Julietta Eclipse
Awatar użytkownika
Komandoska asari, polityk, wyborny kardiochirurg i modelka
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, o 20:37
Miano: Julietta Inazumo
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Szeregowa Przymiera
Kredyty: 15.000

George "Strzała" McGregor

2 kwie 2013, o 18:09


Miano: George "Strzała" McGregor
Wiek: 18, 3 maja, 2168
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Specjalizacja: Szturmowiec
Przynależność: Przymierze
Zawód: Szeregowy przymierza
Aparycja: George nie wyróżnia się wyglądem od innych ludzi. Nosi ubiór typowo militarny z XXII wieku. Posiada mało widoczne umięśnienie. Jego włosy są krótkie, o kolorze szatynowym. Jest wysoki na 180 centymetrów wzrostu. Na prawym policzku, między górną częścią a okiem przebiega blizna, która powstała prawdopodobnie, po złym użyciu biotyki w sposób destrukcyjny. Jego rysy twarzy są typowe dla Słowian. W jego wyglądzie, można jeszcze zauważyć na prawej ręce symbol oznaczający przymierze, co w znaczącym stopniu łączy go z Stacją Gagarina. Na lewej ręce zaś ma wytatuowany symbol stacji.


Osobowość: [Log medyczny. Numer A-441 1]
Według obserwacji Georg wykazuje niepewność, rzadkie napady agresji które są powodowane czynnikami takimi jak, niewyspanie i zmęcznie. Jego umysł uspokaja się tylko wtedy, gdy dostaje porządne dawki adrenaliny, czego nie brakuje w wojsku. Jednak podczas skoordynowanych działań, czasem woli działać(jak widma) na własną rękę. George jest więc najlepszym kandydatem na zwiadowcę z psychologicznego punktu widzenia. Pozytywną cechą jego osoby jest pozytywne podejście do innych ras. Preferuje obecność Asari. Młodzieniec nie jest skłonny do przemocy. Woli wszystkie sprawy rozwiązać dyplomatycznie. Najprawdopodobniej jest to skutkiem tolerancyjnego wychowania przez rodziców..Młodzieniec w okresie edukacji, przerzywał szykany ze strony rówieśników. Nauczył się w tamtym okresie ukrywać swoje uczucia i powierzchownie nie reaguje na wyzwiska.[Koniec zapisu.]

Historia:
Szkolenie Dzisiejszy dzień w Vancouver miał być jego ostatnim w tym mieście. Jak by tego było mało, to nad miastem zbierały się burzowe chmury deszczowe. Na szczęście jego ojciec, za namową babci, która pierwsza wiedziała o planach Georga, zgodził się by jego syn wstąpił do przymierza. Młodzieniec miał nie tylko talent biotyczny ale też był też niezłym strzelcem, w szczególności z broni krótkiej. Jego marzenie, by stać się szturmowcem, zaczęło się spełniać dzisiejszego dnia. O godzinie 16 czasu Amerykańskiego, wyruszył z ojcem do portu kosmicznego. Statek przymierza, którego ochrzczono mianem "Pokora" miał transportować uczniów na stację Gagarina. Na statku zaś, został poddany operaci, by włożyć mu implant L3 - początkowa modyfikacja dla biotyków, uczących się tam. Prom wystartował. Po skoku przez przekaźnik, dotarli do celu. Przed dokowaniem, wyszedł do nich porucznik stacji. Znajdował się on na "Pokorze". Chrząknął 2 razy i rozpoczął swoją motywacyjną mowę dla nowych kadetów:
-Witajcie. Wybraliście tą drogę nie bez powodu. Jedni z poczucia obowiązku, inni z tradycji wojskowej. Jeszcze inni z powodów obronny własnej rodziny i własnej persony. Służba w Przymierzu gwarantuje stałe zatrudnienie oraz świetne wyszkolenie wojskowe. Stacja Gagarina to coś więcej, niż stacja wojskowa. To miejsce, w którym każdy ma szanse stać się jednym z najlepszych. Każdy kto zostaje tutaj przyjęty, wychodzi jako świetnie wyszkolony żołnierz. Wiem że droga wojskowego jest wyłożona przysłowiowymi głazami, tak jak droga księdza, pełna niebezpieczeństw dla moralności i ciała. Ale my w was wierzymy. Każdy z was, posiada talent. Talent, który my podszlifujemy. Możecie się rozejść.
Wszyscy kadeci wyszli z promu. Przywitała ich WI . George, jak każdy z kadetów dostał pokój do własnej dyspozycji. Chłopak rozpakował swoją walizę. Wyjął on książki z 2012 roku, trochę ubrań, broń odłożył na stolik.Klapnął się na łóżko. Czterogodzinny sen zakończył się gdy ktoś postanowił się wydrzeć
-Wstawać leniwe świnie! Ruchy ruchy! Chcę was widzieć w sali rozpraw za 10 minut!
Niewyspany wstał, przebrał się w świeże ciuchy i poszedł do sali.
[Po szkoleniu] -To wasz ostatni dzień szkolenia. potem zostaniecie przydzieleni do dowolnej grupy lub będziecie mieli szansę samodzielnie badać galaktykę jako jednostki wywiadowcze- ciągnął niemiłosiernie oficer, który świetnie ich przeszkolił.To miał być egzamin z sztuki przetrwania. Ostatni, jaki muszą przejść by stać się żołnierzami Przymierza. Misja miała się odbyć w układach Gromady Persefony. Kolonia Kyle II jest drugim rajem. Piękna i spokojna kolonia ludzka. W drużynie znajdowała się Asari i Turianin
-Wy też ruszacie na misję?
-Tak. Będziemy wam towarzyszyć. Lisa jako snajper, ja jako zwiadowca.
-Dobrze wiedzieć.
Nagle wszedł kapitan okrętu ORP North Africa, który miał nas zabrać na Skylliańskie pogranicze. Dokładniej Gromadę Persefony.
-Witajcie młodziaki. Macie proste zadanie do wykonania. Na powierzchni kolonii Kyle II w Gromadzie Persefony, odkopano DZIAŁAJĄCY nadajnik protean. Waszym zadaniem jest go chronić do czasu przybycia okrętu przechwytującego, ochrzczonego mianem "Grunwald". Nadajnik może zawierać ważne informacje. Nie spartolcie tego. Nadajnik to źródło wiedzy protean. Wszystko jasne, panienki!?
-TAK JEST!
-Komandor Evans zabierze was na okręt ORP North Africa. Odmeldować się.
Wszyscy, wraz z kapitanem i komandorem wybrali się na okręt. ORP Północna Afryka, jest przystosowany do cichych misji.
Wszyscy po dotarciu na Kyle II, poszli do hangaru, gdzie czekał na nich prom. Turianin, Asari i 4 ludzi + Strzała, weszli na pokład wraz z dowódcą.
Podczas wchodzenia w atmosferę, przemówił
-Pamiętajcie, że waszym celem jest nadajnik. Macie go bronić, i nie stracić żadnego członka załogi. CZY TO JEST JASNE, KADECI!?
-TAK JEST SIR!
-No. I tak trzymać. Nie spuszczać z tonu. Na mój znak, wyruszacie bez wsparcia. Tylko wasza siódemka.
Wylądowali na powierzchni, otoczonej tropikalnymi drzewami, dwoma korytarzami rzek ze słodką wodą i kanionem.
-Drużyno. Kiedy coś będzie nie tak, przerywacie misję i wzywacie pomoc. Ruchy!
Cała drużyna wyjęła broń i ruszyła na wykopaliska. Usłyszeli jakieś krzyki. Schowali się. GETHY!? TUTAJ!? Zauważyli szpikulce
-ZOMBIE! Zdjąć ich!
Gethy zabiły handlarzy niewolników. jest ich 5. George wyjął granat kasetowy i rzucił go w stronę szarżujących zobmie. Potem wykonał Szarżę Biotyczną w stronę getha i wyjął omni ostrze by wbić je w głowę jednego z gethów. Drugiego getha pozbawił tarcz. Niestety sam oberwał od snajpera w nogę i lewe ramię. Nie mógł walczyć. Trzeci strzał poleciał niebezpiecznie blisko szyii a fala dźwiękowa spowodowała zemdlenie. Zemdlenie było też przyczyną medyczną, gdyż ze względu wady serca której się pozbyli lekarze, wiele lat temu(dokładnie 17.8 lat temu) znów się odezwała
-MAMY RANNEGO! LISA! SPRZĘT MEDYCZNY!
-jasne.
Lisa wykonuje podstawową czynność reanimacji. 30 razy ucisnęła klatkę piersiową a potem wykonała dwa wdechy. Powtórzyła czynność
-PRZERYWAMY AKCJĘ! Anka! Wzywaj wsparcie
-TU KADETKA Z ODDZIAŁU STRZAŁY. STRZAŁA JEST RANNY. SAMI PRZEJMIJCIE TEN PRZEKAŹNIK. UMIERA! PRAWDOPODOBNIE JAKAŚ WADA SERCA SPRZED LAT! RUSZCIE SWOJE DUPSKA!
-Przyjąłem. wysyłam prom.
Georga udało się zreanimować. Na fregacie został operowany. Nie było dalszych przeciwwskazań, by prowadził służbę wojskową, jednak musi na siebie uważać.
-Admirale.
-Słucham pani doktor
-Kadet miał wadę serca, którą wyleczyli. Ale brak kontroli przez dwa lata, doprowadził do tego stanu. Udało się go uratować.
-Co pani zaleca?
Lekarką była młoda Asari w wieku 140 lat. Znała dobrze takie przypadki, gdy fala dźwiękowa powodowała szok nerwowy, który skutkuje otwarciem starej rany w postaci zawału. Jeśli oczywiście pacjent, miał taką wadę już wyleczoną, to brak kontroli medycznej w tym kierunku, prowadzi do sytuacji takiej, jak na powierzchni Kyle II.
-Zalecam obserwacje medyczne co pół roku. Niech dba o formę i przyjmuje leki uspokajające przez miesiąc. Przyda mu się też towarzystwo bliskich. Niech wróci do domu, ale to dzielny żołnierz.
-Tak słyszałem. Pomysłowy. Granat kasetowy to przydatna broń. Zwłaszcza w przypadku zombie. Ale co tam robiły gethy!
-Chodziło o przekaźnik. Dobrze że oberwał tylko w nogę i lewe ramię. Ale pocisk przeleciał koło szyji, co powoduje.... no właśnie to, czego doznał pański podwładny
-Zrozumiałem. Niech młodzieniec wraca do domu. Na ziemię.
Od tamtego momentu George przebywa na ziemi, w swoim rodzinnym domu. Poddawany jest leczeniu i za jakiś czas wróci do służby.


Ekwipunek: 1x M4-Shuriken

Środek transportu: brak

Dodatkowe informacje:
-George jest adoptowanym synem Żołnierza Przymierza i Asari

-Był wychowywany w kierunku tolerancji do innych ras oraz zachowań, jak i rozwiązywania konfliktów na drodze negocjacji i okazywaniu litości tym, którzy proszą

-Ojciec Georga zginęli podczas Wojny Pierwszego Kontaktu.

-Biologiczna matka umarła 18 lat temu podczas porodu. Potem został oddany jako noworodek do domu dziecka a następnie adoptowany przez McGregorów.

-W swoim pokoju ma zrobioną gablotkę na pancerz i broń swojego biologicznego ojca

-Mieszka w małej willi na obrzeżach Vancouver

-Uczęszczał do szkół publicznych.
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2013, o 19:49 przez Julietta Eclipse, łącznie zmieniany 4 razy.
Cytat każda pasja, nawet najmniejsza jeśli daje radość, jest warta rozwijania - czy coś takiego. Meele fight training theme
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: George "Strzała" McGregor

2 kwie 2013, o 18:45

2x M4-Shuriken
Na start przysługuje jeden.

W historii brakuje coś o korzeniach, rodzinie, wychowaniu, podstawowych informacji.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Julietta Eclipse
Awatar użytkownika
Komandoska asari, polityk, wyborny kardiochirurg i modelka
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, o 20:37
Miano: Julietta Inazumo
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Szeregowa Przymiera
Kredyty: 15.000

Re: George "Strzała" McGregor

2 kwie 2013, o 18:49

Ten element postanowiłem wyeliminować, gdyż sprawiał mi najwięcej kłopotów. Pamiętasz kp Cornelia McLaren? Było tam tego za dużo i postanowiłem tego uniknąć.

Hacket out
Cytat każda pasja, nawet najmniejsza jeśli daje radość, jest warta rozwijania - czy coś takiego. Meele fight training theme
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: George "Strzała" McGregor

2 kwie 2013, o 18:53

Proszę więc zrobić tak, aby była tego znośna ilość. Coś o rodzicach i wychowaniu musi być.
Pistolety nadal nie poprawione.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Julietta Eclipse
Awatar użytkownika
Komandoska asari, polityk, wyborny kardiochirurg i modelka
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, o 20:37
Miano: Julietta Inazumo
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Szeregowa Przymiera
Kredyty: 15.000

Re: George "Strzała" McGregor

2 kwie 2013, o 19:01

Wszystko co trzeba poprawione. Ogólniki o rodzinie Strzały w punkcie Dodatkowe informacje.
Cytat każda pasja, nawet najmniejsza jeśli daje radość, jest warta rozwijania - czy coś takiego. Meele fight training theme
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: George "Strzała" McGregor

3 kwie 2013, o 14:41

Witaj, Strzało. Na wstępie przyznam, że pamiętam Twoje poprzednie karty jak zapewne niejeden z graczy Cytadeli. Ta, w odróżnieniu od tamtych, jest co prawda ogólnie napisana lepiej (mniej niepotrzebnego rozwodzenia się), ale nadal nie podoba mi się Twój styl; masz też skłonności do telegramowania. Żeby post ten nie opierał się jedynie na subiektywnym zrzędzeniu, pozwolę sobie wyłapać kilka nieścisłości logicznych i przedstawić rażące błędy ortograficzne.
  • "Jego włosy są krótkie, o kolorze szatynowym."
    Jest albo szatynem, albo jego włosy są koloru brązowego (lub pochodnych).

    "Jest wysoki na 180 centymetrów wzrostu"
    "Wzrostu" całkowicie niepotrzebne.

    "która powstała prawdopodobnie, po złym użyciu biotyki w sposób destrukcyjny"
    Możesz mi wytłumaczyć co znaczy "złe użycie biotyki w sposób destrukcyjny"?

    "W jego wyglądzie, można jeszcze zauważyć na prawej ręce symbol oznaczający przymierze, co w znaczącym stopniu łączy go z Stacją Gagarina. Na lewej ręce zaś ma wytatuowany symbol stacji."
    Pierwszy przecinek niepotrzebny. Przymierze z dużej litery. Następne, jak dla mnie jest jednym z wielu merytorycznych zaplątań - w znaczącym stopniu łączy go ze Stacją tatuaż z jej symbolem. Drugi wzór, ten Przymierza, już dużo mniej.

    "Według obserwacji Georg wykazuje niepewność, rzadkie napady agresji które są powodowane czynnikami takimi jak, niewyspanie i zmęcznie."
    To w końcu George czy Georg? Jeśli napady agresji są rzadkie, czemu wspominane są na początku wpisu medycznego? Poza tym jak dla mnie, całkiem normalne jest zdenerwowanie podczas zmęczenia i nie rozumiem dlaczego miałoby to być na tyle ważne (podkreślam, do tego jest rzadkie), by jakiś lekarz miał to w swoich obserwacjach umieszczać. Na marginesie, przed wyliczaniem stawiamy dwukropek ("takimi jak:").

    "Jednak podczas skoordynowanych działań, czasem woli działać(jak widma) na własną rękę."
    Nie zaczynaj zdania od "jednak"... To po uno. Secundo: nie ma spacji przed nawiasem, Widma piszemy dużą literą.

    "Pozytywną cechą jego osoby jest pozytywne podejście do innych ras"
    Powtórzenie.

    "Najprawdopodobniej jest to skutkiem tolerancyjnego wychowania przez rodziców..Młodzieniec w okresie edukacji, przerzywał szykany ze strony rówieśników."
    Następna rzecz, jakiej w obserwacjach lekarskich nigdy nie uświadczymy - wszelkie wielokropki. "Przeżywał", nie "przerzywał".

    "Nauczył się w tamtym okresie ukrywać swoje uczucia i powierzchownie nie reaguje na wyzwiska."
    Powierzchownie nie reaguje na wyzwiska... W zestawieniu z wcześniejszą częścią zdania domyślam się o co chodzi, ale fajnie byłoby to ująć przyjaźniej dla uszu - aktualnie brzmi śmiesznie.

    "Jak by tego było mało"
    "Jakby" piszemy razem.

    "O godzinie 16 czasu Amerykańskiego"
    Czasu amerykańskiego, bo to przymiotnik.

    "statek przymierza, którego ochrzczono mianem "Pokora""
    Nie jestem pewna, ale wymienić nie zaszkodzi - nigdy nie widziałam jednostek Przymierza, które nie byłyby ochrzczone nazwami miast/regionów ziemskich. To pozwala mi na wysnucie wniosku, że wojsko to nie nazywa swoich statków inaczej.

    "Wybraliście tą drogę nie bez powodu."

    Tę drogę.

    "Jeszcze inni z powodów obronny własnej rodziny i własnej persony"
    Obrony. Drugie "własnej" niepotrzebne.

    "Wiem że droga wojskowego jest wyłożona przysłowiowymi głazami, tak jak droga księdza, pełna niebezpieczeństw dla moralności i ciała"

    Żołnierz porównany do księdza, do tego w przemowie witającej rekrutów. Padłam.

    "Wszyscy kadeci wyszli z promu. Przywitała ich WI . George, jak każdy z kadetów dostał pokój do własnej dyspozycji. Chłopak rozpakował swoją walizę. Wyjął on książki z 2012 roku, trochę ubrań, broń odłożył na stolik.Klapnął się na łóżko."
    Spacja przed kropką po WI jest zbędna. Sprawa książek... Już teraz mamy e-booki, za ~150 lat wyprą one książki. Tym bardziej te 150-letnie książki (w ogóle wtf z tymi książkami z 2012 roku). Co do broni - podejrzewam, że dostałby ją od Przymierza dopiero później, a z własną bardzo wątpię, czy ktokolwiek pozwoliłby mu wejść na teren stacji. "Klapnął się na łóżko" - rozumiem kolokwializmy, kiedy ktoś dysponuje lekkim, przyjemnym piórem i wtrąci je od czasu do czasu. W Twoim przypadku, gdzie błąd pokrywa błąd - nie.

    Nie mam już siły na rozpatrywanie dalszej części historii. Musiałabym komentować praktycznie każde zdanie w niej zawarte, a to się mija z celem, gdy napiszę to, co chcę.
No, a teraz wyliczanka:
1. Cały wpis o osobowości, który miał wyglądać jak wyciąg z logu medycznego, tak naprawdę wcale tak nie wygląda. W takich dokumentach umieszcza się tylko rzeczy niezbędne, obserwacje, wnioski - fakty.
2. Przymierze piszemy zawsze z dużej litery. Naprawdę, nie wiem dlaczego ludzie tak często nie biorą tego pod uwagę... To samo tyczy się każdej nazwy własnej, jak np. Stacja Gagarina.
3. W dodatkowych informacjach piszesz, że jego ojciec zginął w Wojnie Pierwszego Kontaktu, która zakończyła się na dość długo przed urodzeniem się Georga. Eee? Ponadto mocno mnie zmyliło, że i przybranego i biologicznego nazywasz tym samym terminem i o mało sama nie palnęłam gafy. Przybrany ojciec to ojczym i w takim tekście jak historia postaci napisana z perspektywy trzecioosobowej, powinieneś stosować poprawną terminologię.
4. Krzyku w tekście literackim nigdy nie obrazujemy wielkimi literami. Taki tekst to opowiadanie, nie rozmowa na gadu-gadu. Można go ew. podkreślić poprzez dodanie stosownego komentarza po monologu/dialogu.

Nie. Dlaczego? Ponieważ akta osobowe prezentują zawsze pewien poziom i z doświadczenia wiem, że pisze się je możliwie najlepiej (często lepiej, niż zwykłe posty fabularne). Jeśli powyższa karta mnie nie zadowala, tym bardziej nie będzie zadowalać mnie poziom Twoich postów.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Julietta Eclipse
Awatar użytkownika
Komandoska asari, polityk, wyborny kardiochirurg i modelka
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, o 20:37
Miano: Julietta Inazumo
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Szeregowa Przymiera
Kredyty: 15.000

Re: George "Strzała" McGregor

3 kwie 2013, o 15:36

Starałem się wszystko zrobić IDEALNIE!. Nigdy nie wychodzi. Raz było że postać wykoksana, drugi raz że za mało historii. Teraz jeszcze coś. NO KURWA ZDECYDUJCIE SIĘ, BO JA JUŻ NIE WIEM CO POPRAWIAĆ!
Cytat każda pasja, nawet najmniejsza jeśli daje radość, jest warta rozwijania - czy coś takiego. Meele fight training theme
Ananthe’Viroccum vas Eboracum
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 23 mar 2013, o 21:40
Miano: Ananthe vas Eboracum
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Najemnik
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Status: Członek Zaćmienia Pierwszego Stopnia
Kredyty: 1.200
Lokalizacja: Złotoryja

Re: George "Strzała" McGregor

3 kwie 2013, o 16:42

Może raczyłbyś się uspokoić? Kultury trochę. Jasno na czarnym pokazano CO robisz źle więc się popraw a nie bluzgasz i pianę toczysz.
ObrazekObrazek Jeśli piszesz do mnie, używaj rodzaju męskiego, jeśli do Ananthe, rodzaju żeńskiego. Theme postaci
Wyyrlok Bane
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 5 sty 2013, o 20:15
Miano: Wyyrlok Bane
Wiek: 30
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Ochroniarz Arii T' Loak | Najemnik
Status: Ucikinier, poszukiwany przez Hierarchię Turian
Kredyty: 5.500

Re: George "Strzała" McGregor

3 kwie 2013, o 17:12

Wiesz, ja "bałem" się założyć konto w wersji 1.0 i 2.0. Dopiero teraz, wersji 3.0, postanowiłem spróbować. Dlaczego? Ta administracja i użytkownicy są wymagający. To Ci przyznam. Przerażające jest to, Adminki (jakie by miłe nie były - w tym dziale są bezlitosne) potrafi całą, CAŁĄ kartę postaci oglądać pod kątem błędów ortograficznych, literówek i składni. Jak zobaczyłem to nie będąc jeszcze użytkownikiem... Moja myśl: "Boże to jest chore! Tak się czepiać! Ja nie dam rady tu grać...". Myliłem się. Wcale nie jest tak trudno. To jest KONSTRUKTYWNA KRYTYKA. Ktoś pisze Ci co masz poprawić. Zrób to raz, a dobrze. Trudno jest zrobić KP. Wcale nie masz jakoś specjalnie pod górkę. Tak jak Carmen Ci napisała, to musi być Twój najlepszy post na tym forum. Potem mało kto będzie sprawdzał jak piszesz, byle aby miało to sens. Postać musi być dobrze opisana i zbilansowana, gdyż nie będzie już szansy na zmianę charakteru czy wyglądu. To co teraz napiszesz definiuję to jak będziesz. grać.

Dodam, że Twoje zachowanie jest niedopuszczalne i niegodne. Pierwsze wrażenie jest dość ważne. Oby Twoja postać hamowała się lepiej od Ciebie.
Julietta Eclipse
Awatar użytkownika
Komandoska asari, polityk, wyborny kardiochirurg i modelka
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, o 20:37
Miano: Julietta Inazumo
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Szeregowa Przymiera
Kredyty: 15.000

Re: George "Strzała" McGregor

6 kwie 2013, o 10:04

Kartę można usunąć. Idzie inna koncepcja.
Cytat każda pasja, nawet najmniejsza jeśli daje radość, jest warta rozwijania - czy coś takiego. Meele fight training theme

Wróć do „Podania odrzucone”