Szeol Gate
Awatar użytkownika
Posty: 154
Rejestracja: 16 maja 2014, o 16:45
Miano: Szeol Gate
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec.
Rasa: Człowiek.
Zawód: Łowca głów, pilot
Lokalizacja: Dominikana (posiadłość)
Kredyty: 22.020

Szeol Gate

16 maja 2014, o 16:47


// Włączanie…

// Ochrona poufnych danych włączona.

// Proszę podać login i hasło.

Login: ██████████████
Hasło: ██████████████

// Logowanie…

// Witam agencie ███████

Otwórz akta C-182, wyłącz ochronę danych dla obiektu.
Wyłącz przypomnienia o ochronie poufnych danych.

// Przenoszę do akt C-182 – Szeol Gate.

Przenieś do akt C-0A182

// Szeol Gate – dane podstawowe, przenoszę

// Uzupełnianie…
Miano: Szeol Gate.
Wiek: 18.02.2159 rok, 27 lat.
Rasa: Człowiek.
Płeć: Mężczyzna.
Specjalizacja: Szturmowiec.
Przynależność: Społeczność galaktyczna.
Zawód: Łowca głów, pilot.
// …

Zakończ

// Trwa zamykanie akt C-0A182

// Witam agencie ███████

Przenieś do akt C-A182

// Szeol Gate – aparycja, przenoszę

// Uzupełnianie…
Szeol to typ faceta, który zawsze znajdzie zainteresowanie wśród przedstawicielek płci pięknej. Oczywiście, różnie to bywa; jednej do gustu przypadnie bardziej, drugiej mniej. Nie można powiedzieć o nim „mizerny chłopaczyna”, broń Boże - Gate to mężczyzna postawny, szeroki w barkach i wąski w biodrach. Po jego ciele doskonale widać, iż wysiłek fizyczny nie jest mu obcy, a jego postać opisać można krótko słowami „dobrze zbudowany”. Dobremu żołnierzowi przystoi nabrać trochę krzepy.
Jego wygląd może przywodzić na myśl wikinga (wszystkich niewtajemniczonych odsyłam do bazy danych o Ziemi. Hasła docelowe: Skandynawia, północ, Wallhalla), choć brakuje mu bujnej czupryny i warkoczyków wplecionych w brodę. Jeżeli już jesteśmy przy fryzurze Szeola, to tak naprawdę praktycznie jej nie ma: po bokach głowy jest ścięty na bardzo krótkiego jeża, zaś u góry posiada tych włosów znacznie więcej. Krótko mówiąc; obcięty na nieprzesadnego irokeza. Dodatkowo warto wiedzieć, iż Gate jest brunetem i upodobał sobie również noszenie brody, która jest zadbana, jak on sam.
Twarz Gate’a to twarz sroga, naznaczona przez czas; zaufania nie wzbudza, a wywołuje uczucie niepokoju czy strachu. Spowodowane jest to głównie przez wiecznie ściągnięte w dół brwi, nadające twarzy mężczyzny swoistego skupienia czy niezadowolenia. Brązowe oczy również grają wielką rolę w „grze psychologicznej”, jaką można nazwać przypadkowe wywoływanie negatywnych uczuć u drugiego człowieka. Na zwieńczenie opisu twarzy Szeola, warto powiedzieć o podłużnej bliźnie, która znalazła sobie miejsce obok nosa.
// …

Zakończ

// Trwa zamykanie akt C-A182


//Witam agencie ███████

Przenieś do akt C-B182

// Szeol Gate – osobowość, przenoszę

//Uzupełnianie…

//Osobowość obiektu C-182.

Notka od agenta ███████: charakter sporządzony na podstawie raportu pani ███████, które następnie potwierdziło kilka osób z otoczenia Gate’a.

Szeol to osoba prawa, bezinteresowna, choć czasem idzie na ustępstwa. Krótko mówiąc: chaotyczny dobry. Co jeszcze można powiedzieć o nim dobrego? Osoba ambitna i uparta, ceniąca spokój i wszelki porządek; pedantyczność ma to do siebie, że nienawidzi nieładu. W swoim towarzystwie rozgadany, przyjazny gość o czarnym poczuciu humoru, które udziela się czasem w nieodpowiednich momentach. Szarmancki, jak i miły na swój oryginalny sposób. Być kimś bliskim dla Gate’a, to znaczy mieć troskliwego obrońcę.
Aczkolwiek Omega nie dorasta do pięt pięknej i bezpiecznej Cytadeli; na tej dawnej kopalni, gdzie ludzie szukają lepszego życia, rządzi prawo silniejszego. A jeżeli nie masz dość krzepy, to musisz przynajmniej być cwanym lisem. Dlatego też ta zła strona medalu jest równie silna, co dobra; Szeol zależnie od sytuacji potrafi coś ukraść, okraść, czy też zrobić komuś krzywdę lub... A kto wie, co jeszcze. Każdy jest zdolny do wszystkiego, szczególnie, jeżeli chodzi o sprawy ważniejsze niż życie jednostki. Pochodzi z Omegi, więc potrafi być bezlitosny i nie boi się odpowiedzialności, ani trudnych decyzji. Zabijanie również nie jest dla niego czymś niezwykłym, chociaż nie strzela do każdego, kogo zobaczy. Opanowany, potrafi zachować zimną krew; dobry materiał na żołnierza.
// Spójność osobowości z Maderinem Gate: 56%. Zaleca się obserwację.
//…

Zakończ

//Trwa zamykanie akt C-B182


//Witam agencie ███████

Przenieś do akt C-C182, wyróżnij najważniejsze raporty i wyodrębnij z nich najważniejsze informacje.

// Yankel „Shelter” Osborn –historia, przenoszę

//Uzupełnianie …
//18.02.2159 12:34
Urodzony na Omedze 18.02.2132 roku (liczone wg. kalendarza gregoriańskiego). Poród odbierał doktor ███████ bliżej znany jako agent ███████. Matka Gwen Gate przeżyła poród tak, jak planowano i zatrzymała obiekt C-182, również zgodnie z planem.
Dodatkowe wytyczne: zapewnienie lokum obiektowi oraz jego matce, zapewnienie rodzicielce pracy. Dalsza obserwacja.

//12.01.2170 2:14 - raport specjalny
Zgodnie z umową, Obiektowi C-182 wszczepiono implant L3n, przeznaczony dla klasy szturmowców. W jego tok nauczania wprowadzono szkolenie biotyczne (nauczyciel to agent ███████); radzi sobie dobrze, jest zdolny, jak jego ojciec.

//03.07.2170 18:45
Obiekt nie wykazuje żadnych ojcowskich skłonności. Matka C-182 nie wspomina o pracy ojca, a przekazuje jedynie niekompletną historie agenta Maderina Gate; nie złamano ultimatum.
Szeol Gate sprawuje się dobrze; jest uczony w małej, bezpiecznej placówce – nie odnotowano ataków na tle rasowym lub jakimkolwiek innym. Zgodnie z ultimatum będzie on chroniony do dwudziestego roku życia.

//18.02.2179 12:18
Obiekt C-182 osiągnął dzisiaj wiek dwudziestu lat; w dniu dzisiejszym odwołujemy agentów dbających o jego bezpieczeństwo. Matka Szeola zmarła na komplikacje po zawale serca, co dla Gate’a było ogromnym i bolesnym ciosem. Mimo wszystko pozbierał się dość szybko i przerwał naukę na mechanika pokładowego – zwerbował się do firmy udzielającej ochrony za pieniądze. Jego dotychczasowe kwalifikacje Obiektu: pilot statku kosmicznego (fregaty, krążowniki).
Przełożeni, mimo wysokiej zgodności charakterów, rozkazali przerwać obserwację C-182. Aczkolwiek zarządzenie nie dotyczyło wykasowania mężczyzny z baz danych ███████.

***** - Urodziłem się na Omedze, lepszego miejsca we wszechświecie po prostu nie ma. Prawda? – powiedział z przekąsem. –Ale teraz jestem naprawdę grzecznym chłopcem. Może tam plony zbierają złodzieje i reszta nieciekawego towarzystwa, ale po co tak od razu wszystkich jedną miarą?
Szeol po dotarciu na Cytadelę, trafił od razu do biura SOC, a dokładniej na salę przesłuchań. Niestety, albo stety nie używali wobec niego przemocy, chociaż inni złapani mówili, co innego. Może to przez to, że właśnie tu dotarł?
Pomieszczenie było przyciemnione i duszne. Mężczyzna siedział przykuty do krzesła, aby czasem nie zrobił krzywdy turianinowi, który podjął się przesłuchania tego dość irytującego ziemianina; krążył i spoglądał lodowatym wzrokiem na więźnia, albo na d-pada.

"Raport SOC Statek towarowy „SO. Pointius” został napadnięty przez piratów, którzy odważyli się rabować w układach Przymierza. Załoga przewoziła platynę na ludzką kolonię w układach Terminusa (na prośbę przewoźnika dokładna lokacja i ilość utajnione w raporcie ogólnodostępnym) z planety Przymierza. Załoga licząca dokładnie pięćdziesiąt (+ jeden więzień) osób, została praktycznie wybita: przeżyły cztery osoby, które odpierały wrogie siły. W skład ocalonych wchodzi Rupert Borm (więzień), John Shafard(ochrona statku), Omena Vas’Pointius (kapitan) oraz Szeol Gate (ochroniarz statku, właściciel więźnia); ulokowali się oni na mostku, nadali sygnał SOS i pomysłowo nie pozwolili sobie wpaść w niewolę rabusiów. Przymierze dotarło w stosunkowo krótkim czasie, po czym równie prędko przechwyciło statek z rąk piratów.
Szczegółowy przebieg walki, jak i informacje o stratach obu stron w raporcie utajnionym.”


-Człowiek... i widzę, że łowca nagród – powiedział turianin po chwili namysłu. – Nie mieliśmy cie w naszej bazie, lecz nie martw się – już się tam znalazłeś. Witaj na Cytadeli, chociaż niekoniecznie w miejscu, które pasowałoby jakiemukolwiek obywatelowi.
Kosmita zatrzymał się naprzeciw przesłuchiwanego. Ręce skrzyżował na swej dumnie wypiętej piersi, wciąż obserwując marnego – przy takiej wielkiej kupie mięsa, jak sierżant – człowieczka. Sprawa normalna, chociaż z drugiej strony dość intrygująca; rzadko, który kapitan statku handlowego zgadza się na dodatkowego pasażera w postaci więźnia.
- Nie mamy nic na Ciebie, nie musisz się martwić o swoje dupsko. – członek SOC westchnął z żalu, że kolejnej nieciekawej osobie się upiecze. Łowcy nagród, mimo, że dostarczali poszukiwanych listem gończym, to sami często nie mieli czystej kartoteki… lub sumienia. –Jednakże opowiedz coś o sobie, przyda się nam twój krótki życiorys.
Szeol można powiedzieć, że przysypiał. Nie spodziewał się po turianinie takiego spokojnego obycia się z nim… Praktycznie jakby był w urzędzie, czy u cioci na obiedzie – „powiedz jak się żyje, co tam u ciebie?”.
Kajdanki zaczęły trochę uwierać w nadgarstki, bo nie była to rzecz, którą chciałby na nich nosić. Po to złapał tego pirackiego śmiecia, aby zarobić na jakieś błyskotki czy też ulepszenia. Na pewno nie chciał go przywozić tutaj, na Cytadelę; chcą za niego połowę kwoty, którą oferowała mu kolonia Ilium… Chociaż teraz nie ma większych możliwości, żeby delikwenta stąd zabrać. Przecież nie będzie go odbijał dla kilku kredytów; lepiej mieć czystą kartotekę i czyste konto. Przynajmniej bez władz na karku.
- Jak mówiłem, urodziłem się na Omedze. Mieszkałem tam bardzo długi czas i tam nauczyłem się pilotować statki, i jako tako posługiwać bronią oraz bić; z kim przystajesz, takim się stajesz.. Tylko proszę nie szukać powiązania z Błękitnymi Słońcami, czy innymi organizacjami często trzymających się brudnej roboty – pracowałem, bo dzisiaj się zwalniam, jako ochroniarz. Wpierw byłem tylko małym kurduplem, który chronił płotki przed płotkami. Ale co mnie to? Płacili mi uczciwie, więc robiłem, co mi każą. – Szeol zaśmiał się, wspominając swoją, dla niektórych, niedaleką przeszłość. – Trzy lata temu odkryli, że potrafię pilotować potężne statki. Szef wyczuł człowieka do cięższej roboty, na której zarobi o wiele więcej niż dotychczas – byłem prywatnym strażnikiem każdego kapitana, który miał dość kredytów, aby mnie wynająć. W razie czego robiłem też za pilota zastępczego, który naprawdę znał się na rzeczy… To chyba widać po ostatniej akcji, gdyby nie ja, to wszystko by padło.
- Tak? Dlaczego tak sądzisz… – Tutrianin zaczął coś zapisywać. – Jeszcze podaj aktualne miejsce zamieszkania i dane rodziców.
-Bo pani kapitan zaczęła srać pod siebie, jak tylko usłyszała o tym, że piraci się do nas zbliżają. – Zakończył, dając sobie chwile do namysłu. – Bezdomny, Maderin i Gwen Gate. To chyba na tyle, panie policjancie, prawda?
- Zaraz otrzyma pan zapłatę za więźnia… Kawał skurczysyna złapałeś tam w tym kosmosie, gratuluje. – rzekł turianin. – Nie wpakuj się w kłopoty, bo osobiście cie odstrzelę. Wymaszerować.
//…

Zakończ

//Trwa zamykanie akt C-C182

//Witam agencie ███████

Przenieś do ostatnich raportów obiektu C-182

// Szeol Gate - dodatkowe informacje, przenoszę

//Uzupełnianie …
Ekwipunek: Standardowy generator tarcz, omni-klucz "Primo", 20 tysięcy kredytów, papierosy, zapalniczka na benzynę.
Środek transportu: brak.
Dodatkowe informacje:
- Szeol jest leworęczny, dlatego jego omni klucz znajduje się na prawej ręce.
- Jego hobby są gry planszowe oraz tatuaże, szczególnie zdobienie nimi swojego ciała.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014, o 11:49 przez Szeol Gate, łącznie zmieniany 6 razy.
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Osiągnięcia postaci, informacje dla MG Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ananthe’Viroccum vas Eboracum
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 23 mar 2013, o 21:40
Miano: Ananthe vas Eboracum
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Najemnik
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Status: Członek Zaćmienia Pierwszego Stopnia
Kredyty: 1.200
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Szeol Gate

16 maja 2014, o 16:56

AKCEPT
Tylko czyta się dziwnie, przez tą pseudo bazę danych...
ObrazekObrazek Jeśli piszesz do mnie, używaj rodzaju męskiego, jeśli do Ananthe, rodzaju żeńskiego. Theme postaci
Irene Dubois
Awatar użytkownika
Posty: 1680
Rejestracja: 27 mar 2014, o 16:41
Miano: Irene Dubois
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Złodziejka, technik okrętowy
Lokalizacja: Crescent
Status: Uznana za zmarłą
Kredyty: 30.615
Medals:

Re: Odp: Szeol Gate

16 maja 2014, o 17:33

Cóż, nie jestem w stanie stwierdzić jak to wygląda, na telefonie wydaje się w porządku.
Ale sam tekst jest super, nie mam tej KP nic do zarzucenia, aż bym chciała go poznać :D
Także tego... TAK ode mnie :)
[center]VERTIGO
+20% DO TARCZ | -10% DO TRAFIENIA IRENE | +40% DO OBRAŻEŃ WRĘCZ
ObrazekObrazek
CASUAL - FORMAL - MAIN ARMOR - ARMOR 2 - THEME[/center]

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Szeol Gate

17 maja 2014, o 01:26

Well well, what do we have here... :P
  • "liczone wg. Ziemskiego kalendarza"
    Po "wg" nie powinno być kropki. Ponadto lepiej jest określić to jako kalendarz gregoriański, bo na Ziemi funkcjonuje wiele kalendarzy.

    "Jego dotychczasowe kwalifikacje Obiektu: pilot statku kosmicznego."
    Jakiegoś konkretnego? Inaczej pilotuje się myśliwiec, inaczej korwetę, fregatę, itp., dlatego warto to nadmienić.

    "Urodziłem się na Omedze, lepszego miejsca we wszechświecie po prostu nie ma. Prawda? – powiedział z przekąsem. –Ale teraz jestem naprawdę grzecznym chłopcem. Może tam plony zbierają złodzieje i reszta nieciekawego towarzystwa, ale, po co tak od razu wszystkich jedną miarą?"
    Zgubiłeś myślnik na początku. Przecinek po "ale" jest niepotrzebny.

    "Szeol Gate (ochroniarz statku, właściciel więźnia)"
    Prawo Rady zabrania niewolnictwa. Mógłbyś to ująć jako "opiekun więźnia", ale to też nie byłoby zgodne z prawdą, ponieważ Szeol nie jest przedstawicielem prawa i zgodne z logiką, SOC powinno go potraktować jako zwyczajnego pasażera. Tym bardziej sporządzając właśnie raport.
Na początku historii kilka razy pojawiło się "turianin" pisane dużą literą, dlatego proszę, byś to poprawił. Jest tu trochę błędów interpunkcyjnych, fajnie by było gdybyś przeczytał całość na szybko jeszcze raz i poprawił to, co wyłapałeś.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Szeol Gate
Awatar użytkownika
Posty: 154
Rejestracja: 16 maja 2014, o 16:45
Miano: Szeol Gate
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec.
Rasa: Człowiek.
Zawód: Łowca głów, pilot
Lokalizacja: Dominikana (posiadłość)
Kredyty: 22.020

Re: Szeol Gate

17 maja 2014, o 10:41

"Łowcy nagród, mimo, że dostarczali poszukiwanych listem gończym, to sami często nie mieli czystej kartoteki… lub sumienia."
"Po to złapał tego pirackiego śmiecia, aby zarobić na jakieś błyskotki czy też ulepszenia. Na pewno nie chciał go przywozić tutaj, na Cytadelę; chcą za niego połowę kwoty, którą oferowała mu kolonia Ilium…"
Tenże więzień był poszukiwany listem gończym, za jego "głowę" dali jakąś tam kwotę pieniężną. To nie tak, że Szeol przygarnął sobie sługusa, lecz przewoził osobę poszukiwaną, którą miał oddać stróżom prawa

Poprawiłem, jak umiałem.
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Osiągnięcia postaci, informacje dla MG Wyświetl wiadomość pozafabularną
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Szeol Gate

17 maja 2014, o 11:08

Wybrałeś szturmowca a nie wspomniałeś nic o implancie i programie biotycznym za dzieciaka. Bez implantu nie jesteś w stanie korzystać z biotyki.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Szeol Gate
Awatar użytkownika
Posty: 154
Rejestracja: 16 maja 2014, o 16:45
Miano: Szeol Gate
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec.
Rasa: Człowiek.
Zawód: Łowca głów, pilot
Lokalizacja: Dominikana (posiadłość)
Kredyty: 22.020

Re: Szeol Gate

17 maja 2014, o 11:52

Olivia Harvin pisze:Wybrałeś szturmowca a nie wspomniałeś nic o implancie i programie biotycznym za dzieciaka. Bez implantu nie jesteś w stanie korzystać z biotyki.
Jest, czy teraz dobrze?
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Osiągnięcia postaci, informacje dla MG Wyświetl wiadomość pozafabularną
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Szeol Gate

18 maja 2014, o 11:46

Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek

Wróć do „Podania zaakceptowane”