"Skok Zero", to największa zbudowana przez ludzkość stacja w dalekiej przestrzeni kosmicznej. Jest to stacja typu "Sfera Bernala" o przestrzeni mieszkalnej o średnicy 500 metrów. Została skonstruowana za Plutonem, prawie 80 jednostek astronomicznych (12 miliardów kilometrów) od Słońca. Aktualnie zamieszkuje ją około 9 tysięcy osób i planowane jest przeniesienie jej do stabilnego grawitacyjnie barycentrum Plutona i przekaźnika Charona, co pozwoliłoby jej służyć jako brama pomiędzy Układem Słonecznym i układem Arkturusa.

Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2097
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Zbrojownia

14 maja 2012, o 19:27

Arsenał Przymierza Układów, wyposażony w każdy aktualnie na rynku dostępny rodzaj broni, powszechnie dostępny i otwarty dla najemników, umieszczony jest na niższych poziomach stacji, co zapewnia mu dodatkową, naturalną ochronę jako, że by się do niego dostać trzeba wpierw pokonać wyższe poziomy lokacji. Zbrojownia jest jednym z większych miejsc na stacji, doskonale chronionym, dwadzieścia cztery godziny na dobę monitorowanym, zabezpieczonym przed ewentualnymi próbami kradzieży, dzięki swojemu usytuowaniu stanowiącym placówkę nie do zdobycia.
Duże pojemniki, kartony, podzielone na sekcje, ułatwiające odnalezienie się w korytarzach zgubiły niejednego rekruta, stawiającego się po swój przydział. Poruszanie się po zbrojowni bez kwatermistrza jest nie tyle niewykonalne, co po prostu zabronione, a każda nieautoryzowana wcześniej próba wstępu może się zakończyć dla zarówno młodziaka jak i doświadczonego rekruta fatalnie.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Stacja Przymierza Gagarina”