Nadzorowana i w całości podlegająca pod NDC stolica Noverii. Siedziba i serce wielu galaktycznych korporacji, ciemnych interesów i niebezpiecznych, wzbudzających kontrowersje eksperymentów. W mieście od niemal zawsze panuje wzmożona ochrona koordynowana przez Kontrolę Ryzyka Elanus, przez co zwyczajni przyjezdni nie są tu zbyt mile widziani, a każdy, kto nie jest przedstawicielem jednej z tutejszych firm traktowany jest z agresywną podejrzliwością.

Przestrzeń Portu Hanshan

13 maja 2012, o 17:36

Obrazek


Port Hanshan jest stolicą Noverii, kierowaną przez Korporację Rozwoju Noverii. Jest często odwiedzany, w celu kontroli lub odprawienia delegacji. Co prawda Noveria nie znajduje się w przestrzeni Cytadeli, ale Korporacja podpisała z Radą umowę, na rzecz której Widma zachowują swoje prawa i przywileje, w tym do noszenia broni, na przekór zakazom.
Główna część portu to porządnie wyglądająca sala z wieloma schodkami na wyższe o metr poziomy, ławkami, fontannami i drzewami. Za oknem - jak zwykle, widoczna jest potężna śnieżyca i lodowy krajobraz.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1685
Posty fabularne: 119
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 80.660
Medale: 13
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Port Hanshan

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość