Informacje na temat rodziny, członków załogi czy też bliskich postaci, którzy mogą mieć wpływ na jej rozgrywkę, lub też biorą w niej czynny udział sterowani przez samego gracza lub Mistrza Gry.

NPC - Alexis Crimson

7 cze 2014, o 22:36


Miano: Roy Crimson
Wiek: 19 listopada 2154, 32 lata
Zawód: Ochroniarz

Opis: Charakterystyczna, zgolona głowa i jasna, gęsta broda, czasem zaplatana w warkoczyk. Do tego wysoka, barczysta sylwetka i spojrzenie spode łba. Wygląda groźnie, w rzeczywistości jednak Roy jest człowiekiem z sercem na dłoni, jego empatia czasem przechodzi wszelkie granice, zwłaszcza, gdy chodzi o Lex. Od dnia narodzin siostry opiekował się nią i zostało mu to do dziś, ta automatyczna i bezinteresowna troska. Chwilami nadal traktuje ją jak małą dziewczynkę, choć wie, że z tej dziewczynki nie zostało już w niej nic.
Od zawsze sprawiał problemy. Jako dziecko nie potrafił usiedzieć w miejscu, był jednym z tym wiecznie posiniaczonych chłopców o podrapanych kolanach. Kiedy tylko Lex podrosła wystarczająco, ciągał ją za sobą po drzewach i dachach budynków. Dlatego też rodzice bardzo szybko nauczyli się, że ubieranie córki w sukienki mija się z celem, tak samo jak próby wychowania jej na damę - brat miał na nią zbyt duży wpływ, był dla niej zbyt wielkim wzorem. W szkole zawsze radził sobie dobrze, choć impertynencja zdarzała się wpędzać go w kłopoty. Jakoś dotrwał do końca, choć ledwo - nie odpowiadał mu system edukacji i wymogi, jakie przed nim stawiano. Po zakończeniu nauki znalazł pracę w firmie ochroniarskiej i tak zarabia na życie od dobrych kilkunastu lat, o dziwo całkiem nieźle się realizując zawodowo.
Roy mieszka w niewielkim apartamencie, niedaleko domu rodzinnego, niestety samotnie - nigdy nie znalazł kobiety, z którą mógłby spędzić życie. Wieczory spędza w barach, na piciu i rozróbach. Noc bez bitki to dla niego noc stracona. Jednak mimo narwanego charakteru i agresora, który włącza mu się po alkoholu, dla swoich bliskich i przyjaciół jest niezachwianą podporą i niezawodnym przyjacielem. Znany jest ze swoich słabych żartów, które jednak przy dużej ilości napojów procentowych czynią go królem imprezy. Roy żyje chwilą i takie życie czyni go szczęśliwym.

Miano: Simon Pike
Wiek: 6 grudnia 2144, 42 lata
Przynależność: Cerberus

Opis: W tym wieku zwykle mężczyźni wyglądają gorzej, niż Simon, ale jego młodość przemija z klasą. Pojawiające się zmarszczki dodają mu charakteru, a czarne, krótko ścięte włosy chyba jeszcze długo nie zaczną siwieć. Zazwyczaj elegancki ubiór i przyjazna twarz bardzo łatwo do niego przekonują. Ale być może wiąże się to też z jego znajomością ludzkiej psychiki - praca psychiatry uczy podejścia do drugiego człowieka.
Simon i Lex znali się dawniej, gdy ta kończyła edukację, ale bardziej z widzenia niż osobiście. Później ich drogi na długo się rozeszły. Pike został zatrudniony w Cerberusie i zajął się swoim życiem, bowiem praca dla tej organizacji była ciężka i wymagająca poświęcenia. Po wielu latach z powrotem natknął się na Crimson i widząc stan, w jakim się znajdowała, upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu. Wyciągając do niej pomocną dłoń, zapewnił sobie przychylność pracodawców, werbując obiecującego inżyniera i upewnił się, że Lex będzie przy nim. Sam przed sobą się nie przyznawał, ale uległ niezdrowej fascynacji tą kobietą, doprowadził więc do tego, że to on został jej psychiatrą osobistym. Teraz co tydzień widuje Crimson w swoim gabinecie, a jeśli okoliczności na to nie pozwalają, przynajmniej łączą się na odległość. Simon stale ma nadzieję, że wyniknie z tego coś więcej, choć póki co na to nie wygląda.
- NPC - ARMOR -
ObrazekObrazek
+10% DO OBRAZEŃ WRĘCZ | 75% SZANSY NA POWALENIE | +10% PREMIA TECHNOLOGICZNA | +10% TARCZE

Obrazek
Alexis Crimson

Avatar użytkownika
 
Posty: 273
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 23:05
Miano: Alexis Crimson
Wiek: 28
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Inżynier Cerberusa
Postać główna: Irene Dubois
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 21.400
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Powrót do Karty NPC

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość