Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Origin
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:02
Wiek: 0
Klasa: Niszczyciel
Rasa: Żniwiarze
Zawód: ...
Postać główna: Sari'Tao nar Rayya
Kredyty: 15.000

Postać Żniwiarza [MG]

2 cze 2012, o 18:24

Quash, ale to ma BYĆ NPC. To będzie postać niezależna kierowana jedynie przeze mnie. Nie będzie miał żadnych statystyk. Nie będę mogła go w żaden sposób rozwijać. Będę ta postacią mogła jedynie tworzyć dla was misje jako MG i uczestniczyć w akcjach innych MG.
"Reprezentujecie chaos. My reprezentujemy ład. Każda cywilizacja organiczna musi zostać zebrana, by zaprowadzić ład w miejsce chaosu. To nieuniknione. Bez naszej interwencji istoty organiczne czeka zagłada. Jesteśmy waszym ocaleniem. Cykl musi trwać. Nie ma innego wyjścia." - Żniwiarz
Obrazek
ThemeONE | ThemeTWO | ThemeTHREE | ThemeFOUR
Khaal

Re: Postać Żniwiarza [MG]

2 cze 2012, o 18:28

NPC może być kierowany przez każdego, tu masz w zanadrzu sama takiego potwora.
Origin
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:02
Wiek: 0
Klasa: Niszczyciel
Rasa: Żniwiarze
Zawód: ...
Postać główna: Sari'Tao nar Rayya
Kredyty: 15.000

Re: Postać Żniwiarza [MG]

2 cze 2012, o 18:30

No może, ale w założeniach ten NPC byłby kierowanie jedynie przeze mnie. Zresztą ja tylko wyjaśniłam twoje PS, a ty możesz mieć opinię na ten temat jaką chcesz. ;) Tymczasem czekam na opinie innych.
"Reprezentujecie chaos. My reprezentujemy ład. Każda cywilizacja organiczna musi zostać zebrana, by zaprowadzić ład w miejsce chaosu. To nieuniknione. Bez naszej interwencji istoty organiczne czeka zagłada. Jesteśmy waszym ocaleniem. Cykl musi trwać. Nie ma innego wyjścia." - Żniwiarz
Obrazek
ThemeONE | ThemeTWO | ThemeTHREE | ThemeFOUR
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Postać Żniwiarza [MG]

2 cze 2012, o 19:14

Przyznam szczerze, że pomysł sam w sobie jest kontrowersyjny. Ostatnio wypowiadałem się w podobnym temacie na 2.0, kiedy to ktoś chciał grać Gethem. Wtedy jednak miała to być rozwijalna postać gracza, a nie jak w tym przypadku NPC Mistrza Gry. Na innych forach, gdzie byłem MG, sam stosowałem ulubione swoje NPC, by uprzyjemnić i sprawić, by rozgrywka graczy była bardziej ciekawa. Miałem też NPC, którego lubiłem bardziej od innych i tego nie ukrywałem. Były to postacie zarówno pozytywne, jak i antagoniści. Zastrzegałem sobie też prawa do tego, by nikt inny z MG, nie sterował moimi NPC.

Ten NPC prawdopodobnie byłby antagonistą i z założenia Orgin by nim sterowała. Jeżeli więc Administracja zgadza się na wprowadzenie do rozgrywki fabularnej (w ten, czy inny sposób) Żniwiarza, to nie widzę problemu. Kto by nie chciał zmierzyć się z wielkim zabójczym robotem i nie spróbować swoich sił?
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Postać Żniwiarza [MG]

3 cze 2012, o 11:07

Większością głosów pomysł zostaje przyjęty. Strzeżcie się tej maszyny! (;
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Mortal One
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:43
Miano: Victor Brown aka Mortal One
Wiek: 32
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: przemytnik
Kredyty: 15.000

Re: Postać Żniwiarza [MG]

3 cze 2012, o 11:14

Mi się to podoba, tylko właśnie. Co do uzasadnienia... jak mówił już Norg:
Norg pisze:Czy z tym jednym jedynym strażnikiem, to nie mogło być zwyczajne kłamstwo? Pomyłka? Galaktyka długa i szeroka.
Jak dla mnie - nie mogło, a nawet POWINNO. Bo w sumie to leżałoby w interesie Suwerena. Skoro wiedział, że sprawa się rypła, to próbował jakoś się zabezpieczyć. A nigdzie nie jest powiedziane, że Suweren wypił jakiś eliksir prawdy albo powstał z rasy Pinokiów i mu nos urośnie. I z opcji wymienionych wcześniej przez Origin zdecydowanie ta druga, choć musieliby się znaleźć gracze (jeśli mielibyśmy fabularnie to odgrywać), którzy poświęciliby postacie, by zostały zindoktrynowane. Bo inaczej się chyba nie da...

Jeśli coś nakręciłem, to sorry, ale mam elementarne braki wiedzy z ME (grałem tylko w 1 DDDD:), choć na bieżąco je uzupełniam.
Hawk pisze:Czy z tym jednym jedynym strażnikiem, to nie mogło być zwyczajne kłamstwo? Pomyłka? Galaktyka długa i szeroka.
I grejt, że przyjęty :O
Obrazek
Origin
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:02
Wiek: 0
Klasa: Niszczyciel
Rasa: Żniwiarze
Zawód: ...
Postać główna: Sari'Tao nar Rayya
Kredyty: 15.000

Re: Postać Żniwiarza [MG]

3 cze 2012, o 11:24

Mortal One. Postacie biorące udział w takim spotkaniu ze Żniwiarzem nie muszą zostać zindoktrynowane i od razu być sługami. W końcu taki Shepard i setki innych istot spotkało w ME 3 Żniwiarzy i jakoś wychodzili z tego z wolną wolą. ;)
"Reprezentujecie chaos. My reprezentujemy ład. Każda cywilizacja organiczna musi zostać zebrana, by zaprowadzić ład w miejsce chaosu. To nieuniknione. Bez naszej interwencji istoty organiczne czeka zagłada. Jesteśmy waszym ocaleniem. Cykl musi trwać. Nie ma innego wyjścia." - Żniwiarz
Obrazek
ThemeONE | ThemeTWO | ThemeTHREE | ThemeFOUR
Mortal One
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:43
Miano: Victor Brown aka Mortal One
Wiek: 32
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: przemytnik
Kredyty: 15.000

Re: Postać Żniwiarza [MG]

3 cze 2012, o 11:29

No i widzisz. Wyszły braki :P

A z postacią powodzenia, może sam się gdzieś nawinę ;)
Obrazek

Wróć do „Archiwum”