Dzięki Sieci Informacyjnej Cytadeli, mieszkańcy stacji mogą być na bieżąco informowani o wszelkich, istotnych zmianach, które zachodzą w ich otoczeniu. W tej sekcji dowiesz się o każdej aktualizacji prawa, nowościach, konkursach czy uroczystościach.

Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 19:47

Obrazek Hoe, hoe, hoe, kolejny rok za nami! Forumowe święta to jeden z najstarszych Cytadelowych zwyczajów, jakie obchodzimy co rok! W tym roku przygotowaliśmy dla was dodatkową atrakcję poza zwyczajowa, świąteczną loterią. Niżej znajdziecie wszystkie szczegóły, a także obowiązujące daty zgłoszeń.
  • 1. Loteria świąteczna
Każda postać może wziąć udział w loterii, w której czekają na was zarówno przedmioty z naszej forumowej mechaniki, dodatki fabularne, kosmiczne chomiki i świąteczne skarpety. Możecie wziąć udział udział w loterii każdą aktywną postacią, jednak pamiętajcie o tym, by osobno rzucać kostką z odpowiedniego konta. Przedmioty z loterii nie obowiązują wymianie na inne i nie jest możliwa wymiana ich między swoimi postaciami.

Loteria potrwa do 1 stycznia 2024 roku. Macie sporo czasu na wylosowania dla siebie dobroci!

Szczegóły nowego systemu rzutów kością znajdziecie w tym temacie. Rzucić możecie w oknie odpowiedzi (pełnym oknie odpowiedzi, nie szybkiej odpowiedzi), na dole w zakładce "Rzuty kością", wpisując wartość 1d100 i umieszczając rzut w swoim poście.

Lista przedmiotów:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
  • 2. Listy do Blasto
Tradycja znana nam wszystkim z dzieciństwa w tym roku zawitała na progi naszego forum! Każdy z was posiada wymarzony przez siebie prezent, którego nie zastąpi świąteczny dezodorant wylosowany w loterii. W tym roku Blasto postanowił wcielić się w rolę Mikołaja i uszczęśliwić losowo wybranego przez siebie gracza dokładnie tym, co sobie wymarzył.

Waszym zadaniem jest napisanie listu do Blasto, w którym ładnie poprosicie go o wybrany przez siebie przedmiot na forum. List powinien mieścić się w przedziale 700-1000 znaków i być wzorowany na tradycyjnych listach do Mikołaja, jakie pisało się w dzieciństwie. Wartość wymarzonego przez was przedmiotu nie może przekroczyć 35.000 kredytów.

Podobnie jak w loterii, możecie napisać list każdą z posiadanych przez was, aktywnych postaci - oczywiście z prawidłowego konta. Termin składania listów w tym temacie to 24 grudnia 2024. Dzień później wylosowany zostanie szczęśliwiec, który otrzyma wymarzony przez siebie przedmiot.

Przykładowy list do Blasto wygląda następująco:
Drogi Blasto,
Nazywam się Carmen i obecnie mieszkam na stacji Cronos. Nie wiem, czy o niej słyszałeś, bo jest to pewne zadupie odludzie. Jak możesz sobie wyobrazić, nie mam tutaj zbyt wielu możliwości zrobienia zakupów i jest mi z tego powodu bardzo smutno. Człowiek Iluzja nie płaci nam wiele. Starałam się być w tym roku bardzo grzeczna, mam nadzieję, że dostrzegłeś moje dobre starania. Nic tak na świecie nie marzy mi się jak Rękawice Terminusa. Niezbyt mnie lubią w tamtych regionach, rozumiesz, więc nie chcą mi go sprzedać, a on mi się bardzo podoba - jest czarny, a ja lubię czarny, no i świeci się na czerwono, a czerwono-czarny to najlepsza kombinacja. Byłoby mi bardzo miło, gdybym mogła taką część pancerza otrzymać od ciebie pod choinkę.

Z pozdrowieniami, twoja największa fanka Carmen.
Szablon dla was:

Kod: Zaznacz cały

[listblasto]Treść listu.[/listblasto]
W dobie obecnych technologii, mamy świadomość tego, że dostępne są pewne ułatwienia. Prosilibyśmy was o uczciwość - każdy z listów planujemy prześwietlić pod kątem potencjalnego, robociego oszustwa i jeśli wychwycimy jego nutkę w formułowanych przez was zdaniach, Blasto może dyskwalifikować wasz list. c:

By wziąć udział w loterii lub wysłać list, napiszcie post w tym temacie! Możecie napisać osobne posty na losowanie oraz list, jeśli potrzebujecie na niego więcej czasu.

Administracja Cytadeli życzy wam spokojnych i szczęśliwych świąt, odrobiny odpoczynku i regeneracji, zarówno fizycznej czy kreatywnej! <3
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Mila Račan
Awatar użytkownika
Posty: 282
Rejestracja: 1 cze 2021, o 10:48
Miano: Mila Račan
Wiek: 33
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemniczka
Lokalizacja: Horyzont
Status: Cud że jeszcze żyje
Kredyty: 5.895
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 19:56

bup
Rzut kością 1d100:
98

Drogi Mikołaju Blasto

Trochę głupio tak pisać, ale jak szopka, to szopka (taka świąteczna też może być). No więc, grzeczna... no powiedzmy, że byłam w tym roku, jak na moje standardy oczywiście. A jako, że z obijania się po prywatnych zleceniach nagle co chwila kończę na ratowaniu galaktyki, to jednak jakieś wsparcie techniczne by się przydało, szczególnie jak ostatnio jeszcze sama na te wszystkie dzikie zlecenia latam, co nie? Jeszcze mi kolegów po fachu porywają i człowiek musi latać wte i wewte i babrać się w korpo szachrajstwach. W sumie trochę zaczynam tęsknić za Omegą. Może by tam przenieść biznes? Wszystko legalnie, oczywiście, ale w ramach rozsądku.

No więc, pod choinkę chcę Naramienniki N7, bo dobry pancerz to podstawa, a poza tym broń już mam. Wiadomo, są ładniejsze rzeczy, co mam na oku, ale jak cię inflacja przyciska, to poradzimy sobie też z tym, co jest.

Pozdrawiam gorąco,
Mila
Ostatnio zmieniony 22 gru 2023, o 20:10 przez Mila Račan, łącznie zmieniany 3 razy.
ObrazekObrazek
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 19:57

Rzut kością 1d100:
18

Drogi Mikołaju vel Blasto,

w ostatnim liście prosiłam Cię o spersonalizowanego puffy fluffy'ego. Minęło od tego czasu wiele, długich lat i choć na pierwszy rzut oka niewiele mam wspólnego z tą ośmioletnią dziewczynką zamieszkującą Londyn, która z nosem przyklejonym do szyby wypatrywała śnieg oraz pierwszą gwiazdkę, wciąż zachowałam niespełnione marzenia z dzieciństwa i późniejszych lat. Jak doskonale wiesz, moje obowiazki i pozycja nie pozwola mi na ich swobodną realizacje, chyba że zechcesz spełnić jedną, małą prośbę i podarujesz mi z okazji nadchodzących świąt implant biotyczny Duch. Nie będę kłamać - mam wszystko. Brakuje mi tylko odrobinę anonimowości. Czasu wyłącznie dla siebie. Mniemam, że kto jak kto, ale Ty - Super Widmo - rozumiesz to doskonałe.

Kto wie, być może do zobaczenia pod inna postacią, w innych okolicznościach i galaktyce.

Iris Fel.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2023, o 19:45 przez Iris Fel, łącznie zmieniany 4 razy.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 665
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 19:59

Rzut kością 1d100:
72
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Thescia Diro
Awatar użytkownika
Posty: 95
Rejestracja: 24 wrz 2022, o 11:46
Miano: Thescia Diro
Wiek: 35
Klasa: Inżynier
Rasa: Turianka
Zawód: Kartograf, przewodnik
Lokalizacja: Omega
Status: Poszukiwana przez SOC
Kredyty: 2.175
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 20:02

Rzut kością 1d100:
92
ObrazekObrazek
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Tori Te’eria
Awatar użytkownika
Narrator
Posty: 418
Rejestracja: 15 sie 2016, o 21:18
Miano: Tori Te'eria
Wiek: 163
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 10.880
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 20:04

Rzut kością 1d100:
24
*** ARMOR *** VOICE *** FORMAL *** PARTY ***
ObrazekObrazek
Statystyki dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Charles Striker
Awatar użytkownika
Posty: 1371
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 15:07
Miano: Charles Striker
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kontraktor Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Status: Kontraktor Przymierza
Kredyty: 54.800
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 20:08

Bump?
Rzut kością 1d100:
92
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek GG 56291905
Krogul MacBeth
Awatar użytkownika
Posty: 162
Rejestracja: 13 lut 2022, o 03:39
Miano: Krogul MacBeth
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Krogan
Zawód: Gangster
Postać główna: Fulvinia Adratus
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 46.405
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 20:09

No rzucaj no

Rzut kością 1d100:
63
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Annabelle Reguera
Awatar użytkownika
Posty: 95
Rejestracja: 31 lip 2021, o 19:45
Miano: Annabelle Soreno Morena Reguera de Ayala
Wiek: 36
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Reporter
Postać główna: Tori Te'eria
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 35.130
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 20:13

Rzut kością 1d100:
100
*** MUSIC THEME *** ARMOR ***
ObrazekObrazek
Mol
Awatar użytkownika
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2023, o 20:26
Miano: Mol Saerth
Wiek: 20
Klasa: Strażnik
Rasa: Drell
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 9.070

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 20:13

Rzut kością 1d100:
42

Szanowny Blasto,
Zwę się Mol Saerth i jestem drellem zamieszkującym Omegę. Przez swe życie staram się kroczyć ścieżką prawości i światła, co jednak zmusiło mnie do zejścia w ciemność. Pod przykrywką najemnika staram się wymierzać sprawiedliwość tym, którzy myślą iż na Omedze się od niej uchowają. Chociaż moje czyny nie są tak wielkie i chwalebne, tak jak te, których świadkiem jestem oglądając filmy o tobie, to ośmielam się prosić byś z okazji świąt wsparł me starania, ofiarowywując mi M-25 Szerszeń. Jak zapewne wiesz, nie ma bardziej pewnego towarzysza niż dobry pistolet, szczególnie w miejscu takim jak to, w którym się znalazłem. Niech bogowie czuwają nad tobą w trakcie twoich kolejnych wypraw.

Z wyrazami uniżenia,
Mol Saerth
Ostatnio zmieniony 17 gru 2023, o 21:19 przez Mol, łącznie zmieniany 4 razy.
ObrazekObrazek
Ekaterina Morozova
Awatar użytkownika
Posty: 30
Rejestracja: 6 lis 2022, o 18:15
Miano: Ekaterina Morozova
Wiek: 28
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Młodszy Aspirant SOC
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 1.695

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 20:13

Rzut kością 1d100:
47
ObrazekObrazek
Alexander Gauthier
Awatar użytkownika
Posty: 54
Rejestracja: 7 lut 2022, o 01:50
Miano: Alexander Gauthier
Wiek: 30
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Operator T2, cudowny pilot
Postać główna: Mila
Lokalizacja: Vesta (ten skuter)
Kredyty: 11.950

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 20:17

beka
Rzut kością 1d100:
94
ObrazekObrazek
Vex
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1960
Rejestracja: 18 cze 2014, o 15:17
Miano: Vexarius "Vex" Viyo
Wiek: 32
Klasa: Dewastator
Rasa: Turianin
Zawód: Widmo
Lokalizacja: Arae / Cytadela
Status: It's complicated.
Kredyty: 34.710
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 20:18

Rzut kością 1d100:
83
THEME                    VOICE                    ARMOR                    CASUAL
ObrazekObrazek
+5% do obrażeń w walce wręcz   
-1PA koszt przeładowania    -1.5PA do kosztu zdolności technologicznych
Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 20:19

merry crisis

Rzut kością 1d100:
3
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Skax
Awatar użytkownika
Posty: 262
Rejestracja: 16 paź 2021, o 22:29
Miano: Skax`Lilan nar Tonbay
Wiek: 23
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarian
Lokalizacja: statek
Kredyty: 64.301

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 20:37

Rzut kością 1d100:
57

Drogi Blasto,

Usłyszałem o twoim postanowieniu wcielenie się w Mikołaja i stwierdziłem, że i ja spróbuję. Choć nieco obce są mi niektórego rodzaju tradycje, tak chęć niesienia pomocy jest bliska memu sercu. Ostatnimi czasy mam sporo na głowie, więc list ten pisę na ostatnią chwilę. Po części wynika to też z mojego zapominalstwa. Wracając jednak do samej prośby...
Chciałbym prosić cię o napierśnik Rada Serrice. Często staję przed koniecznością wpakowania się w różnego rodzaju kłopoty a mój kombinezon jest już nieco wysłużony. Przyszedł czas na jego solidne poprawki, a napierśnik z serii Serrice dodatkowo przyda mi się jako wzmocnienie mojego omni-klucza. Z takim usprawnieniem mógłbym dalej przemierzać Galaktykę na swojej Pielgrzymce, aby kiedyś powrócić do swoich z prezentem tak odpowiednim, jak to tylko możliwe.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2023, o 23:36 przez Skax, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Carlos Brown
Awatar użytkownika
Posty: 214
Rejestracja: 19 lip 2016, o 16:05
Miano: Carlos Brown
Wiek: 49
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: OMEGA
Kredyty: 27.360
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 21:27

Rzut kością 1d100:
35
ObrazekObrazek Pochłaniacze do broni +2, Szansa na strzał krytyczny: +10%, Obrażenia krytyczne: +5%, Bonus do pancerza: +300
Anthony Whittaker
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 23 lis 2019, o 21:18
Miano: Dr Anthony Whittaker
Wiek: 47
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista ds. biotechnologii w ExoGeni
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 15.645

Re: Święta z Cytadelą 2023

17 gru 2023, o 21:38

Szanowny Panie Blasto,
czy może raczej doktorze nauk prawnych w zakresie darowizn Blastuszu Konfucjuszu, piszę ten list do Pana z uprzejmą prośbą o wręczenie mi karabinu snajperskiego M-13 Raptor. Najlepiej w czarnej, nieoznakowanej wersji, jeśli to możliwe. Brzmi to być może jak odważna prośba, nie jest to jednak jednak prośba, jaką wypada odrzucić. Jestem w pełni świadom wysokości Pańskich przychodów oraz tego, że spora część z nich jest otrzymywana z niejasnych źródeł poprzez liczne proxy. Podobnymi zabezpieczeniami otaczają się między innymi środowiska kryminalne, jednak niewiele z nich jest w stanie sobie pozwolić na serwery w Finladii czy Grenlandii. Sądzę więc, że z Pańskimi kontaktami nie będzie problemu pozyskać taką broń dla mnie. W zamian proponuję zachowanie mojej wiedzy na temat Pana zarobków i tożsamości w tajemnicy przed środowiskiem naukowym Przymierza.
Do usłyszenia, Panie "Blasto".
Z poważaniem,
dr Anthony Whittaker
Rzut kością 1d100:
20
ObrazekObrazek

DANE TELEMETRYCZJE I SPECYFIKACJA PROCESORA BOJOWEGO:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Luna Reyes
Awatar użytkownika
Posty: 190
Rejestracja: 16 gru 2021, o 11:01
Miano: Luna Reyes
Wiek: 27
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Błękitne Słońca
Lokalizacja: -
Kredyty: 9.205

Re: Święta z Cytadelą 2023

21 gru 2023, o 17:07

Rzut kością 1d100:
19
Shakalaka boom
ObrazekObrazek Statystyki:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Emilia Östberg
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 21 sty 2022, o 00:39
Miano: Emilia Östberg
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Postać główna: Isha D'veve
Lokalizacja: -
Status: Status Widma w pełni przywrócony przez Radę
Kredyty: 29.750
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

23 gru 2023, o 18:08

Rzut kością 1d100:
81

Emilia Granie
Drogi Blasto,
Wow, to naprawdę się dzieje. Czy to już korupcja? Czy stan budżetu Cytadeli jest naprawdę tak mizerny, że jako Widmo zamiast wysyłać formularz w biurze zamówień, muszę ukorzyć się przed ołtarzem kapitalizmu i powiedzieć "oh, tak, Blasto, daj mi ten przedmiot w swojej cholernej loterii, proszę tak, błagam"?
Tak. Społeczność Galaktyczna upadła, skoro jego pierwsza i ostatnia linia obrony musi schodzić do takich próśb.
Omniklucz Sawant. Dobry sprzęt. Może nie z najwyższej półki, ale akceptowalny i na tyle tani, że proszenie o to nie jest chyba jakoś bardzo nierozsądne. Jeśli można łaskawie prosić o pakiet kolorystyczny, to wezmę czarny.
Nie mam żadnych pobocznych życzeń czy próśb, ale mogę zadeklarować się, że jeśli dostanę ten cholerny omniklucz, to raz pozwolę zobaczyć się prasie na premierze najnowszej superprodukcji z tobą (twoją rolą?) w głównej obsadzie. Czy będzie to główna część, czy spinoff - nie wiem, nie dbam :|


Wesołych Świąt,
E. Östberg
Ostatnio zmieniony 23 gru 2023, o 21:21 przez Emilia Östberg, łącznie zmieniany 1 raz.
Isha D'veve
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 286
Rejestracja: 17 paź 2021, o 17:53
Miano: Isha D'veve
Wiek: 109
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Najemniczka
Lokalizacja: Tajemna Placówka Cerberusa
Status: Uwięziona przez Cerberusa
Kredyty: 40.900
Medals:

Re: Święta z Cytadelą 2023

23 gru 2023, o 18:10

Rzut kością 1d100:
47

Isha Granie

Wróć do „Sieć Informacyjna Cytadeli”