White Knight
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 7 cze 2012, o 17:34
Miano: Jacob Ibaka
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, Najemnik
Kredyty: 35.000

Jacob "White Knight" Ibaka

7 cze 2012, o 20:40


Miano: Jacob "White Knight" Ibaka
Wiek: Urodzony szóstego lutego, 2154 roku.
Rasa: Człowiek.
Płeć: Mężczyzna.
Specjalizacja: Żołnierz.
Przynależność: Społeczność galaktyczna.
Zawód: Pirat, najemnik.

Aparycja: Jako pierwszy rzuca się w oczy fakt, iż jak na przedstawiciela ludzkiej rasy jest wyjątkowo wysoki, bo mierzy aż dwieście trzy centymetry wzrostu. Jacob dokłada do tego równomierne sto trzy kilo, co pozwala mu zachować idealną formę. Jest brunetem o krótkich kręconych włosach, kilkudniowym zaroście, zielonych oczach i gębie pokrytej bliznami. Na twarzy często towarzyszą mu plastry lub bandaże zakrywające nowe rany, które wciąż mu przybywają. Posiada także twarde spojrzenie, które sprawia, że wiele osób się go boi. Umięśnioną klatę mężczyzny pokrywają popularne u przedstawicieli ludzkiej rasy włosy, Ibaka nie oszpecił swojego ciała jakimikolwiek tatuażami. Zbroja noszona przez Jacoba posiada wiele zadrapań świadczących o tym, iż mężczyzna często używa jej podczas boju. Jacob nie używa hełmu przez co jego głowa często obrywa i jest poharatana, zamiast tego powszechnie zaklada odpowiednik wizjera Kuwashii.

Osobowość: Narwaniec pełny energii i nie obawiający się żadnej walki. Tak można w jednym zdaniu określić Ibake. Kiedyś starał się unikać ofiar w kobietach i dzieciach, teraz pozostały już tylko te drugie, ponieważ płeć piękna zaczęła się uważać za równą facetom. Mimo całej tej otoczki, raz na jakiś czas potrafi się okazać inteligentnym gościem, aby chwilę potem zalać się w trupa lub dać komuś w pysk. Za swoimi kompanami skoczy w ogień, co zdarzało mu się już niejednokrotnie. Wnioskując po tym wszystkim, gdyby nie był człowiekiem najlepiej gdyby urodził się Kroganem. Jak łatwo można się domyślić nie jest to typ dyplomaty, chociaż w towarzystwie w którym się obraca bywa, iż musi za takiego uchodzić. Wciąż darzy miłością sport który zostawił kilkanaście lat temu na ziemi, a w szczególności koszykówke. Otoczenie zmusiło go do zmienienia uprawanej dyscypliny na unikanie strzałów oraz potyczki na śmierć i życie. Całe otoczenie Ibaki wie, że okiełznanie tego faceta jest wyzwaniem arcytrudnym. Jeśli chodzi o muzykę preferuje tą ziemskiego pochodzenia, która była nagrywana ponad sto lat temu.

Historia: Mężczyzna, wychowany na Ziemi w całkiem normalnej rodzinie, ukończył szkołę i był niezwykle dobry w sporcie. Pewnego razu pijany wdał się w bójkę w pubie, gdzie niefortunnie uderzył faceta w skroń i tym zakończył jego życie. Na jego szczęście, ludzie ci mieli na pieńku z prawem i nie uśmiechało im się składać zeznań przeciwko Jacobowi. Chcieli jednak załatwić to po swojemu i pozbyć się chłopaka, jego jedyną nadzieją było zaciągnięcie się do sił Przymierza jako zwykły żołdak. Tym sposobem mężczyzna został wysłany w kosmos po raz pierwszy, z misją poza Układ Słoneczny. W Przymierzu spędził osiem długich lat, będąc coraz bardziej bezwzględną maszyną do zabijania, osiągnął tam stopień sierżanta. Był jednak często karany, za różne głupstwa które wykręcał, aż trafił do ludzi ,którzy oferowali mu lepsze życie, jako pirat wyjęty spod prawa. Jacob, zachęcony wizją lepszych zarobków w mniej rygorystycznym otoczeniu przyjął ich ofertę. W ten sposób Ibaka porzucił służbę Przymierzu i dołączył do bandy galaktycznych rozbójników na okręcie o wdzięcznej nazwie „SSV Stuleyage”. Przez nieco ponad rok z załogą wykonywał wiele zadań legalnych, typu ochrona konwoju, i z poza prawa, jak likwidowanie ludzi, którzy zaszli za skórę nieodpowiednim osobom. Najbardziej zżył się z turianinem – Akanem Kerata, kroganinem – Korthem, oraz quarianinem – Saavik’em nar Ryzerem. Podczas rutynowych prac konserwacyjnych elektroniki statku i oprogramowania komputerów, quarianin natknął się na informację na temat kontaktowania się kapitana okrętu ze służbami Przymierza i Hierarchii w sprawie wydania dezerterów Akana i Ibaki za nagrodę pieniężną oraz amnestie. Saavik poinformował o tym swoich przyjaciół, którzy postanowili zainicjować bunt. Po zdobyciu poparcia większości załogi pozbyli się kapitana oraz lojalnych mu żołdaków. W ten sposób na statku zapanowały rządy, w których liczyło się zdanie całej załogi, a najważniejsze decyzje były podejmowane przez wymienioną czwórkę. Od lat przemierzają galaktykę w pogoni za burdami i kredytami, imając się różnych zajęć na skraju prawa.
Ekwipunek: Karabin M8-Mściciel
Środek transportu: Krążownik patrolowy „Stuleyage”, okręt stworzony osiem lat temu dla batarian w celu odpierania ataków pirackich, który jak na ironię okazał się dla nich łakomym kąskiem. Został podstępem, gdy dokował na jednej ze stacji kosmicznych, aby uzupełnić zapasy. Stał się jednym z okrętów, które chętnie byłyby posiadane przez wszelkiej maści korsarzy. Przez cztery lata dowodzony był przez wielu ludzi, iż każdy pirat chciałby go mieć w swoim władaniu. Obecnie od trzech lat posiada niezmiennych właścicieli, którzy skutecznie odpierają wszelkich potencjalnych nabywców okrętu.
Dodatkowe informacje:
- Ateista, krytykuje wszystko, co związane jest z religią
- Nie znosi wszelkich ważniaków, sądzących, że są pępkami świata.
- Nie cofa się przed walką.
- Nadano mu ksywkę "White Knight" jako ironie, ponieważ oznacza ona osobe broniącą wszystkiego co prawe, a Jacob jest tego przeciwnością.
Ostatnio zmieniony 8 cze 2012, o 22:22 przez White Knight, łącznie zmieniany 6 razy.
Mist
Awatar użytkownika
Posty: 404
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 14:39
Miano: Vanessa Chorisso
Wiek: 29
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Kredyty: 34.900
Medals:

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

7 cze 2012, o 21:21

Poproszę o dłuższy opis wyglądu i charakteru, przyjrzyj się innym kartom postaci to będziesz więdział mniej więcej o co chodzi.

Błędy ortograficzne niech wytyka kto inny xD

Nie jestem przekonana, co do statku. Z tym najlepszym to może przesada? ;)
A, i uzupełnij avatar!
ObrazekObrazek ||Theme: >>:<<||+|-
White Knight
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 7 cze 2012, o 17:34
Miano: Jacob Ibaka
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, Najemnik
Kredyty: 35.000

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

7 cze 2012, o 21:52

Wszystko edytowane.

Jeśli chodzi o statek - Pani podała w swoim wielkość jednego kilometra, to tyle co 1/3 Destiny Ascension który jest 4 razy większy od jakiegokolwiek statku Przymierza, a więc statek Widma jest również większy od jakiegokolwiek statku Przymierza. Natomiast Stuleyage jest jedynie krążownikiem patrolowym, który ma około trzysta metrów.


Nadal uważa go Pani za przesadę?
Mortal One
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:43
Miano: Victor Brown aka Mortal One
Wiek: 32
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: przemytnik
Kredyty: 15.000

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

7 cze 2012, o 21:56

Mist pisze:Błędy ortograficzne niech wytyka kto inny xD
I oto jestem!

Ale żeby było jaśniej, podzielę ocenę.

1. Buendy:
  • Aparycja:
    Jako pierwszy rzuca się w oczy fakt, iż jak na przedstawiciela ludzkiej rasy jest wyjątkowo wysoki (1) bo mierzy aż dwieście trzy centymetry wzrostu. [...] Posiada także twarde spojrzenie (2) które sprawia, że wiele osób się go boi.
1, 2 - przec.
  • Osobowość:
    Mimo całej tej otoczki (1) raz na jakiś czas potrafi się okazać inteligentnym gościem, aby chwilę potem zalać się w trupa lub dać komuś w pysk.
1 - przec.
  • Historia:
    Mężczyzna (1) wychowany na ziemi (2) w całkiem normalnej rodzinie, ukończył szkołę i był niezwykle dobry w sporcie. [...] Na jego szczęście (3) ludzie (4) ci mieli na pieńku z prawem i nie uśmiechało im się składać zeznań przeciwko Jacobowi. [...] Tym sposobem mężczyzna został wysłany w kosmos po raz pierwszy, z misją poza układ słoneczny (5) [...] Był jednak często karany za różne głupstwa (6) które wykręcał, aż trafił do ludzi (7) którzy oferowali mu lepsze życie, jako pirat wyjęty spod prawa. Jacob (8) zachęcony wizją lepszych zarobków w mniej rygorystycznym otoczeniu (9) przyjął ich ofertę. W ten sposób Ibaka porzucił służbę Przymierzu i dołączył do bandy galaktycznych rozbójników na okręcie o wdzięcznej nazwie „SSV Stuleyage” (10). Przez nieco ponad rok z załogą wykonywał wiele zadań legalnych (11) typu ochrona konwoju (12) i z poza prawa, jak likwidowanie ludzi (13) którzy zaszli za skórę nieodpowiednim osobom. Najbardziej zżył się z turianinem – Akanem Kerata, kroganinem – Korthem (14) oraz Quarianinem (15) – Saavik’em nar Ryzerem. Podczas rutynowych prac konserwacyjnych elektroniki statku i oprogramowania komputerów, Quarianin (16) natknął się na informację na temat kontaktowania się kapitana okrętu z (17) służbami przymierza i hierarchii (18) w sprawie wydania dezerterów Akana i Ibaki za nagrodę pieniężną oraz amnestie. [...] W ten sposób na statku zapanowały rządy (19) w których liczyło się zdanie całej załogi, a najważniejsze decyzje są (20) podejmowane przez wymienioną czwórkę. Od lat przemierzają galaktykę w pogoni za burdami i kredytami (21) imając się różnych zajęć na skraju prawa.
1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 19, 21 - przec.

2 - Ziemię jako nazwę naszej rodzimej planety, a więc jako nazwę własną, zapisujemy wielką literą

4 - przed chwilą był jeden człowiek, a teraz są ludzie; zdecyduj się, proszę

5 - jak z Ziemią: Układ Słoneczny

10 - niepotrzebna spacja

15, 16 - w obu przypadkach quarianin małą literą

17 - ze?

18 - Przymierze i Hierarchię zapisujemy wielką literą

20 - były
  • Środek transportu:
    Krążownik patrolowy „Stuleyage”, okręt stworzony osiem lat temu dla Batarian (1) w celu odpierania ataków pirackich, który jak na ironię okazał się dla nich łakomym kąskiem. Został podstępem (2) gdy dokował na jednej ze stacji kosmicznych (3) aby uzupełnić zapasy.
1 - "batarian" piszemy małą literą

2, 3 - przec.
  • Dodatkowe informacje:
    - Ateista, krytykuje wszystko (1) co związane jest z religią
1 - przec.

2. Właściwa opinia:

Ogólnie karta bardzo krótka, a historia - pisana za bardzo na "hop-siup". Innymi słowy: skaczesz z wydarzenia na wydarzenie, zamiast skupić się na każdym z osobna. Przez to brakuje mi trochę takiego fabularnego "spoiwa" między nimi. Zwróciło też moją uwagę to, w jaki sposób bohater dostał się do Przymierza; nie sądzę, by dla takiego "dziecka ulicy", jakim przedstawiłeś go na początku, było to łatwe zadanie.

Jak dla mnie karta daleka od ideału, choć przedstawiona w niej historia jest dosyć ciekawa.

PS. Edytowałeś KP, zanim zdążyłem napisać tego posta, więc część moich korekt może być już albo nieaktualna, albo niekompletna.

PPS. I nie musisz mówić tu do nikogo "Pani"/"Pan", chyba że to była ironia :o
Obrazek
White Knight
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 7 cze 2012, o 17:34
Miano: Jacob Ibaka
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, Najemnik
Kredyty: 35.000

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

7 cze 2012, o 22:07

Wszystkie błędy wytknięte zostały poprawione.

co do 4 - dał w skroń jednemu facetowi w barze, jak można było się domyślić, gość ten miał ze sobą swoich kolegów, którzy byli ludzi z pogranicza prawa

Nie było także nigdzie napisane, że jest on dzieckiem ulicy, ludzi po szkole, ale bez studiów na stanowiska zwykłego mięsa armatniego przymierze chętnie brało

zresztą

w ME1 był wybór, w którym mogliśmy dać Shepardowi pochodzenie właśnie z ulicy
Mist
Awatar użytkownika
Posty: 404
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 14:39
Miano: Vanessa Chorisso
Wiek: 29
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Kredyty: 34.900
Medals:

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

7 cze 2012, o 22:11

Wszystko edytowane.

Jeśli chodzi o statek - Pani podała w swoim wielkość jednego kilometra, to tyle co 1/3 Destiny Ascension który jest 4 razy większy od jakiegokolwiek statku Przymierza, a więc statek Widma jest również większy od jakiegokolwiek statku Przymierza. Natomiast Stuleyage jest jedynie krążownikiem patrolowym, który ma około trzysta metrów.


Nadal uważa go Pani za przesadę?
Akurat dostałam zgodę na podobnej wielkości statek. I nigdzie nie napisałam, że jest to najlepszy statek swojej klasy. Jest wielki, w porównaniu z mniejszymi jednostkami dużo wolniejszy i w sumie poza rozmiarem i fajną załogą nie wyróżnia go nic specjalnego.
Zwyczajnie nie lubię jak ktoś używa naj-ów w KP.
I żadna ze mnie Pani.
A jeśli ironizowałeś jak wspomniał kolega wyżej, to na zapas, daruj sobie.
ObrazekObrazek ||Theme: >>:<<||+|-
White Knight
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 7 cze 2012, o 17:34
Miano: Jacob Ibaka
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, Najemnik
Kredyty: 35.000

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

7 cze 2012, o 22:16

Nigdzie nie ironizowałem, rozmawiam z administracją więc odniosłem się z szacunkiem.

Oprócz tego, iż posiada maskowanie które było trudne i nie zwykle drogie do zrobienia dla 10 krotnie mniejszej Normandii, która była tak droga, że musiała być tworzona przez kilka mocarstw to faktycznie, niewiele.

Jest jednym z najlepszych pirackich okrętów, dlatego, iż takie grupy przestępcze (nie mówie tu o Błękitnych Słońcach itp.) latają głównie na starych ponad trzydziestu letnich maszynach, a ośmioletni okręt który jest wciąż w użytku jednej z flot to całkowita nówka
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

7 cze 2012, o 22:19

Byłabym wdzięczna jakbyś przedstawić historię nabycia jednego z lepszych statków pirackich. Nie rozdajemy na starcie wszystkiego co najlepszy, gdyż inaczej nie byłoby zabawy (;
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mist
Awatar użytkownika
Posty: 404
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 14:39
Miano: Vanessa Chorisso
Wiek: 29
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Kredyty: 34.900
Medals:

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

7 cze 2012, o 22:22

Mów mi zwyczajnie Ness, tu nikt do nikogo nie mówi per Pani/Pan.

Co do statku, niech Ci już będzie to diabelne słowo najlepszy, skoro Twoim argumentem za jest wytykanie, co jest nie tak z wehikułami innych.
A, że nie lubię złośliwego wytykania, ja już powiedziałam co uważam za godne poprawy w KP, niech teraz reszta zajmie się oceną.
ObrazekObrazek ||Theme: >>:<<||+|-
Mortal One
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:43
Miano: Victor Brown aka Mortal One
Wiek: 32
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: przemytnik
Kredyty: 15.000

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

7 cze 2012, o 22:29

White Knight pisze:co do 4 - dał w skroń jednemu facetowi w barze, jak można było się domyślić, gość ten miał ze sobą swoich kolegów, którzy byli ludzi z pogranicza prawa
Okej, to zrozumiałem, mi chodziło tylko o pewien błąd logiczny, przez który gorzej się to wszystko czyta.
White Knight pisze:Nie było także nigdzie napisane, że jest on dzieckiem ulicy, ludzi po szkole, ale bez studiów na stanowiska zwykłego mięsa armatniego przymierze chętnie brało
Fakt, zrobiłem małą nadinterpretację. Niemniej miło by wciąż było, gdybyś to wszystko bardziej szczegółowo opisał. Jak już wspomniałem - brakuje mi tego "spoiwa".
White Knight pisze:Nigdzie nie ironizowałem, rozmawiam z administracją więc odniosłem się z szacunkiem.
Ale jest różnica między administracją a (dla przykładu) profesorem, do którego piszesz w oficjalnym liście. Tak jak jest różnica między forum a szkołą.

I jeszcze coś: dobrze by było, gdybyś wyjaśnił gdzieś pochodzenie ksywki Twojej postaci. Bo jak dotąd karta o niej milczy.
Obrazek
White Knight
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 7 cze 2012, o 17:34
Miano: Jacob Ibaka
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, Najemnik
Kredyty: 35.000

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

7 cze 2012, o 22:32

Iris Fel pisze:Byłabym wdzięczna jakbyś przedstawić historię nabycia jednego z lepszych statków pirackich. Nie rozdajemy na starcie wszystkiego co najlepszy, gdyż inaczej nie byłoby zabawy (;
Wystarczy przeczytać historie, aby dowiedzieć się jak okręt został nabyty.

White Knight to tłumaczenie z polskiego "Białorycerza", który oznacza osobę przeszkadzającą wszelkim ludziom mającym złe zamiary w wykonaniu ich celu (mimo, że powinien stać po ich stronie). W wypadku Ibaki ksywka ta jest ironią, ponieważ jest całkowicie odwrotnie.
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

8 cze 2012, o 11:39

Historia w KP to dla mnie zdecydowanie za mało, aby się zgodzić na jeden z najlepszych statków na start. Niech będzie to zwykły statek piracki. A jak ma się stać najlepszy, to tylko drogą nabycia w sesji z MG.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
White Knight
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 7 cze 2012, o 17:34
Miano: Jacob Ibaka
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, Najemnik
Kredyty: 35.000

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

8 cze 2012, o 12:11

Zmienione, chociaż już wyjaśniłem, iż to nie był jeden z najlepszych statków jakie były, a statków jakie posiadali zwykli piraci, bowiem statki pirackie nie są nowe i mają około trzydziestu lat, a ten jest po prostu nowy. Posiada więc nowsze uzbrojenie i dlatego jest lepszy, w starciu z nowymi krążownikami jakimi dysponują turianie, Przymierze itp. nie ma większych szans.
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

8 cze 2012, o 12:53

I takie wyjaśnienie na samym początku w zupełności wystarczyłoby nam wszystkim. Jeżeli tak będzie postrzegany Twój statek myślę, że nie będzie problemu, tylko proszę nie przesadzić z tym uzbrojeniem.

Ode mnie akceptacja.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Saavik'Kara nar Ryzer
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 8 cze 2012, o 00:06
Wiek: 23
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Mechanik okrętowy
Kredyty: 15.000

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

8 cze 2012, o 20:22

Jestem za.
ObrazekObrazek
White Knight
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 7 cze 2012, o 17:34
Miano: Jacob Ibaka
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, Najemnik
Kredyty: 35.000

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

8 cze 2012, o 22:26

Dopisałem do karty wyjaśnienie pochodznia ksywki o które prosił Mortal. W karcie nikt nie odzywa się co do tego co jest do poprawy, a sprawa z statkiem została już załatwiona. Nie wiem więc, czego mam oczekiwać.
Tyris
Awatar użytkownika
Posty: 59
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:54
Miano: Silyen "Tyris" Cervinis
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot Orionis Cruiser
Kredyty: 25.000
Lokalizacja: Raz góry, raz morze

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

8 cze 2012, o 22:29

Idź i nie grzesz więcej.

Akcept.
Obrazek Karta Statystyk Aktualny strój Tyris Dominus Sum Rerum Gestarum Mearum
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Jacob "White Knight" Ibaka

8 cze 2012, o 23:04

Zaakceptowana. Możesz już założyć kartę ze statystykami i grać.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Podania zaakceptowane”