Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

[Zapisy] Neuroglitch

18 kwie 2014, o 00:44

NEUROGLITCH
Nabór na przygodę
1-3 graczy

To jest zautomatyzowana wiadomość wysłana do wszystkich znanych terminali zleceń w Przestrzeni Rady i Systemach Terminusa. Wzywani są wszyscy, najemnicy lub też nie, którzy byliby chętni do wspomożenia Przymierza, lub też po prostu chcący zarobić sowitą ilość kredytów. Zadanie jest proste i polega jedynie na dostarczeniu cennego ładunku do dobrze ukrytego miejsca. Wymagania: umiejętność zachowania całkowitej, bezwarunkowej dyskrecji. Jesteśmy świadomi, że zgłosi się wiele osób. Zostanie przeprowadzona rygorystyczna selekcja. Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij z niniejszego terminala swoje dane na adres nadawcy tej wiadomości. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia Twojej kandydatury do zadania, otrzymasz wiadomość ze wszystkimi potrzebnymi informacjami co do czasu i miejsca spotkania. T̕o jes͡t͡ ̢k̶o̢niec͝ za͟uto͜m͡a̛tyz̀o̡w͠an̵ej ͠wiad͡o̴moś͢ci̛.͟


No dobra! Frosteł rozpoczyna swoją dziewiczą kampanię i - jak to Frosteł - go big or go home :P

Jeśli powyższy tekst był TL;DR - tajemnicza osobistość podająca się za stronnika Przymierza szuka chętnych do dostarczenia cennego ładunku w nieznane jeszcze miejsce. Nie podane zostały żadne inne informacje - ani o naturze ładunku, ani o jego miejscu przeznaczenia, ani o tym, kim właściwie jest zleceniodawca - wiadomo tylko, że dobrze płaci.

Zapisać się może tu każdy, jednak od razu powiem, że faworyzować będę postacie raczej niebojowe (chyba, że ktoś mi naprawdę podpasuje :P). Deadline'y będą elastyczne, jednak jeśli uznam, że za długo ociągasz się z odpisem - z Twoją postacią BĘDĄ dziać się straszne rzeczy. Zostaliście ostrzeżeni.

Jak na razie udział biorą...
-- Nikt. Ty? :P
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: [Zapisy] Neuroglitch

18 kwie 2014, o 08:27

No więc jak mówiłem jeśli uda mi się skończyć to zgłaszam mojego Marshallka xD Względnie jeśli bardziej Ci pasuje mogę grać drugą postacią bo w sumie jest bezczynna i bardziej pasuje do Twoich wymogów xD
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek
Akia Paran
Awatar użytkownika
Posty: 33
Rejestracja: 8 gru 2013, o 20:59
Miano: Akia Paran
Wiek: 28
Klasa: Adept
Rasa: Drell
Zawód: Sierżant SOC
Postać główna: Qeirana Aecterus
Kredyty: 4.730

Re: [Zapisy] Neuroglitch

18 kwie 2014, o 09:16

Akia z chęcią wyrwałaby się znów z pracy ;x
ObrazekObrazek

~~~

Pancerz
Irene Dubois
Awatar użytkownika
Posty: 1680
Rejestracja: 27 mar 2014, o 16:41
Miano: Irene Dubois
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Złodziejka, technik okrętowy
Lokalizacja: Crescent
Status: Uznana za zmarłą
Kredyty: 30.615
Medals:

Re: [Zapisy] Neuroglitch

18 kwie 2014, o 10:07

Ja! Tak bardzo! Koniecznie!
I Marshall, nie. Nie możesz grać drugą postacią. Protest.
[center]VERTIGO
+20% DO TARCZ | -10% DO TRAFIENIA IRENE | +40% DO OBRAŻEŃ WRĘCZ
ObrazekObrazek
CASUAL - FORMAL - MAIN ARMOR - ARMOR 2 - THEME[/center]

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: [Zapisy] Neuroglitch

18 kwie 2014, o 10:18

Olivia Harvin. Znudzony genetyk, po prostu najemnik. Rasy człowiek. Przynależności brak. Dodatkowo - umiejętności biotyczne, ukończenie Akademii Grissoma. Pasjonatka fauny.

Być może będzie żałować wysłania swojego zgłoszenia, nie mniej zamierzała iść za radą pewnego mężczyzny i... się sprawdzić. Czy w ogóle ten brudny świat najemników jest dla niej odpowiedni.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: [Zapisy] Neuroglitch

19 kwie 2014, o 15:49

Z braku lepszego zajęcia ja też się zgłoszę. Może nawet się dostanę, ale na wstępie zaznaczę, że muszę jeszcze dokończyć obecną sesję z Hawk. Choć to powinno zająć już tylko kilka postów.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: [Zapisy] Neuroglitch

19 kwie 2014, o 19:55

Technik postrzeleniec z piromanią z użyciem bimbru melduje się :D
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: [Zapisy] Neuroglitch

19 kwie 2014, o 22:06

No dobra, zdecydowano. W evencie wezmą udział (wybrani wedle kryteriów pasowania do fabuły) Irene Dubois, Olivia Harvin oraz Marshall Hearrow. Pozostałych zapewniam, że nie będą się nudzić, bo szykuję jeszcze kilka innych rzeczy ;). Kampania zacznie prawdopodobnie jutro.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]

Wróć do „Archiwum”