Irene Dubois
Awatar użytkownika
Posty: 1680
Rejestracja: 27 mar 2014, o 16:41
Miano: Irene Dubois
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Złodziejka, technik okrętowy
Lokalizacja: Crescent
Status: Uznana za zmarłą
Kredyty: 30.615
Medals:

Zeto'seya

21 maja 2014, o 20:33

Też sobie wybrałam chwilę na posta :P

Przejrzyj to, co napisałam, bo nie wiem, czy te poprawki już uwzględniłeś. Jeśli tak, to super. Jeśli nie - polecam to zrobić :D

A, jeszcze jedno - Omega, nie omega.
[center]VERTIGO
+20% DO TARCZ | -10% DO TRAFIENIA IRENE | +40% DO OBRAŻEŃ WRĘCZ
ObrazekObrazek
CASUAL - FORMAL - MAIN ARMOR - ARMOR 2 - THEME[/center]

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Zeto’Seya
Awatar użytkownika
Posty: 388
Rejestracja: 17 maja 2014, o 22:04
Miano: Zeto'seya
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Pilot - Złota Rączka
Lokalizacja: Treches
Status: Maskotka Drużyny
Kredyty: 220
Lokalizacja: Breslau

Re: Zeto'seya

21 maja 2014, o 21:12

Irene
Na kogoś takiego właśnie czekałem. Dzieki za wytknięcie tego wszystkiego. To bardzo ułatwia. Co do przecinków... w gimnazjum zawsze mówiłem: Po co mi budowanie zdania bla bla... przecież mi się to nie przyda. Akurat. No nic... Postaram się jeszcze dziś to zrobić. Dzięki za opinię.

Irene, poprawiłem... większość. Chyba nie wszystko, bo mój osobisty laptop jest chwilowo poza moim zasięgiem i używam zastępczego na którym nie mam historii. A, że dziś mam co robić wrzuciłem z tyloma poprawkami iloma mogłem. Mam nadzieję, że to wystarczy. Bardzo chciałem wstawić tekst dziś, bo muszę nadgonić przyjaciela. Mam nadzieję, że tym razem zasłużę na accepta.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną Obrazek
Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: Zeto'seya

22 maja 2014, o 20:23

No dobra :) Karta co prawda nie jest powalająca, ale wygląda ok.

So:
Obrazek
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 665
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Zeto'seya

22 maja 2014, o 20:27

Nie widzę jakiś rażących błędów poza licznymi powtórzeniami, które najpewniej dokładnie wyliczy ci Carmen, wiec; TAK
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Irene Dubois
Awatar użytkownika
Posty: 1680
Rejestracja: 27 mar 2014, o 16:41
Miano: Irene Dubois
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Złodziejka, technik okrętowy
Lokalizacja: Crescent
Status: Uznana za zmarłą
Kredyty: 30.615
Medals:

Re: Zeto'seya

23 maja 2014, o 08:53

To ja się już więcej nie czepiam. Masz ode mnie TAK :)
[center]VERTIGO
+20% DO TARCZ | -10% DO TRAFIENIA IRENE | +40% DO OBRAŻEŃ WRĘCZ
ObrazekObrazek
CASUAL - FORMAL - MAIN ARMOR - ARMOR 2 - THEME[/center]

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: Zeto'seya

23 maja 2014, o 20:43

Zmieniła się historia, więc raz jeszcze wypadałoby przepuścić ją przez sito lore gry a zwłaszcza tematyki quarian - w której jestem tu ponoć nieoficjalnym specjalistą. ;)
Na początku uderzyło mnie stwierdzenie, że statki flotylli są zawsze zadbane i w pełni sprawne. To obraz nieco wyidealizowany, gdyż flocie raczej się nie przelewa. Niby to niewiele, ale jakaś niewielka zmiana w tym fragmencie (np. "Chociaż większość statków Flotylli i tak nie grzeszyła bezawaryjnością, Defrall był wyjątkowo niewdzięczną dla swoich mechaników krypą").
Przyznam, że sytuacja z ekipą ratunkową jest kontrowersyjna i nieco bezprecedensowa. Z jednej strony prawdą jest, że Pielgrzyma który zabije w trakcie wędrówki niewinnego ziomka czeka wyrok banicji. Z drugiej okoliczności łagodzące są dość duże... Stoję tu nieco w rozkroku, ale nie mając się na co powołać nie będę kazał Ci wymyślać nowego powodu dla którego miałbyś sobie zasłużyć na wygnanie.
Od poprawiania warstwy językowej są tu wybitniejsi specjaliści, więc z mojej strony to tyle. Moja opinia jest pozytywna.
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Zeto'seya

25 maja 2014, o 13:50

Klan po apostrofie piszemy wielką literą. To samo tyczy się Pielgrzymki, ponieważ to nazwa rytuału.
  • "Na ogół taki moment przychodzi kiedy trzeba coś skomentować, na ogół sarkastycznie"
    Powtórzenia.

    "Zdecydowanie ma kłopoty w kontaktach damską-męskich"
    Damsko-męskich.

    "Czasami Zeto, interweniuje bez, specjalnego, zaproszenia."
    Takie combo przecinków widzę pierwszy raz. :P A nie powinno być go ani jednego tutaj.

    "Pracował z nimi ponad rok, przenosząc się ze stanowiska na stanowisko, kiedy w końcu przydzielono go do Frachtowca o wiele mówiącej nazwie: Rupieć."
    "Frachtowca" małą literą.

    "Był to statek na spokojniejsze wypady, raczej do transportowania rzeczy niż do walki w przestworzach."
    Frachtowce zazwyczaj do tego służą, więc niepotrzebnie jest to wspomniane.

    "Jak to Horda miała w zwyczaju, nie oszczędzali nikogo i wkrótce Zeto został bez wsparcie przeciwko bandzie krogan."
    Wsparcia.

    "Ze stosu szmatek wygrzebał arafatek oraz obszerną płachtę i kawałek sznurka."
    Arafatkę. Uważaj na literki, często przestawiasz. :P

    "Zeto zwykle towarzyszył drużynie sabotażystów składającej się ze Snajpera, dwóch saperów, i trzech szturmowców."
    Wielka litera nie tam, gdzie trzeba.

    "Dzięki szeregu misji z tą drużyną, obeznał się w używaniu materiałów wybuchowych i hakowaniu."
    Szeregowi.

    "Bardzo często wkradał się do systemów wroga i obracał, ich własne, wieżyczki przeciw nim, używał monitoringu by informować swoich, kiedy mogą bezpiecznie przejść przez jakiś region lub korytarz."
    Przecinki obok "ich własne" nie są potrzebne.

    "Większość skorzystała z oferty i uważając się za szczęściarzy"
    Tego "i" tam nie powinno być. :P

    "Poznał go przypadkiem w jakiejś kiepskiej spelunie na Omedze, kiedy im obojgu banda vorche zabrała ciekawą i dobrze płatną pracę"
    Vorchy albo vorcha.

    "Salwowali się ucieczką statkiem Hex'a. Kiedy Hex zobaczył z jaką łatwością Zeto obsługuje jego statek, którym (nie okłamujmy się) Hex potrafił co najwyżej przelecieć z doku do doku, od razu najął go jako pilota."
    3x Hex, te powtórzenia. :P
Czemu quarianie, którzy go znaleźli, postanowili pozbawić go pistoletu w ten sposób? To trochę ryzykowne i kojarzy się raczej z niezbyt przyjaznymi następstwami. Może warto byłoby to poprawić? Po prostu coś usłyszał, spanikował i strzelił. Ew. coś innego, jeśli tylko wymyślisz.
Na koniec: nie jestem pewna, czy zaprezentowany na obrazku statek pasuje do frachtowca. Szybciej wzięłabym go za myśliwca, ew. bardzo agresywną wersję korwety.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Zeto'seya

25 maja 2014, o 15:57

Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek

Wróć do „Podania zaakceptowane”