Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Czego oczekujecie od sesji na Cytadeli?

30 mar 2013, o 14:17

Ja w sumie zagrałbym w coś co ocierałoby się chociaż trochę o fabułę Mass Effecta. Nie żebym zaraz spodziewał się wpaść na ekipę z Normandii.
Niemniej jednak miło byłoby poczuć, że poczynania Sheparda (nawet jeśli aktualnie składanego do kupy przez Cerberusa), mają jakiś wpływ na to co dzieje się na naszym forum.
Szczególnie, że jedna rzepa już tu straszy. :P
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Fenenna Tocco
Awatar użytkownika
Posty: 278
Rejestracja: 25 mar 2013, o 00:02
Miano: Fenenna Tocco
Wiek: 22
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik Błękitnych Słońc z rangą sierżanta
Status: poszukiwana przez biologicznego ojca - Adama Moore'a
Kredyty: 15.495

Re: Czego oczekujecie od sesji na Cytadeli?

7 kwie 2013, o 20:49

Czego oczekuję? Wielu sposobności na wybory typu idealista/renegat oraz bardziej wolałabym dostawać punkty umiejętności niż pieniądze czy sprzęt.
Jeśli chodzi o jakieś konkretne misje to rozważam pomysł z przeszłością Fen, a dokładniej z rodziną biologiczną. Zapewne dam opis rodzinki w info o NPC.
[center]BONUSY: -10% do kosztów użycia mocy, +40% do obrażeń od mocy, +10% premi technologicznej, +10 punktów dodatniego modyfikatora raz na 4 tury[/center]
[center]ObrazekObrazek[/center]

[center]Aktualny ubiór cywilny | pancerz[/center]
[center][url=gg://5385530]gg[/url][/center]
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Czego oczekujecie od sesji na Cytadeli?

9 sie 2013, o 23:11

Jak dla mnie, w każdym PBF powinno być jedno, a ja to napiszę w taki sposób:
"Zaskoczcie mnie"
:D
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Pyrak
Awatar użytkownika
Posty: 331
Rejestracja: 7 gru 2012, o 21:15
Miano: Pyrak
Wiek: 7
Klasa: Inżynier
Rasa: Vorch
Zawód: Szabrownik/Konstruktor
Lokalizacja: Fadeless
Kredyty: 6.875

Re: Czego oczekujecie od sesji na Cytadeli?

10 sie 2013, o 20:06

Jedyne czego oczekuje to jajec i parodii tego całego uniwersum ^o^
ObrazekObrazek Battle Theme - Bloodlust Theme I wish I could invoke some better part of me. I know I'm s'posed to be all "the one", but I have too much fun killing everyone! Obrazek
William Kraiven
Awatar użytkownika
Posty: 677
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:19
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Lokalizacja: Cytadela
Medals:

Re: Czego oczekujecie od sesji na Cytadeli?

12 sie 2013, o 09:33

W Mass Effect fascynowały mnie misje gdzie badałeś ruiny zaginionej cywilizacji i do tego fightujesz się z gethami. Coś jak na Feros. Brakuje ich ostatnio w eventach więc nie miałbym nic przeciwko gdyby powróciły i brały większą rolę na tle fabularnym. Czyli co chciałbym? Więcej takich sesji z odkrywaniem ruin prastarej cywilizacji, artefaktów proteańskich czy tam informacji o rasie z cyklu proteańskiego. To raz a dwa, lubię też sesje pokroju survival-horror. Badanie opuszczonego super kompleksu badawczego gdzie coś poszło nie tak. Jak w dajmy na to w Resident Evil. Więc tyle jeśli chodzi o takowe moje oczekiwania odnośnie takich większych sesji w galaktyce z grupą bądź bez, ale ogólnie wyznaje również zasadę, że niech gm mnie zaskoczy. Survival, horror, akcja, wszystko mi jedno. Byle by sesje były ciekawe i wymagające. Oczywiście eventy dla mojej postaci też są ważne, ale chcę by były przemyślane. Jako, że należę do Błękitnych, chciałbym dostawać robotę pokroju handlu na czarnym rynku (kasa za broń w wielkich lub opuszczonych magazynach. Patrz Dzielnica Fabryczna na Cytadeli), ochrona ważnych osobistości (doktorków, badaczy, polityków itd). Więcej takich wątków dotyczących kariery i samej organizacji. Intrygi, knowania i tego typu sprawy (nie poskarżę się jakbym miał możliwość spotkania Vido Santiago albo Zaeeda Masaniego :) )
Jeśli chodzi o nagrody to kasa kasą, ale skoro nie mamy możliwości kupowania modyfikacji broni a już tym bardziej za niedługo zostają wprowadzane nowe, to byłoby fajnie je także zdobywać. Na przykład zależy mi teraz na stabilizatorze i powiększonym pochłaniaczu do kar. szturmowego, oraz zdolności - Amunicji.Drążacej. Co do pkt umiejętności i odblokowywaniu nowych slotów, pozostawiam woli GM. Co do planów długoterminowych...zależy mi na awansowaniu w hierarchii Błękitnych Słońc, rządzenie placówką na Omedze a potem kto wie ;]
Ostatnio zmieniony 12 sie 2013, o 13:18 przez William Kraiven, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek ObrazekObrazek| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | [url=gg://28020261]Obrazek[/url] | "Myśli" | Obrazek | Obrazek Dla MG:Wyświetl wiadomość pozafabularną
Aephax
Awatar użytkownika
Posty: 106
Rejestracja: 5 sie 2013, o 15:50
Miano: Aephaxos Kytham
Wiek: 24
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Koroner, technik, obibok.
Lokalizacja: kubeł
Kredyty: 14.770

Re: Czego oczekujecie od sesji na Cytadeli?

12 sie 2013, o 11:32

Czego oczekuję?

Po mistrzach gry na pewno tego by pozwolili mi działać według własnego sposobu i doceniali moje pomysły. Nic zaś nie będzie dla mnie lepszą nagrodą od możliwości wprowadzenia ich w życie.

Od graczy natomiast (choć to raczej życzenie niż oczekiwania) zróżnicowanych postaci z realnymi problemami i wiarygodną historią. Rozmaite mary sue podlane sosem niejednoznacznego mrocznego indywidualisty borykającego się z problemami przeszłości a w dodatku będącego wszechstronnie wyszkolonym erudytą o zjawiskowej urodzie mogą iść do diabła. To samo tyczy się osób usprawiedliwiających swoje własne lenistwo i porzucających postacie tłumacząc to brakiem weny.

Dobrej zabawy, niczego więcej.
ObrazekObrazek Obrazek
Tobias Creed
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 11:22
Miano: Tobias "Baron" Creed
Wiek: 27
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik, Łowca głów
Status: ex-Przymierze
Kredyty: 6.000

Re: Czego oczekujecie od sesji na Cytadeli?

17 wrz 2013, o 18:22

Czego mogę oczekiwać tak ogólnie?

Fajnie by było robić jakieś powiązania z przeszłością postaci. Dla przykładu, moja postać została porzucona przez ojca. Pragnie więc odszukać go i zemścić się w jakiś sposób na nim. Fajnie byłoby w późniejszych fazach gry na takie spotkanie face to face.
Równie ciekawym rozwiązaniem są takie sploty z fabułą ME. Nie mówię tu, by wysyłać moją postać od razu na zabicie Shepa, bo jego nie da się zabić. Aczkolwiek migające gdzieś tam postaci z serii, jak i różne wydarzenia są sporym polem do popisu.

Czego oczekuję po moich sesjach?

Znaczy... głównie moje misje będą to zapewne jakieś tam zabójstwa (przynajmniej wstępnie).
Akcja! Przede wszystkim akcja! Lubię, jak dużo się dzieje i można wykazać się jakąś pomysłową taktyką. Lubię wykorzystywać otoczenie do walki, wiec miłe byłyby opisy i wskazówki rzeczy, które są w pobliżu i mogłyby zostać przez Tobiasa wykorzystane.
Skradanki. Kolejny fajny czynnik dla postaci, która jest zabójcą (jak właśnie jest u mnie). Odpowiednie zamaskowanie i schowanie się jest ekstra rzeczą i można tu wykorzystać caaaaałą górę pomysłów w mojej głowie!
Humor. Tego nigdy za wiele, bo dość głośny charakter mojej postaci i jej ciągłe komentarze, mogą się do tego też przyczynić. Ale przeróżne komizmy sytuacyjne i postaci są mile widziane. Przykładem fajnego wykorzystania humoru jest Citadel DLC, gdzie uśmiałem się za wszystkie czasy!
Intrygi, nagłe zwroty akcji. Również interesujące urozmaicenie rozgrywki.
Romans. Mniej ważny, aczkolwiek może się tam przewinąć ewentualnie. Nie mówię tu jednak o Romeo i Julii, a bardziej o czymś w stylu Mr. & Mrs. Smith.
Fajne parkourowe sekwencje pogoni i ucieczek rodem z 13 Dzielnicy.

Jakie nagrody chciałbym otrzymywać?

Hajs! Flota! Mamona! Forsa! Chociaż nie wzgardziłbym również jakowąś bronią, przydatną informacją. Chociaż główną nagrodą dla mnie jest sama przygoda i to, co się tam dzieje :)

Długoterminowe plany na postać?

Właściwie to jeszcze nie wiem. Mam kilka ścieżek rozwoju, zależnie od tego jak potoczą się jej losy.

Myślę, że to wszystko!
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Czego oczekujecie od sesji na Cytadeli?

7 mar 2014, o 13:30

Kolejny raz odkurzam temat, bo ciekaw jestem nastrojów, jakie obecnie mają gracze, oraz upodobań, odnośnie prowadzonych sesji. Napiszcie tutaj co was kręcie ;)
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Marcus de Silva
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 13 sty 2014, o 15:40
Miano: Marcus de Silva "Scarecrow"
Wiek: 35
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Przemytnik
Postać główna: Nakmor Gavos
Lokalizacja: Treches
Status: "Poszukiwany przez Radę i dwie bezimienne organizacje"
Kredyty: 12.432
Medals:

Re: Czego oczekujecie od sesji na Cytadeli?

7 mar 2014, o 13:51

Trochę tego może być w moim przypadku :) :

Nakmor Gavos, kroganin - ochrona jakiejś postaci, piracki rajd, przetransportowanie ładunku, pomoc/lojalka dla członka załogi a mianowicie młodego Crowleya, dyplomatyczne rozwiązania :). Paradoksalnie ta postać nieźle by się na tym sprawdziła. Bardziej skierowana ku paragonowi niż renegate. No i nie mogę oczywiście zapomnieć o jego przyrodniej siostrze, tutaj też by mogła być przygoda nad połączeniem rodzeństwa XD.

Faerie Nache, asari - sabotaże, infiltracja, zabójstwa, dywersje, ogólnie misje pasujące zarówno dla komandoski asari jak i dla Widma - jest w obu tych jednostkach. Można też dołożyć jakąś misję ze strony salariańskiego pilota, noo i oczywiście muszę ją w końcu skonfrontować z jej siostrą Palmirą :P. Przy okazji ma trochę kłopotów ze strony Zaćmienia więc mogą jej utrudniać życie. Bardziej renegate niż paragon.

Marcus de Silva, człowiek - no tutaj jest trochę też na głowie pomysłów. Przemyt w każdym tego słowa znaczeniu, poszukiwanie możliwości ulepszenia własnego statku lub dostania w swoje ręce nowego i lepszego, nemezis na tym który mu wsadził nóż w plecy (ale tutaj do spółki potrzebna jeszcze postać Carmen z więzienia :P), hazard. Jak w przypadku asari, bardziej ku renegate stronie, choć tutaj akurat wszystko zależy od warunków w jakich zostanie postawiony Marcus.

No a poza tym wszystkim to powoli zdobywanie umiejętności i sprzętu - ale to standard. No i romance dla Marcusa :P. To chyba wszystko, więcej szczegółów na PW udostępniam poza tymi ogólnikami :P.
ObrazekObrazek Bonusy:+20% obrażenia od mocy, +20% do Tarcz, +5% na krytyka Theme /Battle ThemeOutfit /Outfit 2
Tas’Neda nar Rayya
Posty: 186
Rejestracja: 22 sie 2013, o 13:50
Miano: Tas'Neda nar Rayya
Wiek: 35
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Podróżnik
Status: Łażenie po Żniwiarzu.
Kredyty: 5.500

Re: Czego oczekujecie od sesji na Cytadeli?

7 mar 2014, o 14:26

Tas'Neda nar Rayya, quarianka - wydostanie się z wiadomego miejsca. Po czymś takim raczej nie będzie się chwytać co dziwniejszych zleceń. Postara się zająć produkcją broni - stąd priorytetem są zlecenia, w których można dorwać nieco surowców i sprzętu. Przy czym raczej położy nacisk na te z infiltracją, wykradaniem danych... Więcej myślenia, mniej walki. Potem... może jak będzie miała odpowiedni sprzęt, spróbuje wrócić do starej pracy? Ochrona misji archeologicznej mogłaby być ciekawa.
ObrazekObrazek
Bonusy:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Wyświetl wiadomość pozafabularnąWyświetl wiadomość pozafabularną

Statystyki broni własnej roboty:
Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Archiwum”