Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Nakmor Grarr

31 mar 2015, o 00:08

Surrender! Or not, It'll be fun.
17982
MIANONakmor Grarr
DATA UR.01.04.1876 (1 kwiecień 1876)
MIEJSCE UR.Tuchanka
RASAKroganin
PŁEĆMężczyzna
OBYWATELSTWAZ Tuchanki
SPECJALIZACJAŻołnierz
PRZYNALEŻNOŚĆKrogański Klan Nakmor
ZAWÓDNajemnik

Arrr!! Wykształcenie?? Doświadczenie, kupa mięśni, spluwa i trening krogański to wszystko czego mi trzeba... +szkolenie od mistrza Ugnora.

Niewielki dom na Tuchance na terenach klanu Nakmor
Jak to, nie wiesz jak wygląda kroganin? Przybliżę ci to trochę, najlepiej na najlepszym osobniku tej rasy... Czyli na mnie! Taki kroganin to jest wysoki, dobrze zbudowany, kupa mięśni, kapujesz, nie? Do tego te zbroje, te ogromne, wytrzymałe zbroje. Akurat ja noszę taką... srebrną... Pokrywa całe moje ciało oprócz głowy, taka tam tradycyjna zbroja krogańska. Ha! No, chcesz więcej? Mam bystre, zielone oczy - zawsze zobaczę jakbyś tylko chciał mnie podejść zza pleców, jak te salariańskie ku*wy... Chcesz jeszcze? No, o sobie to mogę opowiadać godzinami... Mam do tego lekko czerwoną skórę, wytrzymałą, nie ma to tamto! Pociski same się odbijają! Do tego cudowny garbik na plecach, niejedno w życiu się upolowało. Spójrz tylko, ideał kroganina! No, i nie zapominajmy o strzelbie i pistolecie, który zawsze noszę przy sobie...
Wzrost i waga: 250cm, 250kg
Skóra/karapaks: Twarda, łuski koloru czerwonego
Oczy: Zielone.
Włosy: Brak
Znaki szczególne:

Chcesz wiedzieć jaki jestem? No, powiedzmy, że ci zaufam… Agresywność, bezwzględność i brutalność. Tak. To jest to. Taki powinien być dokładnie kroganin. I taki jestem. Co prawda, po wielu godzinach z Ugnorem nauczyłem się cierpliwości, wiem jak to działa… Ale i tak wolę stare, dobre metody, choć wiem że czasem jednak warto pomyśleć… Ha, co by tu jeszcze…??? A tak, cenię sobie trzy rzeczy: Siłę fizyczną, siłę fizyczną i… Siłę fizyczną! [wybuch śmiechu] Nie, nie wiesz, że kroganie też mają poczucie humoru? Cenię sobie szczerość, lojalność i… siłę fizyczną. Ale nie licz na bardzo dużo, zanim zaufam nowemu kompanowi mija trochę czasu… Ha, na moje zaufanie trzeba sobie zapracować! Pewnie ciekawi cię, człowieku, co sądzę o innych rasach… No cóż, nie przeszkadzają mi o ile nie wchodzą mi w drogę… Ale… Turianie? Salarianie? Ha, rzucić ich tylko raknii na pożarcie… Bali się nas, naszej potęgi to musieli zrzucić na nas genofagium… Tobie powiem, ale nie rozpowiadaj… Tak naprawdę wiem, że bez nich prawdopodobnie nie uda nam się wyleczyć tej zarazy… Słyszałem w waszym, ludzkim języku dobre określenie na to jaki jestem… Hmmm… Pragmatyczny, tak to chyba to. Myślisz, że nie poświęciłbym reszty oddziału by uratować swój tyłek? Jasne, że tak! Trochę pomyślunku! Dla nich już nic nie możesz zrobić, ale możesz Ty przetrwać. I żyć dalej… Ha, nie mówię tu oczywiście o Ugnorze, dla niego zrobiłbym wszystko… No, prawie wszystko…
Zainteresowania:
- Walka!
- Nowinki technologiczne
- Zwierzęta / Stwory - Grarr w dzieciństwie nasłuchał się historii o raknii i od tamtej pory fascynował się zwierzętami, nieraz myślał nawet o próbie udomowienia jakiegoś
Lęki: :
- Strach przed genofagium - Grarr ma wysokie poczucie jedności z innymi kroganami, nie chce by jego rasa wyginęła.
- Chcesz tu poczytać więcej? Nic z tego! Jestem kroganinem!
Przyzwyczajenia/zwyczaje:
- Płytki sen - krogańskie wychowanie uczy, że trzeba być zawsze gotowym zerwać się do walki.
- Grarr uwielbia dowodzić - nie chce innym powierzać ryzyka niepowodzenia, bo wie że sam wypełni misję. Choć i tak zazwyczaj działa sam, w grupie tylko gdy musi.
- Jak praktycznie każdy kroganin - nie cierpi turian za ich wykorzystanie genofagium jak i salarian za stworzenie go. Wie jednak, że musi się z nimi kontaktować by dowiedzieć się czegoś więcej o genofagium i teorytycznym lekarstwie. Nie znaczy to jednak, że za nimi przepada.
- Taktyka i strategia - Mistrz Ugnor nauczył Grarra, że jest to podstawa zwycięstw w boju. Uczył go także o najróżniejszych strategiach z galaktyki jak i próbował szukać z Grarrem na prostych planach taktycznych nowych rozwiązań taktycznych.
- Uwielbia sushi krogańskie, które często jadł w młodości.
Uzależnienia: Świat krogański nie pozwolił Grarrowi na żadne uzależnienie - to byłoby jego słabością, na co Grarr jako przyszły dowódca krogan nie mógł sobie pozwolić.
Znaki szczególne:
Urodziłem się w klanie Nakmor, wiodło mi się całkiem nieźle… Nie miałem rodzeństwa, ale to chyba logiczne z aktualnym stanem rzeczy… Przez wiele lat żyłem z matką pod jednym dachem, wciąż pamiętam przyrządzane przez nią tradycyjne, krogańskie sushi… Potem zmarła, a przygarnął mnie mój mistrz, Ugnor. Ten to był chłop, jeden z najlepszych wodzów i tropicieli z Nakmor. On mi dał wszystko – naukę, umiejętności, ambicje i nienawiść do genofagium… Ale w pewnym momencie zniknął. Po prostu. Nie wiem co się z nim stało, wciąż szukam odpowiedzi… Zacząłem żyć jako najemnik. Na początku było ciężko, harowałem od świtu do nocy. Dopiero potem, Urdnot Radnuk zaproponował mi coś, dzięki czemu się wybiłem. Dał mi broń, zbroję i posłał bym chronił jego statki… A tak, nie powiedziałem ci jeszcze, że Radnuk był przemytnikiem. Wszystko byłoby super, gdyby nie misja na Palaven… Byliśmy umówieni naszą grupą (ja, dwóch kumpli i Radnuk) z turianinem. Nazywał się Aelaxos Media. Wrobił nas, sukinsyn jeden. Dotarliśmy na miejsce spotkania, towar prawie wyładowany, a on wbija na nas z grupą swoich… Ledwo uszedłem z życiem… Wziąłem statek Radnuka i od tamtego momentu tułam się po świecie… Pewnie marzysz, o długich, niezliczonych linijkach tekstu z opisem i pięknymi zawijasami... Ha, nie dostaniesz ich. A co ja, poeta? Bajkopisarza idź szukaj w innej części galaktyki. Inne historie są nudne, monotonne... Chcesz opowieści o krwi? Naprawdę? No... Pewnego razu, jak jeszcze Urdnot chodził o własnych siłach, mieliśmy akcję na Ziemi. Niby nic wielkiego, wejść, odeskortować asari na miejsce i odejść. I super. Łatwa forsa, byś powiedział, nie? No cóż, tak było, aż okazało się, że babka miała zatargi z jakimiś typami... Nie powiedziała jak się dogadywaliśmy w sprawie forsy... No cóż, praca to praca. Nie pytasz jak dobrze płacą. Wskoczyli na nas jak wychodziliśmy z tego domu, co to ją tam mieliśmy odprowadzić. Drzwi się zamknęły, światło zgasło a przez każdą możliwą szczelinę zaczął dostawać się do środka dym.. Ha, Tchórze! Twarzą w twarz z przeciwnikiem to już nie umieją... No ale wiesz jak to jest, w takich sytuacjach już nie dbasz o cokolwiek innego jak wyjść z takiego miejsca żywym... Zauważyłem przebijającą przez dym sylwetkę. Wycelowała we mnie z czegoś, nawet strzeliła... No i to tyle by było, kilka sekund później skończyła życie. Podbiegłem i jak się zamachnąłem to wylądował na ziemi. Później wystarczyło po nim przebiec, kierując się w kierunku kolejnego napastnika. Z tym było łatwiej, ha ha! Ryk szarżującego kroganina to coś, przed czym niewielu będzie umiało stać nieprzerażonym. Szybki ruch ręką, przygwoździłem go do ściany. Zadusiłem bydlaka. Nie docenili nas. W dziesięć minut było po sprawie. Lekko uzbrojony oddział... Phi! Nie zanudziłem? A jednak... Mówiłem, nic ciekawego, jeśli nie masz przy sobie dobrego piwa... Wtedy można usiąść, pogadać... Wróć z czymś na gardło, może wtedy zaszczycę cię kolejną opowieścią...
Grarr zdobył swoją korwetę po Urdnocie, gdy tamten zginął. Jest to niewielki statek. Nie jest silnie uzbrojony, Grarr postawił na szybkość i zwrotność. Posiada mały 'hangarek' do przechowywania łupów i innych rupieci oraz kokpitę pilota z której można także obsługiwać 2 działka - o niewielkiej sile, to jest szybki i zwrotny statek! Statek jest po kilku modyfikacjach. W skrócie: Szybkość i zwrotność kosztem broni (lepsze stabilizatory, silnik itp. itd)

- Omni klucz 'Primo'
- Standardowy generator tarcz
- 20 tysięcy kredytów

Grarr ma 3 ważne cele w życiu
1. oprócz życia najemnika chciałby
zjednoczyć świat Krogan pod swoimi
rządami, by podbić resztę świata
2. Poszukuje leku na Genofagium, chce powrotu Krogan do ich dawnej Chwały, Potęgi i budzonego przez nich Strachu.
3. Znalezienie informacji - co stało się z jego Mistrzem Ugnorem.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2015, o 15:41 przez Nakmor Grarr, łącznie zmieniany 18 razy.
Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Grarr Nakmor / Nakmor Grarr

31 mar 2015, o 11:50

Tak oglądam i czytam i widzę sporo dziur i niedoróbek. A jako że to również klan mojej postaci to pozwolę sobie wytknąć niedociągnięcia:

- Aparycja może być, nie problem chyba spojrzeć na masspedię na necie i popatrzeć. Średni wzrost i waga powinny być. Możesz też spojrzeć na KP krogan stąd i dobrać jakiś odpowiedni.
- Charakter do rozpisania, jedno czy półtorej zdania całkowicie nie opisuje postaci. Spójrz na KP innych krogan i postaci innych ras. Do poprawki.
- Historia również do przerobienia a przede wszystkim rozpisania. Jest najemnikiem - nie miał do tej pory żadnych zleceń w czasie tych wszystkich przeżytych lat? Brak pracodawców jakichś, ciekawych zleceń na koncie, przygód ważniejszych? Innymi słowy do poprawienia.
- Ekwipunek: nie, nikt nie ma broni w podstawce, do kupienia samodzielnego po akceptacji. Chyba że to by były części do jakiejś strzelby, ale to i tak musiałbyś z tym pisać do adminów.

Póki co zatem masz moje NIE.
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "
Bleys Belford
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 13 cze 2014, o 19:59
Miano: Bleys Belford
Wiek: 40
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan Hekate
Lokalizacja: Omega/Hekate
Status: Oficer Cerberusa, oficjalnie kapitan prywatnego statku kurierskiego, ex Przymierze
Kredyty: 9.940
Medals:

Re: Grarr Nakmor / Nakmor Grarr

31 mar 2015, o 16:06

Aparycja - pisana w pierwszej osobie przez bohatera, co jest bardzo ciekawym zabiegiem i bardzo dobrze Ci wychodzi! :) To na plus, minus, że trochę krótka, możesz śmiało dopisać parę zdań.

Charakter - tutaj właściwie zamieściłeś sam szkic charakteru na brudno. Tak ja pisze Ci Gavos - do poprawy i rozbudowania. Może również pokusisz się o pierwszoosobową narrację przy tej części, podobnie jak w aparycji?
Zastanów się w czym bohater przypomina typowego kroganina, a czym odbiega od standardów? Napisz coś o moralności postaci itd. RPG, jak sama nazwa wskazuje, to zabawa w odgrywanie ról, w karcie powinieneś dość szczegółowo zaprezentować jaki charakter zamierzasz odgrywać.

Historia - znów przedstawiasz nam jedynie zarys losów bohatera. Spodziewałbym się zobaczyć tu co najmniej 4 razy więcej tekstu. W grach PBF bawimy się w literatów, historia w karcie jest po to, żebyśmy zaprezentowali próbkę naszej pomysłowości i możliwości pisarskich. Możesz opisać jak bohater zdobył swój pancerz, jak sugerował Gavos możesz opisać kilka jego zleceń, jakich wyborów dokonywał podczas misji, itp. Postać stanie się przez to bardziej "prawdziwa", nabierze głębi.

W historii zgrzytają powtórzenia i ciągłe używanie imion: Grarr, Grarr, spróbuj jakoś zastąpić ciągłe posługiwanie się imieniem postaci w tekście. Mylisz też imię wodza: Ugnora, Ugnor potem Ugnar, Ugnara.

Podsumowując - jest jeszcze sporo do zrobienia, ale po aparycji widzę, że potencjał jest. :)
NPC | Voice | Theme | Formal | CasualObrazekObrazek -30% do kosztu regeneracji tarcz ✔ - 1 PA / strzał Motyką ✔ +15% do celności broni ✔
+5% do obrażeń broni i mocy ✔ +20% do obrażeń wręcz ✔ 20% szans na podpalenie omni-ostrzem ✔
+20% do pancerza ✔
Prawdziwy gracz pbfów potrafi pogodzić wszystko. - William Kraiven Obrazek
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Grarr Nakmor / Nakmor Grarr

31 mar 2015, o 18:10

kroganin, krogańska - tak jak człowiek i człowieka piszesz mała literą, tak i tutaj rasy zapisujesz z małej.

Skóra nie może być krogańska, chyba najlepiej zastąpić to określeniami takimi jak twarda, szorstka, chropowata etc.

No i cele w życiu to nie znaki szczególne (za nie rozumie się jakieś niecodzienne cechy wyglądu bądź sposobu bycia - tiki nerwowe, żywa gestykulacja przy mówieniu, konkretna barwa głosu etc); przenieś je do dodatkowych informacji.

Niestety taka historia jest zdecydowanie za krótka. O to chodzi, aby bez prośby, zapisać coś o swojej postaci. Nie musisz wymyślać jej niezwykłych przygód; wystarczy, że dodasz informacje na temat najbliższych z jego otoczenia, w którym dorastał, jak dostał się pod skrzydła swojego mistrza i tym podobne. Bo w takiej formie to wycięty z kontekstu wycinek informacji, nijak nie będący życiorysem.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: Grarr Nakmor / Nakmor Grarr

31 mar 2015, o 18:37

Wszystko pozmieniane... Poza niezły spam od ludzi, dzięki za pomoc ;)

Iris jednak juz nie musialas dopisywac tego o historii, bo wlasnie wysylalem aktualizację.

No, mam nadzieję, że teraz Wam się spodoba ;)

Czekam na info
Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nakmor Grarr

31 mar 2015, o 20:32

Historia ciągle do rozpisania, poprawienia. Jedno wydarzenie i to opisane tak bezosobowo, mało ciekawie. Więcej starań włożyć w pisanie, posiedzieć przy niej, nie na szybko :).
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "
Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: Nakmor Grarr

1 kwie 2015, o 13:13

W takim razie nie mam pojęcia jak mogę to rozwinąć by bylo to dla Ciebie ciekawe. Rozumiem, ze kazda postać ma jakąś historię, ze cos wcześniej robiła, zyla, uczyla sie i tak dalej... No ale nie wiem co moge dopisać do postaci o takim charakterze, by było ciekawe i nie naciagane. Pytacie o więcej epizodów z życia? O więcej postaci? Grarr nie wiąże sie z innymi jeśli nie musi. Jest samotnikiem, najemnikiem. Ok, rozumiem wytłumaczenie skąd ma zbroję, umiejętności czy statek. No ale Grarr nie przywiązuje sie do innych - bo i po co to jemu? Dla niego to praca jak każda inna. Najważniejsze powiązanie to Ugnor. Czy każdy musi mieć barwną historię? Wyobraźcie sobie osobę która ma cele w życiu do których dąży. W czasie rozgrywki ta historia będzie sie tworzyć, wcześniej Grarr zdobywał tylko podstawowe rzeczy które pomogą mu te cele zrealizować. To nie jest barwna postać. On tę historię dopiero będzie tworzył.
Trudno Wam się pogodzić, że nie każdy jest nadzwyczajny? :/
Bleys Belford
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 13 cze 2014, o 19:59
Miano: Bleys Belford
Wiek: 40
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan Hekate
Lokalizacja: Omega/Hekate
Status: Oficer Cerberusa, oficjalnie kapitan prywatnego statku kurierskiego, ex Przymierze
Kredyty: 9.940
Medals:

Re: Nakmor Grarr

1 kwie 2015, o 16:19

oren10pl pisze: W czasie rozgrywki ta historia będzie sie tworzyć, wcześniej Grarr zdobywał tylko podstawowe rzeczy które pomogą mu te cele zrealizować.
Twoja postać urodziła się w 1876 czyli ma 310 lat. Musi mieć tysiące historii do opowiedzenia ze swego najemniczego żywota. ;) Jeśli chciałeś zrobić postać, która dopiero zaczyna swoje przygody w kosmosie możesz obciąć jej wiek.
oren10pl pisze: Pytacie o więcej epizodów z życia? O więcej postaci? Grarr nie wiąże sie z innymi jeśli nie musi. Jest samotnikiem, najemnikiem. Ok, rozumiem wytłumaczenie skąd ma zbroję, umiejętności czy statek. No ale Grarr nie przywiązuje sie do innych - bo i po co to jemu? Dla niego to praca jak każda inna. Najważniejsze powiązanie to Ugnor. Czy każdy musi mieć barwną historię? [...]To nie jest barwna postać.
Zatem opisz powyższe fakty ustami Grarra i wstaw do historii. Możesz napisać, że jego zdaniem jego życie nie jest ciekawe, nie ma o czym opowiadać, bo musiałby nawijać tylko o krwi i krogańskim szale, wszystkie zlecenia zlewają mu się w jeden długi ciąg walk itp.
Możesz dodać, że do nikogo ze swej przeszłości się nie przywiązał (dlaczego się nie przywiązuje, przecież zgrana paczka najemników jest przydatna w walce, napisz co Grarr o tym sądzi, jak uzasadni taki sposób bycia) itd.

To, że twoja postać jest bezbarwna nie znaczy, że nie można barwnie pisać o jej wyjątkowej krogańskiej szarej przeciętności. ;)
Poza tym, my cię tu tylko dopingujemy do pisania. :D
NPC | Voice | Theme | Formal | CasualObrazekObrazek -30% do kosztu regeneracji tarcz ✔ - 1 PA / strzał Motyką ✔ +15% do celności broni ✔
+5% do obrażeń broni i mocy ✔ +20% do obrażeń wręcz ✔ 20% szans na podpalenie omni-ostrzem ✔
+20% do pancerza ✔
Prawdziwy gracz pbfów potrafi pogodzić wszystko. - William Kraiven Obrazek
Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: Nakmor Grarr

1 kwie 2015, o 18:46

Wiem, w poprzedni poscie nawet podziekowalem :P
Jeszcze raz: dzięki za pomoc!
Nie mówię 'nie' opisom, te emocje które aż wychodza z poprzedniego posta są raczej odzwierciedleniem braku cierpliwosci i tego, ze nie mialem nigdy problemu z pisaniem... Bo nie piszę w taki sposób :P Zawsze pisze o czymś... Nie umiem lac wody :P

Sprobuje nakreowac wlasnie czegoś w tym stylu...

I jeszcze raz, dzięki za pomoc! Uświadomię Was, ze odbieram to jako konstruktywną krytykę ;)

// Sorka za wszelkie błędy w tym poscie- piszę z komórki


Edit: a propos wieku to nie chcialem, by Grarr wyszedł jako niedoświadczona postac
Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: Nakmor Grarr

7 kwie 2015, o 22:34

Panie, Panowie... Poprawione, czekam na kolejną recenzję i może już tym razem Accept! ;)
Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: Nakmor Grarr

9 kwie 2015, o 08:57

Ping! :P

ktos tu żyje? Proszę o sprawdzenie karty ;)
Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: Nakmor Grarr

9 kwie 2015, o 09:04

Przeczytałem i... Borze, chyba pierwszy raz naprawdę szczerze podobało mi się jak ktoś pisze. Masz zawalisty styl który trafia do mnie pod każdym względem. Jeśli poprawisz orty, które pewnie tutaj jakaś nazi Ci wytknie to ode mnie masz TAK. Walić. Mnie się podoba.
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek
Bleys Belford
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 13 cze 2014, o 19:59
Miano: Bleys Belford
Wiek: 40
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan Hekate
Lokalizacja: Omega/Hekate
Status: Oficer Cerberusa, oficjalnie kapitan prywatnego statku kurierskiego, ex Przymierze
Kredyty: 9.940
Medals:

Re: Nakmor Grarr

9 kwie 2015, o 12:03

"Ty"
"Cię"


Nie piszemy grzecznościowo z wielkiej, KP to nie list. ;)

"na prostych planach taktycznych nowych rozwiązań taktycznych."

"kierując się w kierunku"

Powtórzenia.

Ogólnie uważam, że wyszło bardzo fajnie, o to mi chodziło, przyjemnie się czyta. Już nie marudzę i od siebie daję TAK.
NPC | Voice | Theme | Formal | CasualObrazekObrazek -30% do kosztu regeneracji tarcz ✔ - 1 PA / strzał Motyką ✔ +15% do celności broni ✔
+5% do obrażeń broni i mocy ✔ +20% do obrażeń wręcz ✔ 20% szans na podpalenie omni-ostrzem ✔
+20% do pancerza ✔
Prawdziwy gracz pbfów potrafi pogodzić wszystko. - William Kraiven Obrazek
Wayra Talav
Awatar użytkownika
Posty: 115
Rejestracja: 28 sty 2015, o 09:38
Miano: Wayra Talav
Wiek: 22
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Kurier / Przemytnik / Najemnik / Pilot
Lokalizacja: Kołyska Sigurda -> Skepsis -> Watson
Kredyty: 9.896

Re: Nakmor Grarr

9 kwie 2015, o 12:06

1:
Dał mi broń, zbroję i posłał bym chronił jego statków…
Stylistyka

2:
Łatwa forsa, byś powiedział, nie? No cóż, tak było, aż okazało się, że babka miała zatargi z Cerberusem...
W okresie jakim damy cerberus jako organizacja jest chyba dostyć ukryta i generalnie raczej działa pośrednio przez jakieś pozornie nie związane grupy terrorystyczne, ksenofobiczne, korporacje czy po prostu wypadki. Wydaje mi się, że raczej powszechna wiedza o istnieniu takiej organizacji jak "cerberus" i jej celach jest dosyć wąska, pewnie zastrzeżona do postaci związanych z wywiadem / siłami zbrojnymi czy pracujących bezpośrednio po stronie cerberusa (a i to pewnie nie zawsze, bo pewnie pionki są wynajmowane przez pośredników i myślą, że ich zleceniodawca jest zupełnie kim innym)

3: Drobiazg, w sumie nie określiłeś co to tym statku, z opisu chyba byłaby to sądząc z opisu pewnie korweta?

Poza tymi drobiazgami jak dla mnie tak
>> Ibris << >> Theme #1 << >> Theme #2 <<
ObrazekObrazek
Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: Nakmor Grarr

9 kwie 2015, o 19:08

Odpowiadając:

Poprawię te 'Ty', 'Cię'.

Powtórzenia postaram się wyłapać i poprawić.

Wayra - co do stylistyki... co dokładnie? Chciałem by zabrzmiało 'Krogańsko'... Mógłbyś wytłumaczyć, proszę? ;)

Poprawię info co do Cerberusa, uznam, że jest to nieznana mi grupa (mg bedzie mial otwarte drzwi na wątek osobisty ;) )

Co do statku - może być korweta. Szczerze, nie jestem zaznajomiony z klasami statków w ME, sorka...
Wayra Talav
Awatar użytkownika
Posty: 115
Rejestracja: 28 sty 2015, o 09:38
Miano: Wayra Talav
Wiek: 22
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Kurier / Przemytnik / Najemnik / Pilot
Lokalizacja: Kołyska Sigurda -> Skepsis -> Watson
Kredyty: 9.896

Re: Nakmor Grarr

9 kwie 2015, o 19:52

posłał bym chronił jego [kogo/co a nie kogo/czego] statków
posłał bym chronił jego statki albo posłał/skierował do ochrony jego statków.
>> Ibris << >> Theme #1 << >> Theme #2 <<
ObrazekObrazek
Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: Nakmor Grarr

9 kwie 2015, o 20:16

Imo poprawiłem... Czekam na wszelkie ortograficzne Nazi i... accept admina? ;)

Już nie mogę się doczekać gry z Wami!

Dziękuję wszystkim, którym chciało się kliknąć i przeczytać moją kartę, bym mógł polepszyć jej jakość ;)
Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: Nakmor Grarr

11 kwie 2015, o 12:52

Ping!
Irene Dubois
Awatar użytkownika
Posty: 1680
Rejestracja: 27 mar 2014, o 16:41
Miano: Irene Dubois
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Złodziejka, technik okrętowy
Lokalizacja: Crescent
Status: Uznana za zmarłą
Kredyty: 30.615
Medals:

Re: Nakmor Grarr

11 kwie 2015, o 13:07

Hej, to ja, nazi :)
jak te Salariańskie ku*wy
salariańskie z małej
Taki powinien być dokładnie Kroganin.
Iris Ci pisała, że nazwy ras piszemy małą literą. Rozumiem, krogańska duma i takie tam, ale mimo wszystko :P przejrzyj kartę pod tym względem jeszcze raz. Raknii, krogańskie sushi, asari...
Genofagium tak samo.
o długich, niezliczonych linijkach textu z opisem
Tekstu, piszmy po polsku :D
Wskoczyli na nas jak mieliśmy wychodzić z tego domu, co to ją tam mieliśmy doprowadzić.
Mieliśmy, mieliśmy.

Ale to takie pierdoły, podoba mi się ta kp. W sumie masz już 3 TAKi, więc mój nie jest potrzebny, ale dam Ci czwarty :P
Czyta się dobrze, fajnie piszesz. I absolutnie nie każdy musi być bohaterem wszechświata z przeszłością obfitującą w ratowanie galaktyki przed zagładą, ale dobrze wrzucić w historię kilka rzeczy, o które może zaczepić się potem MG. Teraz, po rozwinięciu, jest już ok, czekaj tylko na czerwone :)

EDIT:
Jeszcze jedno. Twój art przedstawia Wrexa, będziesz musiał znaleźć innego krogańca na avatar.
[center]VERTIGO
+20% DO TARCZ | -10% DO TRAFIENIA IRENE | +40% DO OBRAŻEŃ WRĘCZ
ObrazekObrazek
CASUAL - FORMAL - MAIN ARMOR - ARMOR 2 - THEME[/center]

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: Nakmor Grarr

11 kwie 2015, o 14:26

Myślę, że wszystko zmienione ;)

Niestety jak patrzę, to w galerii Avatarów nie ma krogan, musialem po necie szukać... Co się z nami stało, pytam?! Czyżbyście i nasze zdjęcia usunęli, tak jak chcecie i usunąć nas z tego świata? Nieeee!!!!! :P


A tak serio to brak tam krogan :P

czekam juz na admina w takim razie, skoro mam już nawet 4 TAK

Wróć do „Podania zaakceptowane”