Hełm
standardowy / z maską
Maska
Pośmiertna
Wizjer
Kuvashi
ImageImage    Image    Image
Domyślny hełm w opcji standardowej i przystosowanej do ciężkich warunków otoczenia. Podobnie jak cały pancerz, pokryty jest wytrzymałą warstwą ceramiczną, posiada system komunikacji i nawigacji  Najnowszy model tego hełmu, dostarczonego przez Tyriel Advanced Communications Corporation, oferuje system wspierający użytkownika danymi o fizjologi i słabszych punktach przeciwnika w walce wręcz.    Podobnie jak wszystkie wyroby Serrice, te naramienniki posiadają specjalne, zmagazynowane pokłady energii, wspomagające omni-klucz oraz implanty biotyczne.

 +5% do pancerza

   +5% do walki wręcz   +2,5% do szansy na strzał krytyczny
Interfejs
Strażnika
Hełm
Pustułka
Hełm
Kondensatorowy
Image   Image   Image
Interfejs współpracuje systemem tarcz. Aplikacja optymalizuje wydajność tarcz i wspomaga zarządzaniem mocą. Pustułka rezygnuje z tradycyjnego wizjera, na rzecz solidnej, tytanowej osłony na twarz. Zestaw mikrokamer oferuje dobre pole widzenia. System jest też pomocny w zarządzaniu zapasem amunicji. Ten najnowszy wynalazek Przymierza, zawiera w sobie mikro-kondensatory, które znacznie wspomagają regenerację tarcz. Po pewnym czasie hełm trzeba doładować.
+5% do tarcz

zmniejsza koszt przeładowania broni o 1PA

zmniejsza koszt regeneracji generatora tarcz o 1PA
Wizjer
"Archon"
 Wizjer
"Umbra"
 Kaptur
Zwiadowczy
Image   Image    Image 

Używa skutecznego algorytmu, zwiększającego wydajność omni-kluczy i implantów biotycznych. Dzięki programowi komend głosowych, zarządzanie systemem jest znacznie szybsze i łatwiejsze.

 Nowa generacja noktowizora, dodatkowo wspomagającego celowanie mocami. Wykrywa oczy i sylwetki przeciwników, odkrywa ich słabe punkty i naprowadza moc biotyczną/technologiczną na wybrany cel. Daje lepszy obraz pola walki, nawet w dzień.   Przeznaczony dla grup zwiadowczych i agentów działających za liniami wroga. Zapewnia zadowalającą ochronę dla głowy, ponadto wspomagając użytkownika ulepszonym systemem celowania i najnowszymi aplikacjami poprawiającymi koordynacje oko-ręka. 
zmniejsza koszt umiejętności biotycznych o 1PA
+5% od obrażeń od mocy  +5% do obrażeń od broni 
Wizjer
Pamięciowy
Hełm
"Securitel"
Nakładka
"Delumcore"
Image   Image   Image
Nowinka techniczna, trudna do znalezienia poza przestrzenią Przymierza. Łączy się on z resztą pancerza, wspomagając wszystkie procesy, wybierając najlepszą taktykę działania i przekierowując moc w aktualnie najważniejsze miejsce. Zbiera dane z pola bitwy, które mogą być wykorzystane w kolejnych starciach. Hełm skonstruowany z myślą o połączeniu klasycznego hełmu z wizjerem bojowym. Prócz znakomitej ochrony oferowanej przez ceramiczne pokrycie powłoki, oferuje również zaawansowany system zarządzania mocą, wspomagający tarcze kinetyczne. Kontroluje też procesy życiowe użytkownika. Jeden z nowocześniejszych hełmów dostępnych na rynku. Ten wynaleziony przez Cerberusa hełm oferuje wbudowaną WI o dużej niezależności. Wspomaga system auto-celowania. Jednak w fazie testów, okazało się, iż WI jest nader gadatliwa, miewa "humory" i bywa natrętna.
+2,5% do obrażeń od mocy
zmniejsza koszt umiejętności biotycznych o 0,5PA
+5% do tarcz
+5% do pancerza (życia)
+5% szansy na strzał krytyczny
+5% do obrażeń od broni

 

KAŻDY HEŁM, PRÓCZ BONUSU - ZACHOWUJE OPISANE TU WŁAŚCIWOŚCI. NP. w Delumcore, można swobodnie odgrywać działanie natrętnej WI

Bet atbet365 Bingo and win.