki i wetknęła mu do ust, po chwili podpalając.
- Teraz gadaj zanim wepchnę ci całą paczkę prosto do gardła - warknęła, niezadowolona z faktu, że jej paczka papierosów własnie stała się lżejsza o jedną, drogocenną sztukę.
- I lepiej, żebyś miał coś interesującego - dodała po chwili, chowając fajki do kieszeni kurtki.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Wraith

11 cze 2012, o 17:55

Nareszcie! Po tak długich staraniach dostał upragnionego papierosa. Zaciągnął się głęboko i po chwili wypuścił chmurę dymu. Od razu lepiej.
- No więc tak. - kolejny mach - Jak już mówiłem, brałem udział w kilku nalotach na ich bazy. Naszym zadaniem oczywiście była rozwałka, więc żadnych ciekawych mechanizmów czy innego dziadostwa Ci nie dam. - znów buch - Ale powiedzmy, że przy kopiowaniu danych z ich serwerów kilka kopii znalazło się przez przypadek u mnie. - wyszczerzył się w uśmiechu i zaciągnął fajkiem - Nie wiem czy to coś ciekawego, nie przeglądałem. Wolałem Fornaxa obejrzeć. - Boom uśmiechnął się na samo wspomnienie o tym - Mam też kilka kodów dostępu, prawdopodobnie do ich placówek. Ale nie powiem Ci które działają, a i w 100% też nie mogę poręczyć. Hm. Tak swoją drogą, Cerberus też Ci nie przypadł do gustu, nie?
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC

Wróć do „Wraith”