Niewielka kolonia, jedna z niewielu na planecie, będąca pod opieką korporacji ExoGeni, ale także stanowiąca pewnego rodzaju eksperyment możliwości adaptacyjnych. Zbudowana została na antycznych, proteańskich ruinach i to dzięki wykorzystywaniu ich technologii przetrwała wiele trudnych sytuacji.

Moduł'mieszkalny #257-3/873

27 lut 2015, o 01:26

Obrazek
Model:
#surv-FERO-aX-m1-m2-Ex1
Pomieszczeń:
3
Specyfikacja:
Moduł sypialny z aneksem kuchennym
Moduł sanitarny
Moduł warsztatowo - techniczny
Śluza łączaca
Mieszkanie na Feros zdecydowanie nie miało wiele wspólnego z pojęciem „mieszkania” do jakiego przywykli mieszkańcy większości dużych ośrodków.
Trudno było tak nazwać zespół kontenerów , po prostu połączonych razem , położonych w zagospodarowanym piętrze na potrzeby rozrastającej się koloni pół zrujnowanej budowli.
Ot. Jeden pełnił rolę część kuchenno - sypialnej, drugi - był zwyczajnie warsztatem, magazynkiem i miejscem pracy a trzeci - funkcje sanitarne.
Okolica” ? Fenomenalna! Feros słynęło ze swojej zakurzonej, pylistej atmosfery. Jeśli do tego dodać wysoko relatywnie położony poziom (bo przecież piętrem trudno nazwać platformę budynku pozbawionego jednej ze ścian) z „widokiem” na gruzowiska i pobliskie, całkowicie już zrujnowane budowle - otrzymujemy miejsce, gdzie każdy chciałby mieszkać.
Cóż, chłopakowi to wystarczało. Nawet jeśli z powodu warsztatu musiał zdecydować się na miejsce odrobinę odizolowane od głównego kompleksu kolonistów.
Czego jak czego, ale przestrzeni na Feros nie brakowało. Stare, zbudowane przez prometean doki również doskonale się sprawdzały jako miejsce postoju fregaty, która przecież do najmniejszych nie należała.
Przestrzeń, która w metropoliach, dużych stacjach czy ludnych koloniach było bardzo deficytowe i kosztowało grube kredyty.
>> Ibris << >> Theme #1 << >> Theme #2 <<
ObrazekObrazek
Wayra Talav

Avatar użytkownika
 
Posty: 65
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 10:38
Miano: Wayra Talav
Wiek: 22
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Kurier / Przemytnik / Najemnik / Pilot
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 9.295

Powrót do Nadzieja Zhu

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość