Prezydium to obszar wewnętrznej strony pierścienia łączącego okręgi. Znajdują się tutaj ambasady ras uznających zwierzchnictwo Cytadeli, a także wiele sklepów, lokalów rozrywkowych czy drogich mieszkań, na które pozwolić sobie mogą najbogatsi. Znajduje się tu także Wieża Cytadeli.

Asaia Cassi
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: 15 lut 2014, o 20:29
Miano: Asaia Cassi
Wiek: 246
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Postać główna: Irene Dubois
Lokalizacja: Cytadela
Status: Ex-lekarz Drugiej Floty Asari
Kredyty: 3.850
Medals:

Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 12:47

Asaia weszła do klubu, rozglądając się z zaciekawieniem. Głośna, wibrująca muzyka dudniła basem w żebrach. Spojrzała na parkiet, na którym sylwetki tańczących pojawiały się i znikały w migotaniu świateł. Chciała do nich dołączyć, ale najpierw zdecydowanym krokiem ruszyła w stronę baru. Była jeszcze za trzeźwa, żeby tańczyć.
- Seaside sunrise poproszę - rzuciła do barmana. - Tylko trochę mocniejszy, niż macie w standardzie.
Czekając na drinka, szukała chociaż jednej znajomej twarzy, ale nie znalazła. Przejechała jeszcze na wszelki wypadek wzrokiem po tancerkach, ale - na szczęście - jej siostry tu nie było. Wiedziała, że tu nie pracuje, ale wszystko mogło się zdarzyć.
Dostała drinka, zapłaciła za niego i usiadła na sofie przy jedynym wolnym stoliku. W lokalu było gorąco, zdjęła więc kurtkę, odsłaniając ramiona i głęboki dekolt skórzanej sukienki. Kiwając nogą w rytm muzyki, mieszała słomką w szklance. Dość szybko działał na nią alkohol, tym bardziej, że nie przyszła tu, by sączyć go powoli i siedzieć w kącie, a barman faktycznie o moc drinka się dobrze postarał. Była zmęczona po ciężkiej operacji i wściekła na niewiarygodnie głupią pielęgniarkę. To był dobry wieczór na odreagowanie.
Dopicie drinka nie zajęło jej więcej, niż trzy minuty. Zamaszyście odstawiła szklankę na stół i ruszyła w stronę parkietu.
+10% DO OBRAŻEŃ W WALCE WRĘCZ | 75% SZANSY NA POWALENIE PRZY ATAKU OMNI-OSTRZEM
ObrazekObrazek
THEME - BATTLE - RAGE - CASUAL - ARMOR
Wiedza to tylko sąd, któremu ufasz dostatecznie, by na nim opierać swoje działania.
Skype - ganazowana. GG - 50192100, ale trzeba na mnie nakrzyczeć, żebym je włączyła.
Sarah Jidong
Awatar użytkownika
Posty: 84
Rejestracja: 15 cze 2013, o 19:32
Miano: Sarah Jidong
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca przygód
Status: ex-Technology Arts; dłużnik Cerberusa, świadek wydarzeń w Jōnetsu Technology
Kredyty: 18.375
Lokalizacja: Cytadela

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 13:01

- To na pewno tutaj? - spytała Sarah przyglądając się swojej przepustce zapewnionej jej przez brata.
- A znasz jakiś inny tak popularny klub na Cytadeli? -
- W zasadzie to nie. - przytaknęła niechętnie wchodząc do środka lokalu.
Sam klub imponował Sarah swoją wielkością, atmosferą, klimatem...Muzyka która aktualnie leciała nie była w żadnym stopniu lubiana przez Jidong, jednak jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Szczególnie, że głośność muzyki nie pozwalała o niej zapomnieć...
- Tak właściwie, to kto jest Twoim "kontaktem"? - ponownie zwróciła się do brata.
- No i tutaj mamy problem...Znam jedynie jego, czy też jej pseudonim: Lumia. -
- Czekaj...to Jeryl nie powiedział Ci kogo dokładnie mamy szukać? Przecież w tym klubie są miliony gości. -
- Spokojna Twoja głowa, mamy czekać przy barze. -
Jak powiedzieli tak zrobili, Sarah wraz z bratem zajęli miejsca przy barze i zamówili drinki dla siebie. Jidong poprosiła o lekkie, słodkie wino, zaś Jaechang wolał skosztował tradycyjnej, ziemskiej wódki.
- Dobra, rozglądaj się i szukaj wszelakich wskazówek i znaków. - powiedział Jaechang pociągając łyk ze swojej szklanki.
- Dzięki Sherlocku. -
ObrazekObrazek GG: 40784853
Asaia Cassi
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: 15 lut 2014, o 20:29
Miano: Asaia Cassi
Wiek: 246
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Postać główna: Irene Dubois
Lokalizacja: Cytadela
Status: Ex-lekarz Drugiej Floty Asari
Kredyty: 3.850
Medals:

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 13:18

Po kilkunastu minutach zmęczona tańcem Asaia zeszła na dół. To był czas na kolejnego drinka. Dziś będzie dobry wieczór, pomyślała. Siadła przy barze, opierając się o niego łokciami i machnęła do barmana.
- To samo - poprosiła, kiedy do niej podszedł. Przez chwilę patrzyła na jego ruchy, ale poczuła się obserwowana. Spojrzała na parę siedzącą obok, przyglądającą się jej jakby z... wyczekiwaniem?
- Dobry wieczór - powiedziała, uśmiechając się lekko. W tym momencie dostała gotowego drinka. - Seaside sunrise, polecam. Zwłaszcza z potrójną ilością wódki - upiła łyk. - No, teraz to się postarałeś - mruknęła do barmana, krzywiąc się.
Rzuciła okiem w stronę swojej kurtki, leżącej nadal na oparciu krzesła w kącie. Potem wróciła do picia, patrząc wgłąb szklanki. Coś było nie tak... Zerknęła na kobietę obok i upewniła się w przekonaniu, że ta nadal ją obserwuje.
Zaczynało jej się już powoli przyjemnie kręcić w głowie. Na boginię, kiedy ostatnio miała tak słabą głowę? To chyba z przemęczenia, pomyślała.
- Chcesz spróbować? - przesunęła drinka w stronę kobiety i uśmiechnęła się szeroko.
+10% DO OBRAŻEŃ W WALCE WRĘCZ | 75% SZANSY NA POWALENIE PRZY ATAKU OMNI-OSTRZEM
ObrazekObrazek
THEME - BATTLE - RAGE - CASUAL - ARMOR
Wiedza to tylko sąd, któremu ufasz dostatecznie, by na nim opierać swoje działania.
Skype - ganazowana. GG - 50192100, ale trzeba na mnie nakrzyczeć, żebym je włączyła.
Sarah Jidong
Awatar użytkownika
Posty: 84
Rejestracja: 15 cze 2013, o 19:32
Miano: Sarah Jidong
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca przygód
Status: ex-Technology Arts; dłużnik Cerberusa, świadek wydarzeń w Jōnetsu Technology
Kredyty: 18.375
Lokalizacja: Cytadela

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 13:33

Sarah nie ukrywała obserwowania różnych gości na sali. Choć spostrzegawczość miała dobrze wyćwiczoną, to "kamuflaż" sprawiał jej już lekki kłopot. Nie dziwnie więc, że asari poczuła na sobie czyjeś spojrzenie. Gdy tajemnicza kobieta chciała poczęstować Jidong drinkiem, ta nieco się skrzywiła.
- Nie, dzięki... - odparła niepewnie. - Nie lubię mocnych drinków. -
- Ale ja lubię. - dodał Jaechang nie czekając na reakcję asari i zabierając szklankę siostrze sprzed nosa. - U...a...Bardzo mocne. -
- Jesteś idiotą? - rzuciła nieco roztrzęsiona dziewczyna. - Nieznajoma częstuje Cię drinkiem, a Ty to tak po prostu pijesz? Nie lubisz swoich nerek, czy jak? -
- Daj spokój i rusz mózgownicą. - odpowiedział jej brat. - Po pierwsze, Czyściec to nie Zaświaty, a Cytadela to nie Omega. Nie jest tutaj aż tak niebezpiecznie. Po drugie, przecież sama się z niego napiła. Po trzecie, to może być sygnał. -
- Fakt...Przepraszam za to. Jestem Sarah, a to mój przyrodni brat Jaechang. Co Cię sprowadza do takiego miejsca jak to? Nie wyglądasz na kogoś kto lubuje się w tego typu lokacjach. -
ObrazekObrazek GG: 40784853
Asaia Cassi
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: 15 lut 2014, o 20:29
Miano: Asaia Cassi
Wiek: 246
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Postać główna: Irene Dubois
Lokalizacja: Cytadela
Status: Ex-lekarz Drugiej Floty Asari
Kredyty: 3.850
Medals:

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 13:52

- Asaia - skinęła głową. - Nie wyglądam, bo i nie lubuję się. Szczerze mówiąc, jestem tu pierwszy raz. Weszłam do pierwszego lepszego miejsca, gdzie można się odstresować. Powiem wam, że na parkiecie jest szokująco dużo miejsca, jak na taki klub - zabrała swoją szklankę i upiła kolejny łyk. Popatrzyła na kobietę. - Nie planowałam tu nikogo otruć, wierz mi. Wiesz, jak brzydko wyglądają czasem wnętrzności po takich przejściach? - westchnęła. - Ja wiem... A rynkolu też nie pijam. Próbowałam kiedyś, ale jakie to jest ohydne! - zamilkła na moment. - Mówię bez sensu, prawda?
Spojrzała na swojego drinka jak na winowajcę. Poprawiła się na stołku barowym i po raz kolejny zerknęła na swoją kurtkę. Powinna tu być szatnia, pomyślała.
- Ale za to można się wytańczyć - stwierdziła z uśmiechem. - Wy się chyba nie bawicie najlepiej...
+10% DO OBRAŻEŃ W WALCE WRĘCZ | 75% SZANSY NA POWALENIE PRZY ATAKU OMNI-OSTRZEM
ObrazekObrazek
THEME - BATTLE - RAGE - CASUAL - ARMOR
Wiedza to tylko sąd, któremu ufasz dostatecznie, by na nim opierać swoje działania.
Skype - ganazowana. GG - 50192100, ale trzeba na mnie nakrzyczeć, żebym je włączyła.
Sarah Jidong
Awatar użytkownika
Posty: 84
Rejestracja: 15 cze 2013, o 19:32
Miano: Sarah Jidong
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca przygód
Status: ex-Technology Arts; dłużnik Cerberusa, świadek wydarzeń w Jōnetsu Technology
Kredyty: 18.375
Lokalizacja: Cytadela

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 14:04

- Właściwie to nie przyszliśmy tutaj się bawić. Szukamy pewnej osoby o pseudonimie "Lumia". - sprostowała Sarah. - Znasz się na medycynie? Też myślałam nad pójściem w tym kierunku, ale...ostatecznie technologia zwyciężyła. - dodała z uśmiechem.
- Poza tym jesteśmy w tej chwili bez pracy, a ktoś wydaje nasze pieniądze... -
- Boże, znowu zaczynasz? Przecież muszę mieć jakiś ekwipunek, prawda? To może uratować mi kiedyś życie. -
- Nie wiem jak Twoja lewitująca lampa, zielony omni-klucz i zestaw "beauty fit" mają Ci uratować życie! -
- Dosyć...nie kłóćmy się przy niej. -
- Masz rację... - przytaknął Jaechang. - Wracając do tematu...nie widziałaś tutaj może kogoś...no nie wiem...podejrzanego? -
- A kto tutaj nie jest podejrzany? - rzuciła od niechcenia dziewczyna. - Już łatwiej byłoby ją zapytać czy nie słyszała nigdzie imienia "Lumia". -
ObrazekObrazek GG: 40784853
Asaia Cassi
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: 15 lut 2014, o 20:29
Miano: Asaia Cassi
Wiek: 246
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Postać główna: Irene Dubois
Lokalizacja: Cytadela
Status: Ex-lekarz Drugiej Floty Asari
Kredyty: 3.850
Medals:

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 14:15

- Beauty fit? Naprawdę jest coś takiego? - asari roześmiała się. - Ale lewitującą lampą bym nie pogardziła... Mam trochę słabe oświetlenie nad łóżkiem - westchnęła. Asaia, uspokój się. Dopiero ich poznałaś, a już jesteś tematem w sypialni, pomyślała. Uśmiechnęła się szeroko, sama do swoich myśli.
Zastanowiła się nad imieniem, które jej podali. Nie wydawało jej się, żeby znała kogoś takiego.
- Lumia... nie, nie słyszałam - odpowiedziała. - Ale jeśli chodzi o kogoś podejrzanego, to jakiś kroganin właśnie tam zwymiotował - wskazała palcem na odległy kąt klubu. - O, a teraz w tym usiadł... Kroganin, nie jest to dziwne? Myślałam, że oni mogą pić w nieskończoność. W każdym razie, jeśli mogę zapytać, dlaczego szukacie tej... tego... Lumii? Wiecie chociaż, jak wygląda?
+10% DO OBRAŻEŃ W WALCE WRĘCZ | 75% SZANSY NA POWALENIE PRZY ATAKU OMNI-OSTRZEM
ObrazekObrazek
THEME - BATTLE - RAGE - CASUAL - ARMOR
Wiedza to tylko sąd, któremu ufasz dostatecznie, by na nim opierać swoje działania.
Skype - ganazowana. GG - 50192100, ale trzeba na mnie nakrzyczeć, żebym je włączyła.
Sarah Jidong
Awatar użytkownika
Posty: 84
Rejestracja: 15 cze 2013, o 19:32
Miano: Sarah Jidong
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca przygód
Status: ex-Technology Arts; dłużnik Cerberusa, świadek wydarzeń w Jōnetsu Technology
Kredyty: 18.375
Lokalizacja: Cytadela

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 14:29

- Niestety nasz...przyjaciel nie raczył powiedzieć nic więcej poza pseudonimem. - odpowiedział Jaechang.
- Niestety mój braciszek nie raczył użyć mózgu i dopytać się o "coś więcej". - odparła Sarah. - A szukamy go...jej...ponieważ podobno może mieć dla nas jakąś robotę. Oczywiście jesteśmy otwarci na propozycje. -
Sarah chwilowo zanurzyła się we własnych myślach, uporczywie próbując wymyślić co dalej.
- Kroganie...twarde skurczybyki. - rzucił Jaechang. - Może to efekt przedawkowania rynkolu. Nigdy tego nie próbowałem i chyba nie zamierzam...A Ty niebieska, czym się zajmujesz? -
- Przecież wspominała coś o medycynie. Jak sądzisz geniuszu, czym może się zajmować? -
ObrazekObrazek GG: 40784853
Asaia Cassi
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: 15 lut 2014, o 20:29
Miano: Asaia Cassi
Wiek: 246
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Postać główna: Irene Dubois
Lokalizacja: Cytadela
Status: Ex-lekarz Drugiej Floty Asari
Kredyty: 3.850
Medals:

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 15:00

Asaia znów roześmiała się. Dopiła drinka do końca i zamachała do barmana pustą szklanką, na co on kiwnął głową i zabrał się za robienie kolejnego.
- Pracuję w szpitalu Huerty - odparła. - Od niedawna. Będzie jakoś... niecały miesiąc. Dziś miałam ciężki dzień, dlatego przyszłam tutaj. W jakim zakresie szukacie pracy? - rzuciła okiem na paski rodzeństwa, w poszukiwaniu broni. - Gdybym mieszkała tu dłużej i znała więcej, niż pięć osób, może byłabym wam w stanie pomóc. Teraz... chyba nic z tego.
Przyjęła drinka od barmana i upiła dużego łyka. Mogła przysiąc, że robi je coraz mocniejsze. Odwróciła się w stronę drzwi, gdzie zrobiło się zamieszanie. Brudny kroganin był wyprowadzany z klubu przez trzy osoby, które i tak sobie z tym średnio radziły i do tego jeszcze musiały wysłuchiwać obelg. Jakaś asari z obrzydzeniem sprzątała plamę pod ścianą.
+10% DO OBRAŻEŃ W WALCE WRĘCZ | 75% SZANSY NA POWALENIE PRZY ATAKU OMNI-OSTRZEM
ObrazekObrazek
THEME - BATTLE - RAGE - CASUAL - ARMOR
Wiedza to tylko sąd, któremu ufasz dostatecznie, by na nim opierać swoje działania.
Skype - ganazowana. GG - 50192100, ale trzeba na mnie nakrzyczeć, żebym je włączyła.
Sarah Jidong
Awatar użytkownika
Posty: 84
Rejestracja: 15 cze 2013, o 19:32
Miano: Sarah Jidong
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca przygód
Status: ex-Technology Arts; dłużnik Cerberusa, świadek wydarzeń w Jōnetsu Technology
Kredyty: 18.375
Lokalizacja: Cytadela

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 15:15

Sarah, podobnie jak asari, odwróciła się w stronę drzwi i przyglądała zamieszaniu.
- Szczerze mówiąc to trudno powiedzieć. - zaczęła niepewnie. - Mój brat najchętniej zostałby jakimś ochroniarzem, najemnikiem, czy coś tego rodzaju...Ja preferuję mniej krwawe zadania. Nie lubię przemocy, nie kręci mnie to. - dodała smętnym głosem.
- Przecież możesz się przydać na polu bitwy. Inżynierzy, podobnie jak adepci, są bardzo cenieni na polu bitwy.
- Powiedziałam: Nie! -
odparła nieco bardziej agresywnie, po czym zwróciła się ponownie do asari. - Jeśli o mnie chodzi to...chyba wszystko co nie związane z przemocą. Włamania, hakowanie, wykradanie informacji... - dopowiedziała nieco ciszej. - Jeżeli znajdzie się coś zgodnego z prawem to też nie pogardzę.
ObrazekObrazek GG: 40784853
Asaia Cassi
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: 15 lut 2014, o 20:29
Miano: Asaia Cassi
Wiek: 246
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Postać główna: Irene Dubois
Lokalizacja: Cytadela
Status: Ex-lekarz Drugiej Floty Asari
Kredyty: 3.850
Medals:

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 15:35

- Byłeś kiedyś na polu bitwy? - spytała Jaechanga, trochę ostrzej niż zamierzała. - To nie jest sielanka, twoja siostra wie co mówi. I wiesz, co nie jest cenione na polu bitwy? Trupy.
Napiła się i odstawiła szklankę na blacie. Poprawiła ramiączko sukienki, które spadło jej z ramienia.
- Jeśli jednak bardzo chcesz i uda Ci się dostać na jakiekolwiek pole bitwy, a potem trafisz do mnie do pozszywania, nie będę się cackać - z powrotem chwyciła za szklankę. - Nie zdajesz sobie nawet sprawy, ile ciężkich przypadków widziałam, zwłaszcza takich młodych jak Ty, którzy za punkt honoru uznają odstrzelenie dziesięciu głów w przeciągu tygodnia. A nawet jeśli nic im się nie stanie, zawsze wracają z ranami w psychice, po których blizny zostają już na zawsze - spojrzała groźnie na mężczyznę. Przynajmniej miała nadzieję, że tak to wyglądało. Ona sama widziała już nieco nieostro.
Chwilę milczała, patrząc na niego. Potem opuściła wzrok. Brawo, Asaia, opieprzanie nowo poznanych ludzi o jakieś pierdoły jest świetnym sposobem zawierania znajomości, powiedział głos w jej głowie. Na boginię, jaka ja jestem głupia. To dobrze, że nie piję zbyt często.
Westchnęła.
- Przepraszam, to alkohol... Nieważne. Przepraszam.
+10% DO OBRAŻEŃ W WALCE WRĘCZ | 75% SZANSY NA POWALENIE PRZY ATAKU OMNI-OSTRZEM
ObrazekObrazek
THEME - BATTLE - RAGE - CASUAL - ARMOR
Wiedza to tylko sąd, któremu ufasz dostatecznie, by na nim opierać swoje działania.
Skype - ganazowana. GG - 50192100, ale trzeba na mnie nakrzyczeć, żebym je włączyła.
Sarah Jidong
Awatar użytkownika
Posty: 84
Rejestracja: 15 cze 2013, o 19:32
Miano: Sarah Jidong
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca przygód
Status: ex-Technology Arts; dłużnik Cerberusa, świadek wydarzeń w Jōnetsu Technology
Kredyty: 18.375
Lokalizacja: Cytadela

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 16:01

- A żeby to raz… - odpowiedział Jaechang. – Dobrze wiem jak jest na polu bitwy… ale służba w wojsku to nie to samo co praca najemnika albo ochroniarza. Widok krwawiących ludzi…błagających o pomoc…krzyczących z bólu…najczęściej przyjaciół…W jednej chwili poznajesz nowego znajomego, w drugiej widzisz go podziurawionego na ziemi…z „tym” wyrazem twarzy…Najgorsze jest to uczucie…uczucie bezsilności. Kiedy wiesz, że już nic nie możesz zrobić…Nie posłałbym swojej własnej siostry w takie bagno. Ale muszę z czegoś żyć, a nic poza walką nie potrafię.
- Więc wykorzystaj to w jakimś dobrym celu. –
odrzekła lekko poruszona Jidong. – Może wstąp do SOC…
- Do SOC? Będąc wylanym z wojska za nieposłuszeństwo? Nikt nie chce takich ludzi w swoich szeregach, a już zwłaszcza SOC. Nie ma dla mnie alternatywy.
- Braciszku…zawsze jest jakaś alternatywa. Prawda? –
dodała Sarah spoglądając na asari.
ObrazekObrazek GG: 40784853
Asaia Cassi
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: 15 lut 2014, o 20:29
Miano: Asaia Cassi
Wiek: 246
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Postać główna: Irene Dubois
Lokalizacja: Cytadela
Status: Ex-lekarz Drugiej Floty Asari
Kredyty: 3.850
Medals:

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 17:30

- Nic mi nie mów o poczuciu bezsilności - mruknęła. - Mówisz, że nie poślesz siostry w takie bagno, a wcześniej sam ją do tego namawiałeś - Asaia uśmiechnęła się do Sary. - Też bym za nim w nie nie weszła, strasznie niezdyce... zdecydowany. Niezdecydowany, cholera.
Poprawiła się na stołku. Wypiła dopiero jedną czwartą trzeciego drinka, ale już czuła, że nie powinna kupować następnego.
- Oczywiście, że zawsze jest alternatywa - odpowiedziała na pytanie. - Ciężko mi uwierzyć, że naprawdę nic więcej nie potrafisz. I jakąkolwiek propozycję ma dla was ta Lumia, przemyślcie ją, proszę, dokładnie. Praca rozdawana w miejscach takich jak to, zwykle właśnie do szpitala potem prowadzi. Cóż, albo do kostnicy - jedna z tancerek podeszła do barmana, żeby go o coś spytać. - Albo ewentualnie do tego - Asaia wskazała ją palcem. Kiedy tancerka spojrzała na nią pytająco, ona uśmiechnęła się szeroko i pomachała do niej. Nieźle. Subtelność zaawansowana, skomentowała się w myślach.
Skórzana kurtka spadająca z oparcia krzesła zwróciła jej uwagę. Wstała, zataczając się bardziej, niż by się tego po sobie spodziewała i poszła ją podnieść. Rzuciła ją tym razem na oparcie sofy i wróciła do świeżo poznanych towarzyszy. Oparła się o Jaechanga i drugą ręką sięgnęła po drinka.
- Skończmy te smutne tematy, jak już tu jesteście, to naprawdę nie opłaca się przesiedzieć całej nocy przy barze - roześmiała się. - Mówię wam, teraz będę królową parkietu.
+10% DO OBRAŻEŃ W WALCE WRĘCZ | 75% SZANSY NA POWALENIE PRZY ATAKU OMNI-OSTRZEM
ObrazekObrazek
THEME - BATTLE - RAGE - CASUAL - ARMOR
Wiedza to tylko sąd, któremu ufasz dostatecznie, by na nim opierać swoje działania.
Skype - ganazowana. GG - 50192100, ale trzeba na mnie nakrzyczeć, żebym je włączyła.
Sarah Jidong
Awatar użytkownika
Posty: 84
Rejestracja: 15 cze 2013, o 19:32
Miano: Sarah Jidong
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca przygód
Status: ex-Technology Arts; dłużnik Cerberusa, świadek wydarzeń w Jōnetsu Technology
Kredyty: 18.375
Lokalizacja: Cytadela

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 19:03

- Taki już jest. Od zawsze bywał niezdecydowany. To samo z wojskiem. Najpierw chce wykonywać rozkazy, potem mu się odechciewa. - powiedziała Sarah popijając swoje wino.
- Chcesz powiedzieć, że powinienem był...
- Oczywiście, że nie. Słusznie postąpiłeś. Po prostu...tak tylko mówię.
Dwójka z zaciekawieniem przyglądała się chwiejącej asari, gdy ta poszła podnieść swoją kurtkę. Sarah zwróciła uwagę na stan upojenia alkoholowego kobiety, zaś Jaechang postanowił...dokładnie się przyjrzeć kobiecym kształtom.
- Wiesz...jeśli dzięki robocie od Lumii trafię do szpitala, to zobaczę Cię ponownie, a to już całkiem ciekawa perspektywa. - wypowiedział mężczyzna, gdy asari użyła go jako podpórki.
- Zapomnij, nie idę na parkiet. - krótko skwitowała Jidong. - Nie potrafię tańczyć, zresztą tutaj przy barze jest o wiele...ciszej.
- Cóż...ja nie jestem tak wybredny jak moja siostra. - dodał Jaechang puszczając Asaii oczko i popijając swoją wódkę.
ObrazekObrazek GG: 40784853
Asaia Cassi
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: 15 lut 2014, o 20:29
Miano: Asaia Cassi
Wiek: 246
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Postać główna: Irene Dubois
Lokalizacja: Cytadela
Status: Ex-lekarz Drugiej Floty Asari
Kredyty: 3.850
Medals:

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 19:52

- Nikt Ci nie broni mnie odwiedzić, jak będziesz cały i zdrowy - odparła Asaia.
Ruszyła po schodach na górę, na parkiet, widząc, że mężczyzna rusza za nią. Tak jak wspominała wcześniej, nie było tam zbyt wielu osób. Dużo miejsca zajmowała para, która odtańcowywała jakiś skomplikowany układ, ale asari nie przejęła się nimi. Bez ceregieli wparowała na sam środek parkietu i wciągnęła za sobą Jaechanga. Nie była jakąś świetną tancerką, ale miała grację ruchów naturalną dla każdej przedstawicielki swojej rasy. Zdawała sobie sprawę z tego, że duża większość obecnej na parkiecie płci męskiej przyglądała się bardziej jej, niż tancerkom, ale kompletnie jej to nie interesowało. Może nawet wyglądała głupio, bo świat trochę wirował jej przed oczami, ale naprawdę się nad tym zastanawiała. Udało jej się zapomnieć o męczącej operacji i irytującej pielęgniarce. Poznane przed chwilą rodzeństwo też uznała za sympatyczne, a z Jaechangiem bawiła sie doskonale.
- Naprawdę nie uda się wyciągnąć tu Twojej siostry? - zawołała do niego, przekrzykując muzykę. - Zawsze jest taka drętwa? Znaczy... przepraszam... spięta?
+10% DO OBRAŻEŃ W WALCE WRĘCZ | 75% SZANSY NA POWALENIE PRZY ATAKU OMNI-OSTRZEM
ObrazekObrazek
THEME - BATTLE - RAGE - CASUAL - ARMOR
Wiedza to tylko sąd, któremu ufasz dostatecznie, by na nim opierać swoje działania.
Skype - ganazowana. GG - 50192100, ale trzeba na mnie nakrzyczeć, żebym je włączyła.
Sarah Jidong
Awatar użytkownika
Posty: 84
Rejestracja: 15 cze 2013, o 19:32
Miano: Sarah Jidong
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca przygód
Status: ex-Technology Arts; dłużnik Cerberusa, świadek wydarzeń w Jōnetsu Technology
Kredyty: 18.375
Lokalizacja: Cytadela

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 20:09

Jaechang przez kilka pierwszych sekund stał jak wryty wpatrując się w asari, która nie ukrywając, miała kilka "pokaźnych" atutów. Na całe szczęście (dla niego) już po chwili otrząsnął się i rozpoczął swój niezwykle zawzięty taniec polegający na kręceniu rękoma i podskakiwaniu nogami. Robiąc takie wygibasy, Jaechang niechcący przywalił pięścią w jednego z tańczących obok turian, jednakże ten nie postanowił się zemścić i po prostu z wielkim oburzeniem opuścił parkiet.
- Raczej nie, chyba nie gustuje w tego typu "zabawach". - odrzekł spokojnie mężczyzna. - Zależy co rozumiesz poprzez "spięta". Z jednej strony to typowy mózgowiec, z drugiej to zawsze ona pierwsza zaczyna być niepoważna w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ale raczej nie przyszliśmy tutaj gadać o mojej siostrze. Opowiedz mi coś o sobie. Jedyne co o Tobie wiem to to, że masz na imię Asaia i pracujesz w szpitalu. Powiedz mi skąd pochodzisz, czy poza medycyną masz jeszcze jakieś zainteresowania...W jakich facetach gustujesz... - tę ostatnią część Jaechang wypowiedział nieco zadziornie.
Sarah cały czas siedziała przy barze od czasu do czasu zerkając na parkiet, czy też innych gości lokalu i robiła coś na swoim zielonym omni-kluczu.
ObrazekObrazek GG: 40784853
Asaia Cassi
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: 15 lut 2014, o 20:29
Miano: Asaia Cassi
Wiek: 246
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Postać główna: Irene Dubois
Lokalizacja: Cytadela
Status: Ex-lekarz Drugiej Floty Asari
Kredyty: 3.850
Medals:

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 21:01

- Pierwsza? Niepoważna? - Asaia roześmiała się. - Wygląda, jakby była stworzona do utrzymywania wszystkiego w ryzach.
Próbowała dalej przekrzykiwać muzykę, ale uznała, że nie ma w tym sensu. Już jej zaschło w gardle, mimo, że powiedziała ledwie kilka zdań. Pokazała Jaechangowi na migi, że pogadają później i tańczyła jeszcze do końca numeru. I następnego. I w sumie jeszcze następnego. Kiedy stwierdziła, że wystarczy, pytającym gestem wskazała z powrotem bar. Chyba wytańczyła część alkoholu, nawet z powrotem widziała wyraźniej. Lekko zbiegła po schodach i z powrotem usiadła koło Sary, szturchając ją łokciem.
- I co? Nadal nie chcesz iść z nami na górę? Znajdziemy Ci jakiegoś towarzysza do tańca.
Upiła łyk swojego drinka i spojrzała na Jaechanga, który usiadł koło niej.
- Pytałeś... Urodziłam się na Thessii. Lubię czytać. Lubię też patrzeć. To znaczy... wiesz, z balkonu swojego mieszkania mam taki cudowny widok na Prezydium! A gdybyście zobaczyli jezioro, przy którym mieszkałam na Thessii, och, te wszystkie kolory... aż mi się zatęskniło do domu - westchnęła. - Ale o Was też nie wiem zbyt wiele, poza tym, że się lubicie sprzeczać i że szukacie niebezpiecznej pracy.
+10% DO OBRAŻEŃ W WALCE WRĘCZ | 75% SZANSY NA POWALENIE PRZY ATAKU OMNI-OSTRZEM
ObrazekObrazek
THEME - BATTLE - RAGE - CASUAL - ARMOR
Wiedza to tylko sąd, któremu ufasz dostatecznie, by na nim opierać swoje działania.
Skype - ganazowana. GG - 50192100, ale trzeba na mnie nakrzyczeć, żebym je włączyła.
Sarah Jidong
Awatar użytkownika
Posty: 84
Rejestracja: 15 cze 2013, o 19:32
Miano: Sarah Jidong
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca przygód
Status: ex-Technology Arts; dłużnik Cerberusa, świadek wydarzeń w Jōnetsu Technology
Kredyty: 18.375
Lokalizacja: Cytadela

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 21:42

Jaechang od wygibasów na parkiecie o mało co nie wyzionął ducha. Wyraźnie się ucieszył, kiedy asari dała znak by udać się do baru. Natychmiast zajął miejsce koło Asaii i z zaciekawieniem wysłuchał co miała do powiedzenia. Sarah szturchnięta łokciem nieco spochmurniała, chyba była w trakcie wykonywania naprawdę pasjonującej czynności na omni-kluczu.
- Nie...nie chcę. - odpowiedziała zaciskając zęby.
Jaechang delikatnie machnął ręką.
- To taka typowa siostrzano-braterska miłość. Jak pewnie się domyślasz, pochodzimy z Ziemi. Też całkiem piękna planeta. Sarah lubi chyba dosłownie wszystko co związane z elektroniką, zaś ja...cóż...w sumie...nie mam żadnego hobby. W wojsku nie było czasu na takie rzeczy, chyba, że zaliczamy też walenie się po mordach.
- A Ty, masz jakieś rodzeństwo? - wtrąciła Sarah dalej będąc pochłonięta grzebaniem w omni-kluczu.
ObrazekObrazek GG: 40784853
Asaia Cassi
Awatar użytkownika
Posty: 171
Rejestracja: 15 lut 2014, o 20:29
Miano: Asaia Cassi
Wiek: 246
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Postać główna: Irene Dubois
Lokalizacja: Cytadela
Status: Ex-lekarz Drugiej Floty Asari
Kredyty: 3.850
Medals:

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 21:57

Asari skrzywiła się.
- Walenie się po mordach - powtórzyła. - To faktycznie ciekawe zainteresowania.
Zajrzała Sarze przez ramię do omni-klucza, ale niewiele wywnioskowała z tego, co dziewczyna z nim robiła.
- Mam siostrę - westchnęła. - Tu, na cytadeli. Tańczy w którymś z barów, ale nawet nie wiem w którym. Wolę nie wiedzieć. Ale ma dopiero dziewięćdziesiąt lat, więc powiedzmy, że ma jeszcze prawo do podejmowania niewłaściwych decyzji... - spojrzała na Sarę. - Jesteś zła?
+10% DO OBRAŻEŃ W WALCE WRĘCZ | 75% SZANSY NA POWALENIE PRZY ATAKU OMNI-OSTRZEM
ObrazekObrazek
THEME - BATTLE - RAGE - CASUAL - ARMOR
Wiedza to tylko sąd, któremu ufasz dostatecznie, by na nim opierać swoje działania.
Skype - ganazowana. GG - 50192100, ale trzeba na mnie nakrzyczeć, żebym je włączyła.
Sarah Jidong
Awatar użytkownika
Posty: 84
Rejestracja: 15 cze 2013, o 19:32
Miano: Sarah Jidong
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca przygód
Status: ex-Technology Arts; dłużnik Cerberusa, świadek wydarzeń w Jōnetsu Technology
Kredyty: 18.375
Lokalizacja: Cytadela

Re: Klub "Czyściec"

21 lut 2014, o 22:08

- Tylko dziewięćdziesiąt, co? - powiedział nieco żartobliwie Jaechang. - Aż się boję spytać ile Ty masz lat...
Sarah wymownie wypuściła powietrze z płuc.
- Nie jestem zła...może lekko roztrzęsiona. Po prostu...zresztą nieważne.
- Na początku naszej rozmowy wspomniałaś, że przyszłaś tutaj jedynie odpocząć...odstresować się...Nie szukasz swojej siostry? - dodał po chwili już nieco zdziwiony mężczyzna. - Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do nas, znasz jej cechy szczególne. Poza tym, iż jest asari...Właściwie to jak to się stało, Ty pracujesz w szpitalu a Twoja siostra jest tancerką w barze?...
ObrazekObrazek GG: 40784853

Wróć do „Krąg Prezydium”